Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Dzień Otwartych Drzwi w Przedszkolu w Rumianie.

5 marca 2018 roku w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Rumianie odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla przyszłych przedszkolaków i ich rodziców.

Na początku dzieci i rodziców powitała Dyrektor Szkoły Hanna Kirchhof. Następnie dzieci w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z paniami – wychowawcą oddziału przedszkolnego Moniką Ciecińską oraz nauczycielką j. angielskiego p. Alicją Knitter oraz miały mozliwość zapoznania się z wyposażeniem sal przedszkolnych. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w krótkich zajęciach – integracyjnych, muzyczno – ruchowych, zabawach z chustą animacyjną, zajęciach plastycznych oraz z języka angielskiego. Z prac plastycznych wykonanych przez dzieci z rodzicami została zorganizowana wystawa, którą można podziwiać na szkolnym korytarzu. Podczas Dnia Otwartych Drzwi odbyły się zabawy zorganizowane przez nauczycielki, ale dzieci miały również czas na zabawy swobodne wynikające z własnych zainteresowań. Po zakończeniu zajęć wszystkie dzieci otrzymały z rąk Pani dyrektor pamiątkowe dyplomy za udział w zajęciach.

Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za odwiedziny. Zapraszamy we wrześniu …

Źródło: SP w Rumianie

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz