Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zagłosuj na projekt Szkoły Podstawowej!

- Bardzo prosimy o oddawanie głosów na projekt Salka Doświadczeń Świata w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Wystarczy zagłosować na projekt, podać maila i potwierdzić w swojej skrzynce pocztowej.

Czytaj więcej...

Rybno: Spotkanie uczniów z Danielem Kasprowiczem!

W poniedziałek, 25 listopada 2019r. o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbyło się spotkanie z absolwentem tej szkoły - Danielem Kasprowiczem, który podzielił się z uczniami swoją pracą misyjną na Madagaskarze.

Czytaj więcej...

Rybno: Szkoła Podstawowa rozpoczęła współpracę z NUADU!

Od września nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie rozpoczęli współpracę z NUADU. Dzięki tej platformie tworzą oni warunki do jak najpełniejszego rozwoju wiedzy i umiejętności uczniów. Zindywidualizowane zadania, dopasowane do możliwości dzieci, pozwalają każdemu uczniowi w pełni wykorzystać swój potencjał.

Gmina Rybno: Zapraszamy na Zumbe!

W każdy poniedziałek o godz. 18:30 zapraszamy do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie na Zumbe Fitness! Zapisy pod numerem telefonu: 609 441 991. Spalamy setki kalorii!

Rybno: Rusza sekcja Kick Boxingu!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie treningi KICK BOXINGU będą odbywały się w dwóch grupach wiekowych tzn. I grupa: uczniowie klas I, II, III, IV i V szkoły podstawowej, II grupa: uczniowie klas VI, VII, VIII, szkół ponadpodstawowych i dorośli.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz