Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Turbo Grześki obronili tytuł – mistrza!

W niedzielę, 9 grudnia 2018 roku o godz. 13:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się IV Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną do lat 18-stu zorganizowany przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, w którym udział wzięło 9 drużyn: Turbo Grześki, Wczorajsi, Libra Rumian, Lepsi na Rozgrzewce, Drewno i Reszta, Renifery Lekkich Obyczajów, Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy, Młodzik Team, Młoda Ferajna.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Mikołajki!

Gmina Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie, grupa młodzieży „W Rękach Młodych” oraz Serwis informacyjny – Syla zaprasza na „Mikołajki w Rybnie” w dniach 6 i 9 grudnia 2018r.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Turniej Charytatywny na zakończenie wakacji!

W sobotę, 1 września 2018 o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbędzie się turniej charytatywny na zakończenie wakacji – „Gramy dla Małgosi”!

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zagrali dla Małgosi po raz szósty!

W sobotę, 1 września o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się Turniej Charytatywny pn. „Gramy dla Małgosi”, w którym udział wzięło sześć drużyn: SR-BUD Gralewo, Z.U.L. MKS Tęcza, Seksiaki, Wigwałd, United Pierławki, Drewno Kickers.

Czytaj więcej...

Rybno: Zip Eurostyl Squad wygrał turniej „Gramy dla Janusza”!

W sobotę, 14 lipca 2018 roku o godz. 9:00 na stadionie sportowym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Turniej Charytatywny w piłkę nożną „Gramy dla Janusza”, w którym udział wzięło 16 zespołów.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz