Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: 'Zatrzymajmy chwilę' – 42 tyś dofinansowania dla projektu stowarzyszenia!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno uzyskało dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą "ZATRZYMAJMY CHWILĘ". Głównym celem projektu jest edukacja osób starszych [60+] w zakresie fotografii cyfrowej poprzez udział w organizowanych warsztatach fotograficznych oraz zakup 6 lustrzanek dzięki którym seniorzy ze Stowarzyszenia będą mogli uczestniczyć w warsztatach fotograficznych.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na „Międzypokoleniowe Warsztaty Rękodzieła”!

W dniach 20, 21 i 22 listopada 2018 roku w godzinach od 16:00 do 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbędą się Międzypokoleniowe Warsztaty Rękodzieła organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Płośnica: Seniorzy z Rybna uczestniczyli w „Senioradzie”!

W sobotę, 14 października w Płośnicy odbyła się „Seniorada”, czyli I powiatowe spotkanie seniorów. Uczestnicy wydarzenia z całego powiatu mieli niebywałą okazję do wspólnych rozmów, zabaw i integracji.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Łączymy pokolenia – czyli Europejski Dzień Seniora!

W niedziele, 29 października o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Europejski Dzień Seniora organizowany przez OSiR w Rybnie we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno i Powiatem Działdowskim. W programie – gry i zabawy integracyjne.

Gmina Rybno: Bezpieczny senior!

W trosce o bezpieczeństwo osób starszych policjanci z Rybna przeprowadzili działania „Bezpieczny Senior”. W ramach tej akcji, dzielnicowi z Rejonu 12 i 13 spotkali się z mieszkańcami, aby poinformować ich jak nie paść ofiarą oszustów i jak uniknąć zagrożeń związanych z przestępstwami popełnianymi na rzecz osób w podeszłym wieku.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz