Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Rusza sekcja Kick Boxingu od 18 listopada!

W poniedziałek, 18 listopada br. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie ruszy sekcja Kick Boxingu, którą prowadzić będzie doświadczony zawodnik oraz trener - Adrian Kowalkowski.

W zajęciach udział będą mogły brać dzieci już od II klasy szkoły podstawowej, młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia będą płatne (60 zł za miesiąc), a pierwsze pokazy promocyjne odbyły się dziś (04.11.2019r.) w Szkole Podstawowej w Rybnie oraz w Zespole Szkół w Rybnie.

Nową sekcję koordynować będzie Pan Piotr Kornatowski we współpracy z Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie – Panią Elżbietą Mederską. Zapisy (max 40 osób) do poniedziałku (11.11.2019r.) w godz. od 8:00 do 14:00 u Pana Piotra Kornatowskiego – numer kontaktowy: 23 696 60 02.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz