Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Olsztyn: Radosław Wasielewski wyróżniony podczas Gali WMZPN!

W piątek. 13 grudnia 2019 roku, w Hotelu Mrągowo Resort & SPA odbyła się Piłkarska Gala WMZPN, połączona ze spotkaniem Wigilijnym przedstawicieli środowiska piłkarskiego naszego województwa.

Czytaj więcej...

Rumian: V Szkolny Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy!

W piątek, 6 grudnia 2019 roku o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej OSP w Rumianie odbyło się przedświąteczne spotkanie sekcji zapaśniczej klubu GSZS Delfin Rybno zorganizowane przez Gminę Rybno, Szkołę Podstawową im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie oraz lokalny klub GSZS Delfin Rybno, Cała uroczystość była współfinansowana przez Lokalną Grupę Działania – Ziemia Lubawska.

Czytaj więcej...

Iława: Skrzaty GSZS Delfina Rybno na turnieju!

W dniu 23 listopada 2019r. drużyna skrzatów klubu GSZS Delfin Rybno wzięła udział w turnieju Skrzat Cup, który odbył się w Iławie. Nasi młodzi piłkarze zagrali cztery mecze, po których zyskali uznanie rodziców i ich trenera Karola Rykaczewskiego.

Czytaj więcej...

Lubawa: Otwarte Mistrzostwa LZS w Zapasach!

W niedzielę, 1 grudnia 2019r. w hali MOSiR w Lubawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa- LZS, w którym udział wzięło 17 reprezentantów klubu GSZS Delfin Rybno.

Czytaj więcej...

Rumian: Dziewczęta z Klubu GSZS Delfin Rybno zdobyły kolejne medale!

W niedzielę, 24 listopada 2019 roku odbył się I Otwarty Turniej Zapasów o Puchar Burmistrza Krynek. Klub GSZS Delfin Rybno reprezentowały 4 zawodniczki:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz