Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: IV Festiwal Gwary Lubawskiej!

W czwartek, 19 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się IV Festiwal Gwary Lubawskiej, którego organizatorem było Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu i Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rumian: Dr Aleksandra Piotrowska odwiedziła szkołę w Rumianie!

Pani doktor Aleksandra Piotrowska w dniu 16.04.018r. odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie. Na co dzień jest wykładowcą psychologii na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie.

Czytaj więcej...

Rumian: Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!

Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu oraz Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie ogłasza Konkurs Plastyczny „Kartka do ilustrowanego słowniczka gwary Lubawskiej”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: IV Festiwal Gwary Lubawskiej w Rumianie!

Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu oraz Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie zapraszają na IV Festiwal Gwary Lubawskiej, który odbędzie się dnia 19 kwietnia w Szkole Podstawowej w Rumianie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dzień Otwartych Drzwi w Przedszkolu w Rumianie.

5 marca 2018 roku w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Rumianie odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla przyszłych przedszkolaków i ich rodziców.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz