Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: 1300 km rowerem po Gminie Rybno w 2019 roku!

Nieformalna grupa młodzieży „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla oraz Przedsiębiorstwo Społeczne „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na III rywalizację pn. „1300 km rowerem po Gminie Rybno w 2019 roku”, której głównym celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz upowszechnianie jeżdżenia na rowerze jako najprostszej formy aktywności.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 700 km biegiem po Gminie Rybno w 2019 roku!

Nieformalna grupa młodzieży „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla oraz Przedsiębiorstwo Społeczne „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na IV rywalizację pn. „700 km biegiem po Gminie Rybno w 2019 roku”, której głównym celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności.

Czytaj więcej...

GMINA RYBNO: GALA SPORTU 2019!

Przemysław Leśniewski grający na co dzień w Delfinie Rybno został najpopularniejszym sportowcem Gminy Rybno w 2018 roku. Na podium znalazł się także halowy piłkarz KS Constract Lubawa - Mateusz Łożyński oraz zapaśniczka z klubu GSZS Delfin Rybno - Monika Rozentalska. Według redakcji „Tygodnika Działdowskiego” tytuł „najpopularniejszego sportowca” trafił w ręce napastnika Delfina Rybno - Daniela Orzechowskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: TURNIEJ CHARYTATYWNY W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ „GRAMY DLA ŁUKASZA Z JEGLII”

Już 31.03.2019r. o godz. 10:00 w hali OSiR w Rybnie odbędzie się Turniej Charytatywny „Gramy dla Łukasza z Jeglii” w piłkę nożną halową organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, nieformalną grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Sołtysa i Radę Sołecką w Jeglii, „Regulus" Ekspertyzy Przyrodnicze, Zakład Usług Leśnych oraz firmę Eurostyl Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: „Start Działdowo” wygrał I Turniej Old Boys o Puchar Wójta!

W sobotę, 16 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Udział w turnieju wzięło pięć drużyn: Old Boys Rybno, Sołectwo Dębień, Hainz-Glas Działdowo, Działdowskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej Old Boys „Start Działdowo” oraz Gmina Płośnica.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz