Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Rusza sekcja Kick Boxingu w Rybnie!

Od listopada br. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie ruszy sekcja Kick Boxingu, którą prowadzić będzie doświadczony zawodnik oraz trener - Adrian Kowalkowski.

W zajęciach udział będą mogły brać dzieci już od II klasy szkoły podstawowej, młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia będą płatne, a pierwszy pokaz promocyjny w Szkole Podstawowej w Rybnie, w trakcie którego dowiecie się także informacji o treningach odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (04.11.2019r.) o godz. 9:00!

O szczegółach rekrutacji do sekcji Kick Boxingu będziemy także informować na naszej stronie.

Nową sekcję koordynować będzie Pan Piotr Kornatowski we współpracy z Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie – Panią Elżbietą Mederską.

Przedstawiamy link do strony na facebooku KS Kowalkowski Fight Club Działdowo: < www.facebook.com/KS-Kowalkowski-Fight-Club-Dzia%C5%82dowo-312388835867914/ >

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz