Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Zapraszamy na konferencję naukową „Zaprośmy owady do naszych ogrodów”.

We wtorek, 19 czerwca o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbędzie się konferencja naukowa „Zaprośmy owady do naszych ogrodów”, którą organizuje SP w Koszelewach oraz Stowarzyszenie Srebrnych Łąk w Koszelewach. Serdecznie zapraszamy!

Koszelewy: Zapraszamy na Festyn Rodzinny!

W piątek, 25 maja w godz. od 16:00 do 20:00 przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbędzie się XVII Festyn Rodzinny, na który już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. Przedstawiamy program:

Czytaj więcej...

Koszelewy: Szkoła ma nową stronę!

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach ma nową stronę internetową. Nowa odsłona strony daje nie tylko możliwość zapoznania się z aktualnymi wydarzeniami z życia placówki, lecz także zapoznania się z dokumentami szkolnymi czy planem lekcji.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Spotkanie z Panią Doktor Aleksandrą Piotrowską!

Dnia 7 maja 2018r. Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Koszelewach zaszczyciła swoją obecnością Pani Aleksandra Piotrowska, doktor psychologii, pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie, doradca Rzecznika Praw Dziecka i Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej!

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach promuje bezpieczeństwo nie tylko na terenie Koszelew.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz