Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Fundacja DKMS w Zespole Szkół w Rybnie!

W czwartek, 12 grudnia 2019r. odbyło się spotkanie młodzieży Zespołu Szkół w Rybnie z przedstawicielami Fundacji DKMS- p. Waldemarem Ossowskim oraz p. Ewą Dobracką- Zawadą.

Czytaj więcej...

Działdowo: Olimpiada promocji zdrowego stylu życia.

W sobotę, 7 grudnia 2019r. o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Działdowie odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowana przez Polski Czerwony Krzyż.

Czytaj więcej...

Rybno: Harcerze wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka!

Weekend cudów za nami. Harcerze z Rybna z drużyn 16 DDH Zielone Duszki i 18 DDW Ałsarta włączyli się w XIX edycję akcji Szlachetna Paczka. Dużym wyzwaniem był zakup pralki i odkurzacza, ale udało się dzięki sprzedaży babeczek w Zespole Szkół i Szkole Podstawowej w Rybnie oraz pomocy przyjaciół i bliskich z obu drużyn.

Czytaj więcej...

Rybno: Kampania 'BIAŁA WSTĄŻKA' w Zespole Szkół!

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Rybnie włączył się w kampanię "Biała wstążka", która symbolizuje sprzeciw wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet. Jest także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować i milczeć na temat przemocy wobec kobiet.

Rybno: Spotkanie ze strażą graniczną!

W środę, 29 listopada 2019r. w Zespole Szkół w Rybnie odbyło się bardzo interesujące spotkanie z przedstawicielami Warmińsko-Mazurskiego oddziału Straży Granicznej.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz