Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Maturzyści rozpoczęli egzamin dojrzałości!

Dziś (6 maja 2019r.) o godz. 9:00 maturzyści w Zespole Szkół w Rybnie rozpoczęli egzamin dojrzałości. Na początek język polski. Jutro matematyka, a w środę język angielski. W następnych dniach uczniowie przystąpią do egzaminu maturalnego z wybranych przez siebie przedmiotów.

Czytaj więcej...

Olsztyn: III miejsce w konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”!

W sobotę, 23 marca 2019 r. w sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbył się Finału Wojewódzki XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Czytaj więcej...

Rybno: Studniówka III LO w Zespole Szkół!

Studniówka to dla uczniów szkół średnich pierwszy bal, na którym czują się dorośli. Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Rybnie wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym mieli zaszczyt świętować swój bal. Impreza miała miejsce 9 lutego 2019 roku w sali bankietowej Ośrodka Wypoczynkowego „Hartek” w Ostaszewie.

Czytaj więcej...

Rybno: Debata 2019 w Zespole Szkół!

 

„Mówca powinien tak skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy.” Winston Churchil

W piątek, 15 marca 2019r. w Zespole Szkół w Rybnie odbyła się debata na temat: „Współczesna młodzież jest (nie)tolerancyjna”.

Czytaj więcej...

Rybno: „Walentynkowy” pobór krwi!

W środę, 13 lutego 2019 roku w godz. od 8:00 do 11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się „Walentynkowy” pobór krwi organizowany przez Klub Honorowych Dawców Krwi w Rybnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich krwiodawców!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz