Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Paraolimpijczycy z wizytą w szkole Polskich Mistrzów Olimpijskich!

W poniedziałek, 9 grudnia 2019r dzięki uprzejmości Pana Roberta Szaja - Dyrektora Generalnego Polskiej Fundacji Paraolimpijskiej oraz producenta filmowego, Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach mogła gościć dwójkę niezwykłych ludzi, którzy swą postawą życiową, determinacją w dążeniu do celu i wytrwałością w pokonywaniu własnych barier są niewątpliwie wzorem do naśladowania i inspiracją zarówno dla naszych uczniów, jak i dla nas dorosłych.

Czytaj więcej...

Żabiny: Tydzień Kariery w Szkole Podstawowej!

W dniu 25 października w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery, Szkołę Podstawową im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odwiedzili niecodzienni Goście: Policjanci z Posterunku Policji w Rybnie asp. szt, Grzegorz Ankiewicz i asp. Rafał Gniazdowski oraz Koordynatorka kampanii społecznej „Bezpieczny Przejazd” Wiesława Pawska wraz z funkcjonariuszką Ochrony PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Zakład linii Kolejowych w Olsztynie Panią Anną Widźgowską.

Czytaj więcej...

Żabiny: Szkoła z podjazdem dla niepełnosprawnych.

W dniu 27 listopada 2018 r. zostały odebrane roboty oraz przekazano do eksploatacji inwestycję pn. „Budowa podjazdu z poręczami na zewnątrz budynku, wyposażenie schodów wewnętrznych w platformę składana z poręczami oraz dostosowanie pomieszczenia higieniczno-sanitarnego do potrzeb osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach 26”. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków PFRON w wysokości 50 % wartości robót.

Żabiny: Choinka noworoczna w szkole podstawowej!

W piątek, 8 lutego o godz. 17:00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się choinka noworoczna.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wystawa 'Z kart historii mieszkańców Żabin'

Z okazji 100-lecia niepodległości Polski nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach, we współpracy z rodzicami i mieszkańcami Żabin postanowili przybliżyć uczniom, rodzicom i gościom warunki życia mieszkańców miejscowości w ubiegłym stuleciu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz