Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na V Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej do lat 18-stu!

W sobotę, 7 grudnia 2019r. o godz. 10:00 w hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się V Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej do lat 18-stu organizowany przez Nieformalną Grupę Młodzieży „W Rękach Młodych” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Grądy: Wręczenie certyfikatów „Godni Naśladowania”!

W sobotę, 20 lipca 2019r. o godz. 18:00 w Gospodarstwie Agroturystycznym w Grądach odbyło się spotkanie nieformalnej grupy młodzieży „W Rękach Młodych”, podczas którego zostały wręczone certyfikaty „Godni Naśladowania”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 1300 km rowerem po Gminie Rybno w 2019 roku!

Nieformalna grupa młodzieży „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla oraz Przedsiębiorstwo Społeczne „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na III rywalizację pn. „1300 km rowerem po Gminie Rybno w 2019 roku”, której głównym celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz upowszechnianie jeżdżenia na rowerze jako najprostszej formy aktywności.

Czytaj więcej...

Olsztyn: Godni Naśladowania Warmii i Mazur!

Dziś o godz. 13:00 w Olsztynie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu pn. „Godni Naśladowania” Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko Mazurskiego. Zaproszenie na galę otrzymała także nieformalna grupa młodzieży z gminy Rybno „W Rękach Młodych”, którą do konkursu zgłosiło zaprzyjaźnione Stowarzyszenie „Żabianka” z Żabin.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 700 km biegiem po Gminie Rybno w 2019 roku!

Nieformalna grupa młodzieży „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla oraz Przedsiębiorstwo Społeczne „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na IV rywalizację pn. „700 km biegiem po Gminie Rybno w 2019 roku”, której głównym celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz