Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Piłkarski weekend GSZS Delfina Rybno!

W dniach 10 i 11 maja 2019 roku podopieczni Radosława Wasielewskiego oraz Jacka Ciocha rozegrali trzy mecze. Dwa mecze zespołów młodzieżowych odbyły się na stadionie OSiR w Rybnie, natomiast seniorzy zagrali na wyjeździe w Zalewie.

W rozegranym w piątek (10.05.2019) meczu 6 kolejki II ligi wojewódzkiej Młodzików - GSZS Delfin Rybno pokonał rówieśników z GKS Iskry Smykówko 3:2 (1:0) i umocnił się na pozycji lidera w swojej grupie. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Jakub Lemański (2) i Paweł Karbowski. Kolejnej porażki doznali juniorzy Młodsi GSZS Delfin Rybno.

W meczu 8 kolejki I ligi wojewódzkiej, która odbyła się w sobotę (11.05.2019) podopieczni trenera Jacka Ciocha musieli uznać wyższość zespołu Sokół Ostróda, przegrywając na własnym boisku 1:4 (0:1). Honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczył Jakub Kwaśniewski. Po ośmiu rozegranych kolejkach młodzi Rybinianie zamykają ligową tabelę, jednak do końca rundy jeszcze wiele spotkań.

KS Ewingi Zalewo - GSZS Delfin Rybno 1:4 (0:2)

W meczu wyjazdowym drużyny seniorskiej GSZS Delfina Rybno już w 5 minucie wynik meczu otworzył Mariusz Szatkiewicz. Chwilę później ten sam zawodnik wygrał rywalizację sam na sam z bramkarzem Ewingów i podwyższył prowadzenie naszej drużyny. Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Konicz, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą gospodarzy i po minięciu bramkarza wpakował piłkę do pustej bramki. W 73. minucie świetne dośrodkowanie Przemysława Leśniewskiego wykończył wprowadzony chwilę wcześniej na plac gry Kacper Ciesielski i było 0:4. Honorowe trafienie dla gości padło po strzale z rzutu karnego, pewnie wykorzystanego przez Pawła Kamińskiego.

Źródło: GSZS Delfin Rybno, SiS

Zdjęcie: Serwis informacyjny – Syla

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz