Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Więcej miejsca na naukę, szkoła zyskała nowe sale dydaktyczne!

O cztery nowe pomieszczenia klasowe wzbogaci się Szkoła Podstawowa imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. To efekt kolejnych inwestycji mających poprawić warunki do nauczania na Warmii i Mazurach. Dzięki wsparciu wojewody warmińsko-mazurskiego uczniowie będą mogli skorzystać z nowych pomieszczeń już na początku września.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Półkolonie w SP w Rybnie!

4 sierpnia w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie zakończyły się półkolonie letnie pod nazwą „Swój region zwiedzamy i z jego uroków korzystamy".

Czytaj więcej...

Rybno: Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny.

12.02.2018r. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny „Miłośnicy lasu” dla uczniów klas drugich.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkoła Podstawowa w Rybnie wygrała eliminacje szkolne WML LZS!

We wtorek, 20 lutego 2018r. w hali OSiR w Rybnie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców, w których udział wzięły cztery drużyny: SP Rybno, SP Hartowiec, SP Koszelewy oraz SP Żabiny.

Czytaj więcej...

Rybno: "Kochamy Was!" - Dzień Babci i Dziadka.

W Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbyły się liczne uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by móc wziąć udział w obchodach swojego święta.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz