Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Podsumowanie Europejskich Dni Dziedzictwa.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie cyklicznie organizuje działania w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Wydarzenia wpisały się do kalendarza uroczystości organizowanych w miesiącu wrześniu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkoła Wierna Dziedzictwu - Certyfikat dla Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie!

29 listopada 2018r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. Tytułem zostało nagrodzonych 76 szkół i placówek województwa warmińsko-mazurskiego.

Czytaj więcej...

Rumian: Szkoła ma nową stronę!

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie ma nową stronę internetową. Nowa odsłona strony daje nie tylko możliwość zapoznania się z aktualnymi wydarzeniami z życia placówki, lecz także zapoznania się z dokumentami szkolnymi czy planem lekcji. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony pod adresem: http://sprumian.pl

Gmina Rybno: Brązowy Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego dla Rumiana!

W piątek, 30 listopada 2018 roku Dyrektor szkoły pani Hanna Kirchhof i koordynator projektu konkursowego Iwona Cybulska odebrały Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego. Podsumowanie miało charakter gali i odbyło się w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym. Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Europejskie Dni Dziedzictwa do Rumiana!

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie serdecznie zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa "Obrońca polskości na Rumiańskiej Ziemi - ksiądz Franciszek Liss", które odbędą się dnia 16 września 2018r. o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Rumianie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz