Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Kolejne 3 punkty Delfinka!

W sobotę, 12 października 2019r. o godz. 15:30 podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmowali przed własną publicznością 14 w tabeli LKS Płomień Turznicę.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na mecz GSZS Delfin Rybno & Płomień Turznica!

Już dziś (12.10.2019r.) o godz. 15:30 na stadionie sportowym OSiR w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmą przed własną publicznością XIV w tabeli Płomień Turznicę. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Gmina Rybno: Zapraszamy na VIII kolejkę Delfinka!

Bardzo ciekawie zapowiada się najbliższa kolejka w Klasie Okręgowej. Lider z Tolkmicka w pojedynku derbowym podejmie na własnym terenie Polonię Pasłęk.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: GSZS Delfin Rybno - KS Drwęca Nowe Miasto Lub. 3:0 (0:0).

W meczu siódmej kolejki piłkarskiej Klasy Okręgowej GSZS Delfin Rybno pokonał przed własną publicznością Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 3:0. Wszystkie bramki padły po przerwie, a na listę strzelców wpisali się: Mariusz Szatkiewicz, Patryk Rozentalski i Daniel Orzechowski.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Remis podopiecznych Wasielewskiego na wyjeździe!

Drugi remis w obecnym sezonie zanotowali piłkarze GSZS Delfina Rybno. Tym razem nasz zespół podzielił się punktami z Polonią Pasłęk. Po emocjonującym meczu na boisku przeciwnika padł wynik 4:4.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz