Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Międzynarodowy Turniej Judo i Sambo!

W sobotę, 28 września 2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowano Międzynarodowy Turniej Judo i Sambo Memoriał im. Waldemara Nalewajko i Józefa Pietrzaka.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: III Konferencja Naukowa w SP w Koszelewach!

Dnia 17 06.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyła się III Konferencja naukowa. Tym razem wiodącym tematem były ptaki.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Gala sportu szkolnego!

12 grudnia 2018 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Szkolnego Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, połączona z uroczystością podsumowującą współzawodnictwo sportowe szkół oraz klasyfikację gmin i powiatów za rok szkolny 2017/2018.

Czytaj więcej...

Koszelewy: "Tajemnice życia ptaków" - zapraszamy na konferencję naukową!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na konferencję naukową pn. "Tajemnice życia ptaków", która odbędzie się w poniedziałek - 17 czerwca 2019r. o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Wieczór poezji świątecznej.

14.12.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach wprowadzili nas w nastrój świąteczny na Wieczorze Świątecznej poezji. Poczuliśmy magię Świąt dzięki wierszom i pięknym śpiewom dzieci.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz