Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy!

W piątek, 8 grudnia o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy wraz z pokazem umiejętności akrobatycznych.

Czytaj więcej...

Rumian: Zapraszamy na III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy!

W piątek, 8 grudnia o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej w Rumianie odbędzie się III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy. Serdecznie zapraszamy kibiców!

Rumian: Ewa Rozentalska z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

W dniach 09-11.06.2017 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w zapasach w stylu wolnym i klasycznym. Na zawody pojechali najlepsi zawodnicy z województwa.

Czytaj więcej...

Świecko: Punkty dla zapaśników z Rybna!

W sobotę, 30 września młodzicy i młodziczki klubu sportowego GSZS” Delfin” Rybno uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Czytaj więcej...

Mrągowo: SP w Rumianie zdobyła I miejsce w turnieju zapaśniczym!

W sobotę, 10 czerwca w Mrągowie odbył się turniej zapaśniczy IV Rzut Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy Szkoły Podstawowej w Rumianie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz