Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na Europejskie Dni Dziedzictwa do Rumiana!

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie serdecznie zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa "Obrońca polskości na Rumiańskiej Ziemi - ksiądz Franciszek Liss", które odbędą się dnia 16 września 2018r. o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Rumianie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Remont szkoły w Rumianie!

W Szkole Podstawowej w Rumianie zakończył się remont sal lekcyjnych oraz pomieszczeń oddziału przedszkolnego. Prace zostały wykonane przez pracowników zatrudnionych przez Urząd Gminy w Rybnie w ramach robót publicznych. W chwili obecnej prace prowadzone są w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach.

Rumian: Dr Aleksandra Piotrowska odwiedziła szkołę w Rumianie!

Pani doktor Aleksandra Piotrowska w dniu 16.04.018r. odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie. Na co dzień jest wykładowcą psychologii na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie.

Czytaj więcej...

Rumian: IV Festiwal Gwary Lubawskiej!

W czwartek, 19 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się IV Festiwal Gwary Lubawskiej, którego organizatorem było Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu i Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: IV Festiwal Gwary Lubawskiej w Rumianie!

Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu oraz Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie zapraszają na IV Festiwal Gwary Lubawskiej, który odbędzie się dnia 19 kwietnia w Szkole Podstawowej w Rumianie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz