Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Podsumowanie VII edycji Ligi Tenisa Ziemnego!

Zakończono rozgrywki VII Edycji Ligi Tenisa Ziemnego w Rybnie, w której udział brało 11 zawodników. Rozgrywki trwały od czerwca do końca października 2019 roku. W dniu 20 grudnia odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji, które odbyło się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: Karol Rykaczewski wygrywa VI edycję Ligi Tenisa Ziemnego!

Posumowaliśmy ubiegłoroczne zmagania tenisistów, którzy sprawdzili swoje umiejętności w VI Edycji Ligi Tenisa Ziemnego w Rybnie. W lidze udział wzięło 25 zawodników z Gminy Rybno, w tym jeden uczestnik z Nowego Miasta Lubawskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rusza VI edycja Ligi Tenisa Ziemnego!

Ruszyły zapisy do VI edycji Ligi Tenisa Ziemnego, które potrwają do 7 maja. Wpisowe – 20 zł. Zapisy w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie (tel.: 23 696 60 50) lub u Karola Rykaczewskiego. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Rybno: Zimowa Deblowa Liga Tenisa Ziemnego!

W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie od grudnia do kwietnia odbywały się rozgrywki w ramach Zimowej Deblowej Ligi Tenisa Ziemnego. Była to pierwsza tego typu inicjatywa, która cieszyła się sporą frekwencją wśród graczy, gdyż udział w niej wzięło 9 par m.in. z Żuromina, Lubawy, Lidzbarka, Działdowa, Nowego Miasta Lubawskiego i Rybna.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Sporty Rakietowe w OSiR w Rybnie!

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie od grudnia każda niedziela jest dniem sportów rakietowych, gdyż w godzinach porannych odbywają się rozgrywki Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego w grze podwójnej, natomiast po południu hala wypełniona jest tenisistami stołowymi, biorącymi udział w Indywidualnej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz