Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zbiórka Naborowa w Zespole Szkół w Rybnie!

W piątek, 9 listopada 2018 roku o godz. 18:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się Zbiórka Naborowa 18 Działdowskiej Drużyny Wędrowniczej „Ałsarta”. Serdecznie zapraszamy!

Zespół Szkół: Zaproszenie dla rodziców!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z Panią Psycholog – Aleksandrą Piotrowską. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół w Rybnie w piątek, 26.10.2018r. o godz. 17:00. Po spotkaniu – około godz. 18:30 odbędzie się pokaz z ogniami, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zespół Szkół w Rybnie: Znamy wyniki matury!

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny wszyscy abiturienci przystępujący do matury w naszym Liceum Ogólnokształcącym im. bp. Jana Chrapka zdali egzamin maturalny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rybno: Zapraszamy na pobór krwi do Zespołu Szkół!

W środę, 26 września w godz. 8:00 – 11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się kolejny pobór krwi, na który już dziś wszystkich dawców zaprasza Klub Honorowych Dawców Krwi w Rybnie. Zrób najważniejszy przelew życia i podziel się kroplą krwi!

Gdynia: ZS Rybno na meczu LOTTO Ekstraklasy ARKA – ŚLĄSK!

Uczniowie II klasy Gimnazjum są zobowiązani do wykonania Projektu Edukacyjnego, który stanowi jeden z wielu warunków ukończenia szkoły. Jest to planowane przedsięwzięcie edukacyjne realizowane przez grupę uczniów. Celem tego działania jest rozwiązanie konkretnego problemu przez samodzielne zdobywanie nowej wiedzy oraz nabywanie umiejętności współpracy oraz podziału obowiązków w grupie, z zastosowaniem różnorodnych metod. Nad realizacją projektu czuwa jeden z nauczycieli placówki, będący jednocześnie jego opiekunem.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz