Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na I Obserwatorium FILM FESTIVAL!

W dniach 16-17 października 2019 r. Fundacja Winnice Północy w Truszczynach, Rybnie i Lubawie organizuje Obserwatorium FILM FESTIVAL. Celem festiwalu jest zorganizowanie przeglądu produkcji filmowych realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Całkowite Zaćmienie Księżyca w Truszczynach!

Zapraszam do wspólnych obserwacji całkowitego zaćmienia Księżyca w Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach w nocy z 20 na 21 stycznia 2019 r. „To niezwykły kosmiczny spektakl na naszym niebie na początku 2019 roku.

Czytaj więcej...

Lubawa: Zapraszamy na Konferencję – „Kopernik na Ziemi Lubawskiej”!

Wspólnie z Miastem Lubawa i Instytutem Historii Nauki Polskiej Akademii Nauk Fundacja Nicolaus Copernicus zaprasza na Międzynarodową Konferencję "Kopernik na Ziemi Lubawskiej - Kopernik w XXI wieku", która odbędzie się w dniach 21-22 maja w Warszawie i Lubawie. Szczególnie mieszkańców Gminy Rybno zapraszamy w drugi dzień konferencji – do Lubawy!

Czytaj więcej...

Rybno: Zakończenie projektów „Seniorstars 2018” i „Senior Bezpieczny 2018”!

W sobotę, 15 grudnia 2018 roku o godz. 11:00 w Centrum Kultury - Bibliotece w Rybnie odbyło się uroczyste zakończenie realizacji projektów „Seniorstars 2018” oraz „Senior Bezpieczny 2018”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Noc Planet do Obserwatorium Astronomicznego w Truszczynach!

18 maja 2018 roku (a nie jak wcześniej zapowiadano 21 maja) Fundacja Nicolaus Copernicus zaprasza na organizowane corocznie spotkanie edukacyjne pn. „Noc Planet” połączone z minikonferencją „Planety Układu Słonecznego”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz