Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Rycerze w Hartowcu!

Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Hartowcu odwiedziła grupa artystyczna "Rekonstrukto". Członkowie grupy zaprezentowali pokaz historyczny zatytułowany "Staropolski Sarmatyzm i Epoka Szlachecka".

Czytaj więcej...

Hartowiec: Kolejny rajd rowerowy "Bezpieczna Gmina Rybno"!

W poniedziałek, 2 października do akcji dołączyła Szkoła im. Marii Konopnickiej w Hartowcu. Uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się na rajd rowerowy tzw. Dużą pętlą, liczącą ok. 12 km.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Włoska wyprawa!

W dniach 01-06 V 2017 – 13 osobowa grupa uczniów i absolwentów (2 osoby) z Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu odbyła pod opieką ks. Sławomira Skonieczki, Beaty Drzewińskiej i Bogusława Łukwińskiego pielgrzymkę do Włoch. Głównym jej celem było odwiedzenie miejsc świętych, a zwłaszcza nawiedzenie grobu Świętego Patrona Szkoły jako wyraz podziękowania za dar hartowieckiego gimnazjum noszącego od 2005 roku Imię Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Spotkanie z psychologiem.

No i stało się! Długo oczekiwanie spotkanie z panią psycholog Aleksandrą Piotrowską jest już za nami. W poniedziałek po południu 29 maja uczestniczyliśmy w ciekawym spotkaniu, którego gwiazdą była znana z TV psycholog.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Niepubliczne Gimnazjum z Hartowca na Podium w Badmintonie!

W piątek, 9 grudnia w Kurzętniku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w badmintonie szkół gimnazjalnych. Reprezentacja dziewcząt Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu zajęła I miejsce a drużyna chłopców uplasowała się na II miejscu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz