Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gdynia: ZS Rybno na meczu LOTTO Ekstraklasy ARKA – ŚLĄSK!

Uczniowie II klasy Gimnazjum są zobowiązani do wykonania Projektu Edukacyjnego, który stanowi jeden z wielu warunków ukończenia szkoły. Jest to planowane przedsięwzięcie edukacyjne realizowane przez grupę uczniów. Celem tego działania jest rozwiązanie konkretnego problemu przez samodzielne zdobywanie nowej wiedzy oraz nabywanie umiejętności współpracy oraz podziału obowiązków w grupie, z zastosowaniem różnorodnych metod. Nad realizacją projektu czuwa jeden z nauczycieli placówki, będący jednocześnie jego opiekunem.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Festyn Rodzinny przy Zespole Szkół w Rybnie!

W sobotę, 19 maja o godz. 13:00 na placu przy Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Gminę Rybno, Radę Sołecką w Rybnie oraz Zespół Szkół w Rybnie! Program festynu przedstawiamy na załączonym plakacie!

Rybno: Dzień otwarty w Zespole Szkół!

W środę, 25 kwietnia odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Rybnie pod hasłem „Jedna szkoła - wiele możliwości”. Tego dnia, uczniowie klas III Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie oraz uczniowie klasy III Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu uczestniczyli w warsztatach zawodowych.

Czytaj więcej...

Rybno: Licealiada 2018!

Dnia 25.04.2018r. na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się zawody lekkoatletyczne uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców. W zawodach brały udział reprezentacje z następujących szkół: ZS nr1 Działdowo, ZS nr2 Działdowo, ZSZ nr1 Działdowo oraz ZS Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: Koniec roku szkolnego dla maturzystów z Rybna!

W piątek, 27 kwietnia w Zespole Szkół im. bp. Jana Chrapka w Rybnie maturzyści pożegnali Dyrektor ZS w Rybnie – Ewę Golder, wychowawczynię Annę Węgrzynowską oraz pozostałych nauczycieli, do których mieli przyjemność uczęszczać na lekcje.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz