Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Kup szalik „Delfinka” podczas dzisiejszego meczu!

Mały prezent świąteczny od klubu GSZS Delfin Rybno! Dostępne są już oficjalne szaliki GSZS Delfin Rybno! Z okazji Świąt Wielkanocnych klub przygotował drobny bonus. Przy zakupie szalika zarząd klubu dokłada bilet wstępu na dzisiejszy mecz z Polonią Pasłęk, który odbędzie się o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: W Rybnie znów królowały zapasy!

W sobotę, 13 kwietnia na sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie po raz kolejny odbył się turniej zapaśniczy, na który zmagać się przyjechali zawodnicy z całego województwa. Pieczę nad wydarzeniem miał Warmińsko Mazurski Związek Zapaśniczy:

Czytaj więcej...

Rybno: Młodziki Delfinka zwyciężyły 14:0!

W piątek, 12 kwietnia 2019r. o godz. 17:00 na stadionie sportowym w Rybnie podopieczni Radosława Wasielewskiego ograli przed własną publicznością LKS Płomień Turznicę 14:0 (8:0).

Czytaj więcej...

Rybno: GSZS Delfin Rybno – Olimpia Olsztynek 1:2 (0:0).

W sobotę, 13 kwietnia 2019r. o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbył się kolejny mecz o mistrzostwo klasy okręgowej, w którym GSZS Delfin Rybno podejmował przed własną publicznością Olimpię Olsztynek.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Klub Kibica 100-u GSZS Delfina Rybno!

Ruszamy z kolejną edycją programu KLUB KIBICA 100-u GSZS DELFINA RYBNO. Nie czekaj i już dziś dołącz do elitarnego grona sympatyków GSZS Delfina Rybno! Wesprzyj klub i bezpośrednio przyczyń się do rozwoju sportu w naszej lokalnej społeczności!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz