Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Choinka Noworoczna!

W piątek, 19 stycznia o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Zabinach odbyła się Choinka Noworoczna zorganizowana przez społeczność szkolną.

Czytaj więcej...

Żabiny: Życzliwość i bezpieczeństwo w szkole, w domu i Internecie!

W piątek (05 maja 2017r.) w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się impreza, podsumowująca działania projektu edukacyjno - wychowawczego "Życzliwość nie rani, czyli o bezpieczeństwie w szkole, w domu i w Internecie", zmierzające do uzyskania Certyfikatu Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie– Szkoła Promująca Bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

Żabiny: Szkoła Podstawowa wspiera Szlachetną Paczkę!

Po raz drugi Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna.

Czytaj więcej...

Żabiny: Dzień Babci i Dziadka, choinka wraz z balem karnawałowym!

W piątek, 20 stycznia o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, Choinki Noworocznej oraz Bal Karnawałowy dla uczniów tej placówki.

Czytaj więcej...

Żabiny: Spotkanie z Krystyną Sztramską.

W ramach propagowania czytania Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach gościła Krystynę Sztramską – autorkę wierszy i opowiadań zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz