Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Ewa Rozentalska pojedzie na Olimpiadę!

W dniach, 05-07.04.2019r. w Komornikach koło Poznania odbył się Puchar Polski kadetów i kadetek w zapasach w stylu wolnym. Klub sportowy Delfin Rybno reprezentowały dwie zawodniczki: Ewa i Marta Rozentalskie.

Zawody były eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepsza szesnastka z dwóch Pucharów uzyskała prawo startu w najważniejszej imprezie dla kadetów. Zawodniczka Ewa Rozentalska w pierwszym starcie zajęła 11 miejsce i powtórzenie wyniku dawało jej awans. W Komornikach było jeszcze lepiej, walka o brązowy medal, a w ostateczności piąte miejsce w Polsce - to największy dotychczas sukces zawodniczki.

Awans do Olimpiady w łącznej klasyfikacji z dwóch zawodów z dziewiątego miejsca. Zawody odbędą się 01-03.05.2019r. w województwie świętokrzyskim. Trzymamy kciuki za Ewę. Obydwie zawodniczki startowały na zawodach jako najmłodszy rocznik w grupie kadetów i mają jeszcze dwa lata aby poprawić wynik oraz miejsce na podobnej imprezie sportowej. Warto dodać że w najbliższą sobotę w Rybnie odbędzie się Wojewódzka Liga Młodzików i Turniej kadetów o Puchar Wójta Gminy Rybno. Zobaczymy podczas walk reprezentantów Delfina w różnych kategoriach wagowych. Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz