Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Uczniowie z wizytą w Luszowicach!

To już siódmy raz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej oraz Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu pojechali do Luszowic w ramach wymiany uczniów. W zeszłym roku gościliśmy uczniów i nauczycieli z Luszowic, w tym roku w odpowiedzi na zaproszenie pojechali uczniowie i ich opiekunowie ze szkół w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Pożegnanie sztandaru!

W piątek, 14 czerwca 2019 roku na sali gimnastycznej w Hartowcu odbyła się podniosła, a jednocześnie smutna uroczystość pożegnania Sztandaru Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Grodziczno: Pobiegliśmy dla Lenki!

W sobotę, 15 września 2018 roku o godz. 16:00 w Grodzicznie odbył się II Bieg Stolarski „O Złoty Hebel” zorganizowany przez firmę „Oristo”. W ulicznym biegu głównym na dystansie 10 km wzięło udział ponad 200 zawodników, zaś w biegach dla dzieci na dystansach 200, 400, i 800 m około 170 młodych adeptów czynnego uprawiania sportu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: „Lubię niemiecki, bo…”

To tytuł wojewódzkiego konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych uczących się języka niemieckiego w szkole zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Integracja dla uczniów i rodziców w szkole!

Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Hartowcu – Bogusław Łukwiński, Specjalista ds. Rolnictwa – Joanna Słupska oraz Firma „Pyszczek i Syla” zapraszają w środę, 5 września 2018r. o godz. 11:00 na integrację z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2018/19! Zapraszamy uczniów i rodziców!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz