Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z gminy Rybno!

W piątek, 16 marca 2018 roku odbyło się spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z gminy Rybno w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy zainicjowane i zorganizowane przez Przewodniczącego grupy „W Rękach Młodych” – Sylwestra Kasprowicza. W spotkaniu wzięło udział 12 osób.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Turniej Charytatywny – Gramy dla Mariusza!

W niedziele, 15 kwietnia 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Turniej Charytatywny w Piłkę Nożną pn. – „Gramy dla Mariusza”!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rusza Plebiscyt na „Najpopularniejszego Sportowca Gminy Rybno w 2017 roku!”

Nabór kandydatów do plebiscytu trwał od 12 do 26 stycznia. Wtedy to mieszkańcy gminy mogli zgłaszać swoich ulubionych sportowców, a warunek był jeden - musiała to być osoba, która w sposób szczególny reprezentowała gminę w wydarzeniach sportowych w 2017 roku.

Czytaj więcej...

Rybno: Gala Sportu 2018! Mateusz Leśniewski zwyciężył w Plebiscycie!

W niedziele, 25 lutego o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się Gala Sportu Rybno 2018, podczas której rozstrzygnięto Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2017 roku. W trakcie uroczystej gali wręczono także nagrody rowerzystom, biegaczom, stypendystom, społecznikom sportowym oraz nagrody specjalne czytelników Tygodnika Działdowskiego. Imprezę zorganizowała grupa młodzieży „W Rękach Młodych” we współpracy z Gminą Rybno, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: Spotkanie integracyjne „Żabianki” oraz grupy „W Rękach Młodych”!

W piątek, 26 stycznia o godz. 19:00 w restauracji „Świtezianka” odbyło się spotkanie integracyjne Stowarzyszenia „Żabianka” oraz grupy młodzieży „W Rękach Młodych”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz