Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Co słychać u najmłodszych piłkarzy Delfinka?

W sobotę, 26 października 2019r. drużyna żaków z rocznika 2012 klubu GSZS Delfin Rybno, była gospodarzem: Regionalnego Turnieju Finałowego, w którym udział wzięło pięć zespołów: KS Drwęca NML, Poncio 2010 Lidzbark Welski, ITS Jeziorak Iława, Unia Susz oraz GSZS Delfin Rybno.

Po wyrównanych spotkaniach chłopcy osiągnęli dwa remisy i dwie porażki co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca.

Klasyfikacja końcowa:

- Unia Susz 12 pkt

- Poncio 2010 Lidzbark Welski 7 pkt

- KS Drwęca NML 5 pkt

- GSZS Delfin Rybno 2 pkt

- ITS Jeziorak Iława. 1 pkt

Skład: Andrzej Żórański, Bartek Rudnicki, Damian Romanowski, Filip Kanicz, Hubert Chrzanowski, Paweł Muchowski, Igor Ćwikliński, Wojciech Rososiński.

Skrzaty 2013/2014 - Najmłodsi piłkarze naszego klubu z rocznika 2013 i 2014, w najbliższym czasie wezmą udział w turnieju Skrzat Cup, który odbędzie się 23 listopada w Iławie lub Nidzicy. W drugiej fazie rozgrywek tj. 22 lutego, tak jak w poprzednim roku będziemy organizatorami turnieju w hali OSiR w Rybnie, w którym udział weźmie około piętnastu drużyn! Chłopcy przygotowują się do tego turnieju, trenując raz w tygodniu, w hali OSiR w Rybnie.

Żak starszy rocznik 2011 - Drużyna żaków trenująca w ramach szkolenia sportowego w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, rozgrywki jesienne, w swojej grupie zakończyła na 3 miejscu. Grupa treningowa liczy 14 chłopców, którzy w większości na zajęcia uczęszczają drugi rok. 10 listopada o godzinie 10:00 będziemy gospodarzem turnieju w hali OSiR w Rybnie, gdzie rozpocznie się cykl Zimowych Halowych Rozgrywek Żaków pod patronatem wmzpn.

Żak młodszy rocznik 2012 - Grupa liczy 13 chłopców, którzy trenują dwa razy w tygodniu. W ostatnim czasie chłopcy zajęli 2 miejsce w swojej grupie rozgrywek jesiennych. Następnie uczestniczyli w Regionalnym Turnieju Półfinałowym (Lidzbark Welski), w którym zajęli miejsce 3. Pozwoliło to na wejście do Regionalnego Turnieju Finałowego (Rybno), gdzie chłopcy po dobrej i wyrównanej grze zajęli miejsce 4. 16 listopada o godzinie 10:00, w hali OSiR w Rybnie odbędzie się Zimowy Halowy Turniej Żaków dla rocznika 2012.

Dziękujemy Pani kierownik Hannie Bem za możliwość przeprowadzania treningów w hali sportowej oraz rodzicom, którzy są bardzo pomocni przy organizacji rozgrywek.

Trenerem skrzatów i żaków jest Karol Rykaczewski.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz