Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zapraszamy na pobór krwi do Zespołu Szkół!

W środę, 26 września w godz. 8:00 – 11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się kolejny pobór krwi, na który już dziś wszystkich dawców zaprasza Klub Honorowych Dawców Krwi w Rybnie. Zrób najważniejszy przelew życia i podziel się kroplą krwi!

Zespół Szkół w Rybnie: Znamy wyniki matury!

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny wszyscy abiturienci przystępujący do matury w naszym Liceum Ogólnokształcącym im. bp. Jana Chrapka zdali egzamin maturalny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gmina Rybno: Zapraszamy na Festyn Rodzinny przy Zespole Szkół w Rybnie!

W sobotę, 19 maja o godz. 13:00 na placu przy Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Gminę Rybno, Radę Sołecką w Rybnie oraz Zespół Szkół w Rybnie! Program festynu przedstawiamy na załączonym plakacie!

Gdynia: ZS Rybno na meczu LOTTO Ekstraklasy ARKA – ŚLĄSK!

Uczniowie II klasy Gimnazjum są zobowiązani do wykonania Projektu Edukacyjnego, który stanowi jeden z wielu warunków ukończenia szkoły. Jest to planowane przedsięwzięcie edukacyjne realizowane przez grupę uczniów. Celem tego działania jest rozwiązanie konkretnego problemu przez samodzielne zdobywanie nowej wiedzy oraz nabywanie umiejętności współpracy oraz podziału obowiązków w grupie, z zastosowaniem różnorodnych metod. Nad realizacją projektu czuwa jeden z nauczycieli placówki, będący jednocześnie jego opiekunem.

Czytaj więcej...

Rybno: Licealiada 2018!

Dnia 25.04.2018r. na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się zawody lekkoatletyczne uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców. W zawodach brały udział reprezentacje z następujących szkół: ZS nr1 Działdowo, ZS nr2 Działdowo, ZSZ nr1 Działdowo oraz ZS Rybno.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz