Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Wojewódzki turniej zapaśniczy wygrał Delfin!

W sobotę, 13 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się IV Wojewódzki Turniej Młodzików i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Organizatorami zawodów byli: Gmina Rybno, Powiat Działdowski, OSiR Rybno, GSZS Delfin Rybno, LZS oraz Warmińsko Mazurski Związek Zapaśniczy.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Wojewódzki Turniej Młodzików i Kadetów!

W sobotę, 13 kwietnia 2019r. o godz. 11:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Wojewódzki Turniej Młodzików i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym! Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Rumian: IV Mikołajkowy Turniej zapaśniczy!

Zapraszamy na IV Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy. Zawody odbędą się w dniu 7 grudnia 2018 r. w świetlicy OSP Rumian. Początek imprezy o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Rumian: II Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej w Zapasach!

Dnia 16.02.2019r. w Karolewie odbył się turniej zapaśniczy II Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy z Klubu sportowego GSZS „Delfin” Rybno.

Czytaj więcej...

Rumian: Punkty dla zapaśników!

Wrzesień był pracowitym miesiącem dla zawodników i zawodniczek sekcji zapaśniczej GSZS Delfin Rybno. Po dwóch tygodniach nauki w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Rzut Wojewódzkiej Ligi Zapaśniczej.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz