Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: 'Szkoła Przyjazna Środowisku'

W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie 4 grudnia 2018r. odbyła się uroczystość wręczenia szkołom Certyfikatów Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Przyjazna Środowisku”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Roboty publiczne w Szkołach.

W miesiącu sierpniu w ramach robót publicznych wykonano prace remontowe w szkole w Żabinach i w Koszelewach. W szkole w Żabinach zaadaptowano pomieszczenie po oddziale przedszkolnym na dwie klasy lekcyjne, natomiast w szkole w Koszelewach wyremontowano bibliotekę i wykonano pomieszczenie na gabinet profilaktyki zdrowotnej.

Koszelewy: Zapraszamy na konferencję naukową „Zaprośmy owady do naszych ogrodów”.

We wtorek, 19 czerwca o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbędzie się konferencja naukowa „Zaprośmy owady do naszych ogrodów”, którą organizuje SP w Koszelewach oraz Stowarzyszenie Srebrnych Łąk w Koszelewach. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Konferencja naukowa - SP Koszelewy!

19.06.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyła się konferencja naukowa pt. "Zaprośmy owady do naszych ogrodów", która miała zwrócić uwagę na konieczność tworzenia naturalnych siedlisk w naszych ogrodach dla owadów zapylających.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na Festyn Rodzinny!

W piątek, 25 maja w godz. od 16:00 do 20:00 przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbędzie się XVII Festyn Rodzinny, na który już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. Przedstawiamy program:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz