Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Szkoła zdobyła grant na edukację kulturową!

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie zdobyła grant Narodowego Centrum Kultury i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Aplikacja złożona na konkurs pod nazwą "Bardzo Młoda Kultura - Warmia i Mazury 2019" ogłoszony przez CEiIK została wysoko oceniona przez specjalistów z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Rumian: Seminaria Naukowe „Ekotrendy”!

W środę, 15 maja 2019 roku o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbyło się Seminarium Naukowe pn. Ekotrendy.

Czytaj więcej...

Rumian: Podsumowanie Europejskich Dni Dziedzictwa.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie cyklicznie organizuje działania w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Wydarzenia wpisały się do kalendarza uroczystości organizowanych w miesiącu wrześniu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 'Podaj Łapę' w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie!

Edukacja i kształtowanie wrażliwości wobec zwierząt konieczne jest już na poziomie szkolnym. W dniu 5 marca 2019r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbyło się spotkanie z Pracownikami Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Podaj Łapę”. z Tatar.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkoła Wierna Dziedzictwu - Certyfikat dla Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie!

29 listopada 2018r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. Tytułem zostało nagrodzonych 76 szkół i placówek województwa warmińsko-mazurskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz