Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Delfin przegrywa z Nidzicą 4:5.

W środę, 29 maja 2019r. o godz. 17:00 na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmowali przed własną publicznością Start Nidzica. Zawodnicy GSZS Delfina Rybno przegrali to spotkanie 4:5, a bramki dla naszego zespołu zdobyli – Arkadiusz Konicz (2) i Mariusz Szatkiewicz (2).

Czytaj więcej...

Rybno: Delfin gromi GKS Stawigudę 7:2!

W sobotę, 18 maja 2019 roku o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyła się XXV kolejka piłkarskiej klasy okręgowej, w której podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmowali przed własną publicznością GKS Stawigudę.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na mecz Delfinka!

Już jutro (18.05.2019r.) o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego podejmą przed własną publicznością GKS Stawigudę. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców GSZS Delfina Rybno na mecz!

Gmina Rybno: Zostań partnerem GSZS Delfina Rybno!

Ty też możesz zostać sponsorem GSZS Delfin Rybno! Wychodzimy z inicjatywą współpracy z mniejszymi podmiotami, czy chociażby osobami fizycznymi, które chcą wspomóc działalność klubu niekoniecznie sporymi nakładami finansowymi. Chcemy, aby GSZS Delfin był dla każdego mieszkańca Gminy Rybno ważnym elementem życia społecznego.

Czytaj więcej...

Rybno: Piłkarski weekend GSZS Delfina Rybno!

W dniach 10 i 11 maja 2019 roku podopieczni Radosława Wasielewskiego oraz Jacka Ciocha rozegrali trzy mecze. Dwa mecze zespołów młodzieżowych odbyły się na stadionie OSiR w Rybnie, natomiast seniorzy zagrali na wyjeździe w Zalewie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz