Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Mamy lidera! Hej Delfin mamy lidera!

W meczu na szczycie II grupy Klasy Okręgowej GSZS Delfin Rybno wygrał z Barkasem Tolkmicko 2:1. Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla naszej drużyny, która objęła prowadzenie już w 8. minucie, po trafieniu Patryka Rozentalskiego z rzutu wolnego.

Na kolejne gole, kibice zgromadzeni na trybunach musieli czekać aż do końcówki drugiej połowy. Najpierw gospodarze w 73. minucie wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Grzegorz Żak. Decydujący cios zadał Tomasz Chądzyński. Nasz stoper świetnie odnalazł się w polu karnym rywali i uderzeniem głową skierował futbolówkę do siatki, zapewniając GSZS Delfinowi komplet punktów.

KS BARKAS TOLKMICKO - GSZS DELFIN RYBNO 1:2 (0:1)

'73 Żak - '8 Rozentalski, '90+2 Chądzyński

Skład GSZS Delfina: Mateusz Leśniewski [C] - Tomasz Chądzyński, Sebastian Łukaszewski, Łukasz Margalski, Łukasz Wietecha ('80 Adrian Zasadzki) - Radosław Wolski, Daniel Orzechowski, Patryk Rozentalski, Miłosz Drzewiński, Kacper Zalewski - Mariusz Szatkiewicz ('67 Bazyli Jabłonowski)