Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Spotkanie uczniów z Danielem Kasprowiczem!

W poniedziałek, 25 listopada 2019r. o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbyło się spotkanie z absolwentem tej szkoły - Danielem Kasprowiczem, który podzielił się z uczniami swoją pracą misyjną na Madagaskarze.

Czas spędzony z podróżnikiem i człowiekiem, który pokochał Czerwoną Wyspę pozostanie na długo w pamięci wszystkich obecnych na tym spotkaniu.

- Chciałbym zdać wam też krótkie sprawozdanie z ostatnim spraw. Otóż serdecznie dziękuję Uczniom i Nauczycielom z Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie za zorganizowanie spotkania misyjnego i otwartość, z jaką mnie przyjęto. Dziękuję również za zebrane przez całą społeczność szkolną ofiary w wysokości 610 zł oraz pozostałym darczyńcom z Rybna za kolejny datek 550 zł – podsumowuje Daniel Kasprowicz.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz