Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: I Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Rybno!

W sobotę, 30 listopada 2019r. o godz. 11:00 na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się I Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na mistrzostwa w JUDO!

Zapraszamy na I Otwarte Szkolne Mistrzostwa w Judo, które odbędą się dnia 30 listopada 2019r. o godz. 11:00 w sali sportowej w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach. Zapraszamy zainteresowanych do kibicowania.

Gmina Rybno: III Konferencja Naukowa w SP w Koszelewach!

Dnia 17 06.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyła się III Konferencja naukowa. Tym razem wiodącym tematem były ptaki.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Międzynarodowy Turniej Judo i Sambo!

W sobotę, 28 września 2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowano Międzynarodowy Turniej Judo i Sambo Memoriał im. Waldemara Nalewajko i Józefa Pietrzaka.

Czytaj więcej...

Koszelewy: "Tajemnice życia ptaków" - zapraszamy na konferencję naukową!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na konferencję naukową pn. "Tajemnice życia ptaków", która odbędzie się w poniedziałek - 17 czerwca 2019r. o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz