Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Tydzień Kariery w Szkole Podstawowej!

W dniu 25 października w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery, Szkołę Podstawową im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odwiedzili niecodzienni Goście: Policjanci z Posterunku Policji w Rybnie asp. szt, Grzegorz Ankiewicz i asp. Rafał Gniazdowski oraz Koordynatorka kampanii społecznej „Bezpieczny Przejazd” Wiesława Pawska wraz z funkcjonariuszką Ochrony PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Zakład linii Kolejowych w Olsztynie Panią Anną Widźgowską.

Czytaj więcej...

Żabiny: Choinka noworoczna w szkole podstawowej!

W piątek, 8 lutego o godz. 17:00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się choinka noworoczna.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wystawa 'Z kart historii mieszkańców Żabin'

Z okazji 100-lecia niepodległości Polski nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach, we współpracy z rodzicami i mieszkańcami Żabin postanowili przybliżyć uczniom, rodzicom i gościom warunki życia mieszkańców miejscowości w ubiegłym stuleciu.

Czytaj więcej...

Żabiny: Szkoła z podjazdem dla niepełnosprawnych.

W dniu 27 listopada 2018 r. zostały odebrane roboty oraz przekazano do eksploatacji inwestycję pn. „Budowa podjazdu z poręczami na zewnątrz budynku, wyposażenie schodów wewnętrznych w platformę składana z poręczami oraz dostosowanie pomieszczenia higieniczno-sanitarnego do potrzeb osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach 26”. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków PFRON w wysokości 50 % wartości robót.

Żabiny: Droga Polski do Niepodległości – konkurs wiedzy!

We wtorek, 13 listopada 2018 roku o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbył się Gminny Konkurs Wiedzy – „Droga Polski do Niepodległości”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz