Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Sporty Rakietowe w OSiR w Rybnie!

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie od grudnia każda niedziela jest dniem sportów rakietowych, gdyż w godzinach porannych odbywają się rozgrywki Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego w grze podwójnej, natomiast po południu hala wypełniona jest tenisistami stołowymi, biorącymi udział w Indywidualnej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Rybno: Ruszyła IV Edycja Ligi Tenisa Ziemnego w Rybnie!

Do rozgrywek IV edycji Ligi Tenisa Ziemnego w Rybnie zgłosiło się aż 22 zawodników, którzy zostali przydzieleni do trzech lig. Pierwsza i druga liga liczą po sześciu zawodników, natomiast trzecia złożona jest z dziesięciu graczy.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Eurostylu!

Z okazji "Światowego Dnia Tenisa" w sobotę 04.03.2017r. o godz.9.00 w hali OSiR w Rybnie odbędzie się "Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Eurostylu". Serdecznie zapraszamy! Organizatorzy: Karol Rykaczewski i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Rybno: Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar „EUrostylu”!

W dniu 4 marca 2017r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar "Eurostylu".

Czytaj więcej...

Rybno: Świąteczny Mecz Tenisa Ziemnego.

W niedzielę, 20 grudnia w hali OSiR w Rybnie odbył się Świąteczny Mecz Tenisa Ziemnego, w którym zmierzyły się reprezentacje Rybna i Lidzbarka. Inicjatorami turnieju byli: kierownik OSiR Hanna Bem oraz Karol Rykaczewski.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz