Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Olsztyn: Medale dla Rybna!

W dniach 15-16.06.2018 roku w Olsztynie odbył się Międzynarodowy Turniej Kwalifikacyjny o Puchar Warmii i Mazur w zapasach. Zawodnicy klubu sportowego GSZS Delfin Rybno wystartowali w 19-osobowym składzie. Były to pierwsze tak poważne zawody dla tej niedawno powstałej sekcji.

Czytaj więcej...

Iława: Delfin podejmie Jeziorak na wyjeździe!

Dziś (16.06.2018) o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Iławie odbędzie się ostatnia kolejka ligi okręgowej, podczas której podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmą na wyjeździe lidera tych rozgrywek – Jezioraka Iławę.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: GSZS Delfin Rybno - KS Dąd Kadyny 6:1 (2:1)!

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze GSZS Delfina. Rybinianie pokonali przed własną publicznością niżej notowany Dąb Kadyny 6:1. Wygrana pozwoliła naszej drużynie awansować w ligowej tabeli na drugie miejsce.

Czytaj więcej...

Rumian: Zapaśnicy „Delfina” odnoszą kolejne sukcesy!

W sobotę, 9 czerwca 2018r. w Rynie odbył się turniej zapaśniczy - IV Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy ze Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na mecz Delfinka!

W środę, 30 maja o godz. 17:00 na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmą przed własną publicznością GKS Polonię Iłowo. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz