Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zakończenie projektu „Senior Bezpieczny 2017”!

Seniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia wzięli udział w zajęciach z cyklu „Senior Bezpieczny 2017”. Projekt realizowany w Rybnie, Lubawie, Nowym Mieście Lubawskim oraz Działdowie miał na celu poprawę bezpieczeństwa seniorów. Organizatorzy prowadza również kampanię społeczną w TVP 3. Projekt był szeroko relacjonowany m.in. na antenie TVP Olsztyn.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Seniorzy poznawali tajemnice Kosmosu – „Seniorstars 2017”!

Seniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia mogli brać udział w zajęciach „Seniorstars 2017”. Projekt realizowany w Rybnie, Kurzętniku, Lubawie i Truszczynach miał na celu przybliżenie tajemnic astronomii i badań kosmicznych.

Czytaj więcej...

Dębień: Zapraszamy na zakończenie projektów Seniorstars 2017 i Senior Bezpieczny 2017!

28 grudnia o godz. 12.00 w Klubie Seniora w Dębieniu (gmina Rybno) odbędzie się zakończenie projektów realizowanych przez Polską Fundację Paraolimpijską „Senior Bezpieczny 2017” oraz Fundację Nicolaus Copernicus „Seniorstars 2017”.

Czytaj więcej...

Dębień: Podsumowanie projektów „Senior Bezpieczny 2017” oraz „Seniorstars 2017”.

W czwartek, 28 grudnia o godz. 12.00 w Klubie Seniora w Dębieniu odbyło się zakończenie projektów realizowanych przez Polską Fundację Paraolimpijską - „Senior Bezpieczny 2017” oraz Fundację Nicolaus Copernicus - „Seniorstars 2017”. Projekty współfinansowane były w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 - Edycja 2017

Czytaj więcej...

Rybno: Spotkanie z gen. Mirosławem Hermaszewskim!

W czwartek, 12 października o godz. 19:00 w sali OSP w Rybnie odbyło się spotkanie z generałem Mirosławem Hermaszewskim – pierwszym i jedynym polskim kosmonautą. Spotkanie zostało sfinansowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach cotygodniowych spotkań astronomicznych z seniorami.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz