Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: II miejsce drużyny z Koszelew na zawodach judo w Płocku!

07.12.2019 r. drużyna judo ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach uczestniczyła w XXII Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Judo w Płocku organizowanym przez UKS Eliot Płock. W turnieju wzięło udział około 200 osób z 8 klubów. Nasi zawodnicy pod patronatem UKS Shizoku Ostróda po raz pierwszy wyjechali na zawody i zajęli II miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Czytaj więcej...

Koszelewy: I Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Rybno!

W sobotę, 30 listopada 2019r. o godz. 11:00 na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się I Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Międzynarodowy Turniej Judo i Sambo!

W sobotę, 28 września 2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowano Międzynarodowy Turniej Judo i Sambo Memoriał im. Waldemara Nalewajko i Józefa Pietrzaka.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na mistrzostwa w JUDO!

Zapraszamy na I Otwarte Szkolne Mistrzostwa w Judo, które odbędą się dnia 30 listopada 2019r. o godz. 11:00 w sali sportowej w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach. Zapraszamy zainteresowanych do kibicowania.

Gmina Rybno: III Konferencja Naukowa w SP w Koszelewach!

Dnia 17 06.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyła się III Konferencja naukowa. Tym razem wiodącym tematem były ptaki.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz