Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na mecz Delfinka!

W sobotę, 24 sierpnia 2019r. o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbędzie się IV kolejka ligi okręgowe, podczas której podopieczni Radosława Wasielewskiego – GSZS Delfin Rybno podejmie przed własną publicznością LKS Unię Susz! Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Gmina Rybno: GKS Polonia Iłowo – GSZS Delfin Rybno 2:2!

W sobotę, 17 sierpnia 2019r. o godz. 17:00 podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmowali w wyjazdowym spotkaniu w ramach III kolejki ligi okręgowej GKS Polonię Iłowo.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: GSZS Delfin Rybno – KS Fortuna Gągławki 8:0 (4:0)!

W środę, 14 sierpnia 2019r. o godz. 17:00 na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego w ramach II kolejki ligi okręgowej podejmowali przed własną publicznością KS Fortunę Gągławki.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na wyjazdowy mecz Delfinka!

Czas na derby! Już dziś podczas trzeciej kolejki dojdzie do rywalizacji GSZS Delfina z lokalnym rywalem - Polonią Iłowo. Po dwóch rozegranych spotkaniach, Iłowianie mają na swoim koncie trzy punkty i w tabeli Klasy Okręgowej plasują się na dziesiątym miejscu. Mecz odbędzie się w sobotę (17. sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie w Iłowie. 

Gmina Rybno: Zapraszamy na mecz Delfinka!

Już w środę (14 sierpnia) czekają nas kolejne emocje związane z rozgrywkami Klasy Okręgowej. Tym razem GSZS Delfin Rybno zmierzy się z KS Fortuną Gagławki! Zapraszamy na inaugurację piłkarskiej jesieni w Rybnie. Bądźmy 12-tym zawodnikiem GSZS Delfin Rybno i razem pomóżmy w walce o ligowe punkty.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz