Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Lubawa: Zapraszamy na Konferencję – „Kopernik na Ziemi Lubawskiej”!

Wspólnie z Miastem Lubawa i Instytutem Historii Nauki Polskiej Akademii Nauk Fundacja Nicolaus Copernicus zaprasza na Międzynarodową Konferencję "Kopernik na Ziemi Lubawskiej - Kopernik w XXI wieku", która odbędzie się w dniach 21-22 maja w Warszawie i Lubawie. Szczególnie mieszkańców Gminy Rybno zapraszamy w drugi dzień konferencji – do Lubawy!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Noc Planet do Obserwatorium Astronomicznego w Truszczynach!

18 maja 2018 roku (a nie jak wcześniej zapowiadano 21 maja) Fundacja Nicolaus Copernicus zaprasza na organizowane corocznie spotkanie edukacyjne pn. „Noc Planet” połączone z minikonferencją „Planety Układu Słonecznego”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Seniorzy poznawali tajemnice Kosmosu – „Seniorstars 2017”!

Seniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia mogli brać udział w zajęciach „Seniorstars 2017”. Projekt realizowany w Rybnie, Kurzętniku, Lubawie i Truszczynach miał na celu przybliżenie tajemnic astronomii i badań kosmicznych.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakończenie projektu „Senior Bezpieczny 2017”!

Seniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia wzięli udział w zajęciach z cyklu „Senior Bezpieczny 2017”. Projekt realizowany w Rybnie, Lubawie, Nowym Mieście Lubawskim oraz Działdowie miał na celu poprawę bezpieczeństwa seniorów. Organizatorzy prowadza również kampanię społeczną w TVP 3. Projekt był szeroko relacjonowany m.in. na antenie TVP Olsztyn.

Czytaj więcej...

Dębień: Podsumowanie projektów „Senior Bezpieczny 2017” oraz „Seniorstars 2017”.

W czwartek, 28 grudnia o godz. 12.00 w Klubie Seniora w Dębieniu odbyło się zakończenie projektów realizowanych przez Polską Fundację Paraolimpijską - „Senior Bezpieczny 2017” oraz Fundację Nicolaus Copernicus - „Seniorstars 2017”. Projekty współfinansowane były w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 - Edycja 2017

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz