Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Łączymy pokolenia – czyli Europejski Dzień Seniora!

W niedziele, 29 października o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Europejski Dzień Seniora organizowany przez OSiR w Rybnie we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno i Powiatem Działdowskim. W programie – gry i zabawy integracyjne.

Gmina Płośnica: Seniorzy z Rybna uczestniczyli w „Senioradzie”!

W sobotę, 14 października w Płośnicy odbyła się „Seniorada”, czyli I powiatowe spotkanie seniorów. Uczestnicy wydarzenia z całego powiatu mieli niebywałą okazję do wspólnych rozmów, zabaw i integracji.

Czytaj więcej...

Rybno: Dzień Kobiet Seniorek!

W środę, 8 marca o godz. 18:00 w restauracji Świtezianka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Bezpieczny senior!

W trosce o bezpieczeństwo osób starszych policjanci z Rybna przeprowadzili działania „Bezpieczny Senior”. W ramach tej akcji, dzielnicowi z Rejonu 12 i 13 spotkali się z mieszkańcami, aby poinformować ich jak nie paść ofiarą oszustów i jak uniknąć zagrożeń związanych z przestępstwami popełnianymi na rzecz osób w podeszłym wieku.

Czytaj więcej...

Rybno: Spotkanie opłatkowe Seniorów!

We wtorek, 20 grudnia o godz. 17:00 w restauracji „Świtezianka” odbyło się spotkanie opłatkowe Seniorów ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno. Uroczystość otworzyła Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno – Danuta Zdunek, która powitała wszystkich członków oraz Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz