Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Szkoła na uroczystościach ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki!

24 października 2019r. w Warmińsko- Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie została zorganizowana uroczystość ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki i Kapłanów Niezłomnych.

Czytaj więcej...

Rumian: Unsere Talente... Delegacja z Heiden w szkole!

18 października delegacja niemieckiej Gminy Heiden gościła w murach Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rumian: GSZS Delfin Rybno najlepszy w zapasach!

W dniach 20-21.09.19 r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek oraz Młodzików w zapasach w stylu wolnym w Koronowie. Region D do którego należy Rybno reprezentują 4 województwa (warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie oraz mazowieckie).

Czytaj więcej...

Rumian: Platforma edukacyjna dotycząca OZE!

W dniu 4.10.2019r. Fundacja Edukacyjna Promyk Energii odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rumian: Szkoła zdobyła grant na edukację kulturową!

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie zdobyła grant Narodowego Centrum Kultury i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Aplikacja złożona na konkurs pod nazwą "Bardzo Młoda Kultura - Warmia i Mazury 2019" ogłoszony przez CEiIK została wysoko oceniona przez specjalistów z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz