Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Kolejne sukcesy zapaśników „Delfinka”!

W niedziele, 24 marca 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się turniej zapaśniczy - III Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu klasycznym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy klubu sportowego GSZS „Delfin” Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Wojewódzkie Mistrzostwa w Zapasach!

sobotę, 24 marca 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu klasycznym.

Czytaj więcej...

Rumian: Zapraszamy na III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy!

W piątek, 8 grudnia o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej w Rumianie odbędzie się III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy. Serdecznie zapraszamy kibiców!

Rumian: III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy!

W piątek, 8 grudnia o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy wraz z pokazem umiejętności akrobatycznych.

Czytaj więcej...

Świecko: Punkty dla zapaśników z Rybna!

W sobotę, 30 września młodzicy i młodziczki klubu sportowego GSZS” Delfin” Rybno uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz