Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zagłosuj na Szkołę Podstawową w Rybnie!

Prosimy o głosy w ramach akcji „Dzieciaki do rakiet”.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy utworzony został film: „ Intensywnie i Aktywnie, który będzie brał udział w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci i młodzieży. W tym roku zostanie nagrodzonych aż 70 szkół! Głosowanie trwa od 19 listopada do 18 grudnia 2018 roku.

Czytaj więcej...

Rybno: 50 lat Orderu Uśmiechu!

W piątek, 21 września 2018r. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie obchodziła 50 – lecie Orderu Uśmiechu. W radosnym dniu w towarzystwie piosenek z megafonu: ,,Order od dzieci”, „Słoneczny Order”, „Uśmiechnięty Order” dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III wyruszyły ze słoneczkami i transparentem w Słonecznym Korowodzie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Półkolonie w SP w Rybnie!

4 sierpnia w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie zakończyły się półkolonie letnie pod nazwą „Swój region zwiedzamy i z jego uroków korzystamy".

Czytaj więcej...

Rybno: Więcej miejsca na naukę, szkoła zyskała nowe sale dydaktyczne!

O cztery nowe pomieszczenia klasowe wzbogaci się Szkoła Podstawowa imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. To efekt kolejnych inwestycji mających poprawić warunki do nauczania na Warmii i Mazurach. Dzięki wsparciu wojewody warmińsko-mazurskiego uczniowie będą mogli skorzystać z nowych pomieszczeń już na początku września.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkoła Podstawowa w Rybnie wygrała eliminacje szkolne WML LZS!

We wtorek, 20 lutego 2018r. w hali OSiR w Rybnie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców, w których udział wzięły cztery drużyny: SP Rybno, SP Hartowiec, SP Koszelewy oraz SP Żabiny.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz