Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Lubawa: Otwarte Mistrzostwa LZS w Zapasach!

W niedzielę, 1 grudnia 2019r. w hali MOSiR w Lubawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa- LZS, w którym udział wzięło 17 reprezentantów klubu GSZS Delfin Rybno.

Czytaj więcej...

Iława: Skrzaty GSZS Delfina Rybno na turnieju!

W dniu 23 listopada 2019r. drużyna skrzatów klubu GSZS Delfin Rybno wzięła udział w turnieju Skrzat Cup, który odbył się w Iławie. Nasi młodzi piłkarze zagrali cztery mecze, po których zyskali uznanie rodziców i ich trenera Karola Rykaczewskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: GSZS Delfin Rybno sezon 2019/20!

Podopieczni Radosława Wasielewskiego zwyciężyli rundę jesienną (oraz dwa mecze rundy wiosennej) w klasie okręgowej (grupa warmińsko-mazurska II ) zdobywając łącznie 42 pkt. Piłkarze naszego klubu wraz z całym zarządem mogą pochwalić się niesamowitymi statystykami w meczach przed własną publicznością.

Czytaj więcej...

Rumian: Dziewczęta z Klubu GSZS Delfin Rybno zdobyły kolejne medale!

W niedzielę, 24 listopada 2019 roku odbył się I Otwarty Turniej Zapasów o Puchar Burmistrza Krynek. Klub GSZS Delfin Rybno reprezentowały 4 zawodniczki:

Czytaj więcej...

Rumian: Zapraszamy na V Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy!

W piątek, 6 grudnia 2019r. o godz. 17:00 w Świetlicy OSP Wiejskiej w Rumianie odbędzie się V Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy, na który już dziś w imieniu klubu zapaśników GSZS Delfina Rybno serdecznie zapraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz