Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Uczniowie w Hartowcu po obu stronach kamery!

Uczniowie szkoły w Hartowcu mieli okazję uczestniczyć w zajęciach filmowych prowadzonych przez dziennikarzy Portalu Moje Działdowo. wszystko w ramach projektu profilaktycznego Bezpieczna Gmina Rybno.

Czytaj więcej...

Hartowiec: 20 kilometrowy Rajd Rowerowy!

18 października 2019 r. okazał się być wspaniałym nie tylko ze względu na pogodę, która szczególnie dopisała, ale przede wszystkim ze względu na znakomitą rowerową przygodę, którą 56 uczestników przeżyło na 20 kilometrowej: trasie Hartowiec- Grądy - Hartowiec.

Czytaj więcej...

Hartowiec: „Hartowanie na j. Hartowieckim”

Powoli dobiegają końca warsztaty żeglarskie „Zahartowani” finansowane ze środków projektu „Razem bezpieczniej. Bezpieczna Gmina Rybno”. Czas więc było zweryfikować nabyte w trakcie zajęć umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Dzielimy się swą wiedzą i doświadczeniem!

W sobotę, 28 września 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu odbyły się warsztaty przyrodniczo – historyczne dla nauczycieli z W-M ODN w Elblągu pod hasłem: ,,Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze ziemi lubawskiej – Hartowiec i okolice”.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Uczniowie z wizytą w Luszowicach!

To już siódmy raz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej oraz Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu pojechali do Luszowic w ramach wymiany uczniów. W zeszłym roku gościliśmy uczniów i nauczycieli z Luszowic, w tym roku w odpowiedzi na zaproszenie pojechali uczniowie i ich opiekunowie ze szkół w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz