Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Dzień Otwartych Drzwi w Przedszkolu w Rumianie.

5 marca 2018 roku w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Rumianie odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla przyszłych przedszkolaków i ich rodziców.

Czytaj więcej...

Rumian: Klub pozyskał nową matę dla zapaśników!

GSZS Delfin Rybno – sekcja zapaśnicza wzbogaciła się o nową matę zapaśniczą, która będzie wykorzystywana podczas treningów w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kolejne sukcesy zapaśników z Rumiana!

Dnia 10.02.2018r w Karolewie odbył się II Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur w zapasach w stylu wolnym. Zawodnicy i zawodniczki Klubu Sportowego GSZS „Delfin” Rybno uczestniczyli w zawodach w trzynastoosobowym składzie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uczniowie z Rumiana odwiedzili Archiwum Państwowe!

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie realizują projekt „Domowy archiwista”. W ramach projektu biorą udział w konkursie fotograficznym : „Groszki, Naguszewo, Rumian, Truszczyny, Dębień na starej fotografii”.

Czytaj więcej...

Rumian: Podsumowanie zbiórki koła wolontariatu!

W dniach od 27.11. do 15.12. członkowie koła wolontariatu zorganizowali zbiórkę dla dzieci z Domu Dziecka . Akcja przerosła wszelkie oczekiwania. Rodzice i dzieci z Rumiana, Dębienia, Groszek, Naguszewa i Truszczyn codziennie przynosili wiele pięknych prezentów- przybory szkolne, zabawki, ubrania i słodycze.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz