Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Działdowo: GSZS Delfin Rybno wystąpił charytatywnie!

W ubiegły weekend 5-6 stycznia 2019 r. piłkarze GSZS Delfina Rybno wzięli udział w towarzyskim turnieju charytatywnym. Rozgrywki pod hasłem IV Noworoczny Turniej Piłki Halowej odbyły się w hali SP nr 2 w Działdowie. Głównym celem turnieju była zbiórka pieniędzy na rehabilitację Marcina Breńskiego - lokalnego dziennikarza sportowego.

Czytaj więcej...

Działdowo: GSZS Delfin Rybno zagra w turnieju charytatywnym!

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych w Działdowie, Miejski Klub Sportowy „Działdowo” oraz Marcin Karski mają zaszczyt zaprosić Państwa na IV Noworoczny Turniej Piłki Halowej, który odbędzie się w dniach 5-6 stycznia na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie.

Czytaj więcej...

Rybno: Delfin ponownie gromi rywala przed własną publicznością!

W sobotę, 17 listopada 2018r. o godz. 13:00 na stadionie sportowym OSiR w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego zwyciężyli przed własną publicznością z Kormoranem Zwierzewo 9:4. Po hat-tricku w tym meczu zdobyli Mariusz Szatkiewicz i Arkadiusz Konicz.

Czytaj więcej...

Rybno: „Skrzat Cup” Zima 2018/2019!

W sobotę, 15 grudnia 2018 roku o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Halowy Turniej w Piłkę Nożną „Skrzat Cup” dla rocznika 2013 i młodszych, zorganizowany przez Klub GSZS Delfin Rybno we współpracy z Warmińsko Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Rybno: GSZS Delfin Rybno gromi rywala!

W sobotę, 10 listopada 2018 roku na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego rozgromili FC Dajtki Olsztyn aż 10:2! Gratulacje dla całego zespołu!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz