Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zapraszamy na pobór krwi!

W środę, 4 grudnia 2019r. w godz. 8:00-11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się ostatni w tym roku pobór krwi organizowany przez Klub Honorowych Dawców Krwi w Rybnie we współpracy z Oddziałem Krwiodawstwa w Działdowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich dawców! Zostań św. Mikołajem i podaruj krew dla Pani Joanny!

Gmina Rybno: Zapraszamy na kolejny pobór krwi!

Już jutro (środa – 11.09.2019r.) w godz. 8:00-11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się kolejny pobór krwi, na który serdecznie wszystkich krwiodawców zaprasza Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi w Rybnie – Danuta Ogrodowczyk.

Olsztyn: III miejsce w konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”!

W sobotę, 23 marca 2019 r. w sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbył się Finału Wojewódzki XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Maturzyści rozpoczęli egzamin dojrzałości!

Dziś (6 maja 2019r.) o godz. 9:00 maturzyści w Zespole Szkół w Rybnie rozpoczęli egzamin dojrzałości. Na początek język polski. Jutro matematyka, a w środę język angielski. W następnych dniach uczniowie przystąpią do egzaminu maturalnego z wybranych przez siebie przedmiotów.

Czytaj więcej...

Rybno: Debata 2019 w Zespole Szkół!

 

„Mówca powinien tak skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy.” Winston Churchil

W piątek, 15 marca 2019r. w Zespole Szkół w Rybnie odbyła się debata na temat: „Współczesna młodzież jest (nie)tolerancyjna”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz