Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Gala sportu szkolnego!

12 grudnia 2018 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Szkolnego Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, połączona z uroczystością podsumowującą współzawodnictwo sportowe szkół oraz klasyfikację gmin i powiatów za rok szkolny 2017/2018.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Wieczór poezji świątecznej.

14.12.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach wprowadzili nas w nastrój świąteczny na Wieczorze Świątecznej poezji. Poczuliśmy magię Świąt dzięki wierszom i pięknym śpiewom dzieci.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkolna wigilia w Koszelewach.

Tradycyjnie w ostatni dzień przed Świętami w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach obchodziliśmy Wigilię. W klasach uczniowie podzielili się opłatkiem, a następnie wszyscy wraz z przybyłymi rodzicami zebrali się na korytarzu szkolnym, żeby wspólnie obejrzeć jasełkę w wykonaniu dzieci z klas I-III i oddziału przedszkolnego oraz spotkać się z wyczekiwanym gościem - Mikołajem.

Koszelewy: Telewizja w szkole!

21.11.2018r. Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Koszelewach odwiedziła TVP3 Olsztyn. - Można będzie nas obejrzeć w odcinku 8. "e-dukacja przyszłości", który emitowany będzie w TVP3 Olsztyn w dniach: 28 grudnia o godz. 13:00, 29 grudnia o godzinie 2:25, 30 grudnia o godzinie 17:15 i 31 grudnia o godzinie 0:45.

Koszelewy: 'Szkoła Przyjazna Środowisku'

W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie 4 grudnia 2018r. odbyła się uroczystość wręczenia szkołom Certyfikatów Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Przyjazna Środowisku”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz