Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: „Start Działdowo” wygrał I Turniej Old Boys o Puchar Wójta!

W sobotę, 16 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Udział w turnieju wzięło pięć drużyn: Old Boys Rybno, Sołectwo Dębień, Hainz-Glas Działdowo, Działdowskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej Old Boys „Start Działdowo” oraz Gmina Płośnica.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Oddaj głos na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno!

Ruszył Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2018 roku. W dniach od 4 do 18 lutego 2019 r. można oddawać głosy na swojego ulubieńca. Wystarczy tylko wejść w link: < https://bit.ly/2Sm2Pic >, wypełnić formularz i zaznaczyć odpowiedniego kandydata. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas III Gali Sportu, która odbędzie się 24 lutego 2019 r. o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kolejni laureaci Gali Sportu 2019!

W 2018 roku z wynikiem pozytywnym rywalizację „1200 km rowerem po gminie Rybno” zakończyło aż 24 rowerzystów! Liczba uczestników wzrosła o 15 osób - w poprzedniej edycji podczas Gali Sportu nagrodzono 9 laureatów. Wśród tegorocznych laureatów znalazło się 12 kobiet i 12 mężczyzn z Rumiana, Gronowa, Rybna, Groszek, Koszelew, Jeglii, Grodziczna i Hartowca.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową!

W sobotę, 16 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach oraz przedstawiamy regulamin turnieju.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Znamy pierwszych laureatów Gali Sportu 2019!

Bieganie po gminie Rybno stało się coraz bardziej popularne! A to za sprawą rywalizacji - „600 km biegiem po gminie Rybno”. Przypomnijmy, że w 2017 roku podczas wielkiej Gali Sportu nagrodzono 8 biegaczy, którzy przebiegli po naszej gminie 500 km, rok później w rywalizacji „600 km po gminie Rybno”, było już ich 12. W 2018 roku z wynikiem pozytywnym zakończyło zmagania w rywalizacji aż 28 biegaczy!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz