Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej!

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach promuje bezpieczeństwo nie tylko na terenie Koszelew.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Spektakl transmitowany na żywo!

Uczniowie klas I-III i wychowankowie oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach obejrzeli spektakl "Królewna z drewna" transmitowany na żywo z Teatru Lalek w Łodzi.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zielona Pracownia w Koszelewach!

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach uzyskała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w kwocie 2000 zł na realizację projektu "Szkolny ogród dydaktyczny - zielona pracownia".

Czytaj więcej...

Koszelewy: Wieczór świątecznej poezji!

W środę (20.12.2017r.) wieczorem w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach, przy blasku świec i rozżarzonej blaskiem choince dzieci przeniosły nasze myśli ku nadchodzącym Świętom Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Rajd rowerowy w ramach projektu 'Bezpieczna Gmina Rybno'!

Dnia 28.09.2017r. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowała rajd rowerowy w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Rybno”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz