Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Wieczorek Seniora w Szkole Podstawowej!

W środę, 15 stycznia 2020r. o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się Wieczorek Seniora. Skupił on w sobie kilka uroczystości: Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Dzień Seniora.

Czytaj więcej...

Rybno: Bal Karnawałowy w Szkole Podstawowej!

W czwartek, 16 stycznia 2020r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się Bal Karnawałowy pod hasłem „Zwierzęta świata”.

Czytaj więcej...

Rybno: Uczniowie SP w Rybnie zajęli pierwsze miejsce w konkursie WPK!

W czwartek 9 stycznia 2020 roku w siedzibie WPK w Jeleniu odbył się III etap – parkowy XIX edycji ogólnopolskiego konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny ze szkół z Gminy Rybno i Lidzbark wyłonione we wcześniejszym etapie gminnym.

Czytaj więcej...

Rybno: Szkoła Podstawowa zaprasza na Wieczorek Seniora!

W środę, 15 stycznia o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (sala sportowa) obędzie się Wieczorek Seniora na którym wspólnie spędzony czas umilą dzieci prezentujące swój talent taneczny i recytatorski. Głównym punktem Wieczorku będzie wspólne kolędowanie z chórem OUR VOICE z Działdowa pod dyrekcją Pani Danuty Czeczot.

Czytaj więcej...

Działdowo: Krzysztof Diablo Włodarczyk na treningu KS Kowalkowski Fight Club!

We wtorek, 10 grudnia 2019r. o godz. 17:00 w hali przy Szkole Podstawowej nr. 4 w Działdowie Klub Sportowy „Kowalkowski Fight Club Działdowo” odwiedził Krzysztof Diablo Włodarczyk, który przeprowadził 2h seminarium bokserskie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz