Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: 15 Zimowe Ptakoliczenie przy Zespole Szkół!

Po raz piętnasty obserwatorzy ptaków z całej Polski policzą ptaki zimujące wokół siedzib ludzkich. Jest to ogólnopolska akcją, którą organizuje Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. W ramach Zimowego Ptakoliczenia skupiamy się na tych gatunkach, które zimą można spotkać najbliżej człowieka.

Czytaj więcej...

Olsztyn: Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Kacpra Kowalewskiego!

Dnia 15.11.2018r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa rady Ministrów. Stypendium PRM otrzymał uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. bp. Jana Chrapka w Rybnie Kacper Kowalewski.

Czytaj więcej...

Rybno: I miejsce w Konkursie 'Sto lat Niepodległej Polski'!

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. bp. Jana Chrapka w Rybnie zajęli I miejsce w konkursie organizowanym z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Młodzież naszej szkoły wzięła udział w konkursie plastycznym, którego organizatorem była Fundacja Honor Pomagania Dzieciom.

Czytaj więcej...

Rybno: Oddali ponad 13 litrów krwi!

Najcenniejszym darem życia - własną krwią, podzielili się dzisiaj z potrzebującymi uczniowie, rodzice oraz goście z Zespołu Szkół w Rybnie. W zorganizowanej w budynku Zespołu Szkół w Rybnie przy ul. Sportowej, przez działający przy szkolnej placówce klub Honorowych Dawców Krwi zbiórce, wzięli udział uczniowie oraz chętni w niesieniu pomocy innym.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Oddaj krew - podziel się życiem!

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na akcję poboru krwi, która zostanie przeprowadzona w dniu 5 grudnia 2018r. w Zespole Szkół w Rybnie. Krew pobierana będzie od dawców w godzinach od 8:00 do 11:00.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz