Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Pojechali na szkolenie do Kamionki!

W sobotę, 19 grudnia o godz. 10:00 w Kamionce odbyło się spotkanie szkoleniowo - warsztatowe przedstawicieli sektora pozarządowego województwa warmińsko – mazurskiego. W Szkoleniu udział wziął członek grupy „W Rękach Młodych” Sylwester Kasprowicz oraz członek Stowarzyszenia – Seniorów z Gminy Rybno – Władysława Zielińska.

Gmina Rybno: Program Chrzest966 dla Szkół oraz Stowarzyszeń!

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!

Gmina Rybno: I między sołecki turniej halowej piłki nożnej dla dzieci do lat 14!

W sobotę, 7 lutego o godz. 9:00 na hali sportowej w Rybnie odbędzie się pierwszy między sołecki turniej halowej piłki nożnej młodzików do lat 14 o puchar Starosty Powiatu Działdowskiego – Mariana Janickiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Truszczyny zwyciężyły w między sołeckim turnieju młodzików do lat 14-stu o puchar Starosty Powiatu Działdowskiego – Mariana Janickiego.

W sobotę, 7 lutego na hali sportowej w Rybnie odbył się pierwszy między sołecki turniej halowej piłki nożnej młodzików do lat 14-stu o puchar Starosty Powiatu Działdowskiego – Mariana Janickiego. W zawodach udział wzięło 10 zespołów: Actimel Rybno, Koszelewy, Wery-Grądy-Kopaniarze, Żabiny Chłopcy, Żabiny Dziewczęta, Hartowiec, Wel Tuczki, SiS Rybno, Golden Boys Rybno i Truszczyny. Organizatorami turnieju była grupa W Rękach Młodych, Serwis informacyjny – Syla oraz Studio Skribi.

Czytaj więcej...

Rybno: III edycja Dnia Świętego Mikołaja!

W niedzielę, 21 grudnia w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie odbyła się III edycja „Dnia Świętego Mikołaja” zorganizowana przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych”.

Przygotowywania do trzeciej już edycji „Dnia Świętego Mikołaja” grupa „W Rękach Młodych” rozpoczęła na początku listopada, kiedy to na specjalnie zorganizowanym spotkaniu ustaliła plan oraz przewodniczącą akcji – Maję Świniarską.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz