Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Warsztaty rozwijające kompetencje ICT.

Łatwość nauczania, radość tworzenia- tak można określić warsztaty rozwijające kompetencje ICT czyli warsztaty programowania i robotyki przy wykorzystaniu klocków edukacyjnych, które rozpoczęły się w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie w miesiącu maju i trwać będą do końca roku szkolnego 2019/2020.

Czytaj więcej...

Rybno: Remont szkoły podstawowej!

Dobiegają końca roboty malarskie w Szkole Podstawowej w Rybnie. W ramach robót odnowiono salę pomocniczą, całe zaplecze socjalne sali (łazienki, przebieralnie) oraz hol.

Rybno: II Przegląd Wokalny ,,Hej Kolęda, Kolęda!''

Uczennice Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie Zofia Ślubowska, Natalia Montowska oraz Weronika Ciżewska wzięły udział w II Przeglądzie Wokalnym ,,Hej Kolęda, Kolęda!'', który odbył się 20.01.2019 r. w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

Czytaj więcej...

Rybno: Już po feriach…

Minął czas ferii zimowych, które uczniowie Szkoły Podstawowej w Rybnie z pewnością spędzili aktywnie, korzystając z przygotowanych przez wychowawców atrakcji. W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku uczniowie klasy IVa i IVc spędzili kilka godzin na krytej pływalni w Mławie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zagłosuj na Szkołę Podstawową w Rybnie!

Prosimy o głosy w ramach akcji „Dzieciaki do rakiet”.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy utworzony został film: „ Intensywnie i Aktywnie, który będzie brał udział w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci i młodzieży. W tym roku zostanie nagrodzonych aż 70 szkół! Głosowanie trwa od 19 listopada do 18 grudnia 2018 roku.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz