Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Delfin ponownie gromi rywala przed własną publicznością!

W sobotę, 17 listopada 2018r. o godz. 13:00 na stadionie sportowym OSiR w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego zwyciężyli przed własną publicznością z Kormoranem Zwierzewo 9:4. Po hat-tricku w tym meczu zdobyli Mariusz Szatkiewicz i Arkadiusz Konicz.

Czytaj więcej...

Rybno: GSZS Delfin Rybno gromi rywala!

W sobotę, 10 listopada 2018 roku na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego rozgromili FC Dajtki Olsztyn aż 10:2! Gratulacje dla całego zespołu!

Czytaj więcej...

Rybno: GSZS Delfin Rybno – FC Dajtki Olsztyn

W sobotę, 10 listopada 2018 roku o godz. 13:30 na stadionie sportowym OSiR w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmą przed własną publicznością FC Dajtki Olstsztyn. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Rumian: Młode zapaśniczki pojechały na Mistrzostwa Polski!

Młodziczki z sekcji zapaśniczej działającej przy klubie GSZS Delfin Rybno uczestniczą w VII Mistrzostwach Polski w zapasach. Turniej odbywa się w dniach 9-11 listopada 2018r. w Bielawie. Kibicujemy naszym zawodniczkom!

Gmina Rybno: GSZS Delfin ogrywa wicelidera!

W sobotę, 27 października 2018r. o godz. 15:00 na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego ograli przed własną publicznością wicelidera ligi okręgowej – Huragana II Morąg 1:0 (1:0). Bramkę dla naszego zespołu w 20 minucie strzelił z rzutu karnego – Arkadiusz Konicz.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz