Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Zagrali dla Małgosi po raz szósty!

W sobotę, 1 września o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się Turniej Charytatywny pn. „Gramy dla Małgosi”, w którym udział wzięło sześć drużyn: SR-BUD Gralewo, Z.U.L. MKS Tęcza, Seksiaki, Wigwałd, United Pierławki, Drewno Kickers.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Turniej Charytatywny na zakończenie wakacji!

W sobotę, 1 września 2018 o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbędzie się turniej charytatywny na zakończenie wakacji – „Gramy dla Małgosi”!

Czytaj więcej...

Rybno: Spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z gminy Rybno!

W piątek, 16 marca 2018 roku odbyło się spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z gminy Rybno w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy zainicjowane i zorganizowane przez Przewodniczącego grupy „W Rękach Młodych” – Sylwestra Kasprowicza. W spotkaniu wzięło udział 12 osób.

Czytaj więcej...

Rybno: Zip Eurostyl Squad wygrał turniej „Gramy dla Janusza”!

W sobotę, 14 lipca 2018 roku o godz. 9:00 na stadionie sportowym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Turniej Charytatywny w piłkę nożną „Gramy dla Janusza”, w którym udział wzięło 16 zespołów.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Turniej Charytatywny – Gramy dla Mariusza!

W niedziele, 15 kwietnia 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Turniej Charytatywny w Piłkę Nożną pn. – „Gramy dla Mariusza”!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz