Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Dzielimy się swą wiedzą i doświadczeniem!

W sobotę, 28 września 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu odbyły się warsztaty przyrodniczo – historyczne dla nauczycieli z W-M ODN w Elblągu pod hasłem: ,,Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze ziemi lubawskiej – Hartowiec i okolice”.

Czytaj więcej...

Hartowiec: „Hartowanie na j. Hartowieckim”

Powoli dobiegają końca warsztaty żeglarskie „Zahartowani” finansowane ze środków projektu „Razem bezpieczniej. Bezpieczna Gmina Rybno”. Czas więc było zweryfikować nabyte w trakcie zajęć umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Pożegnanie sztandaru!

W piątek, 14 czerwca 2019 roku na sali gimnastycznej w Hartowcu odbyła się podniosła, a jednocześnie smutna uroczystość pożegnania Sztandaru Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Uczniowie z wizytą w Luszowicach!

To już siódmy raz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej oraz Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu pojechali do Luszowic w ramach wymiany uczniów. W zeszłym roku gościliśmy uczniów i nauczycieli z Luszowic, w tym roku w odpowiedzi na zaproszenie pojechali uczniowie i ich opiekunowie ze szkół w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: „Lubię niemiecki, bo…”

To tytuł wojewódzkiego konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych uczących się języka niemieckiego w szkole zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz