Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na Ligę Tenisa Stołowego!

Ruszyły zapisy do Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. I kolejka odbędzie się 2 lutego 2020r. o godz. 10:00, a na chętnych organizatorzy czekają do 29 stycznia (koniec zapisów).

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wiktoria Różańska, Artur Browarski i Jakub Anzel zagrają w finale o puchar TVP3 Olsztyn!

W niedzielę, 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe.

Czytaj więcej...

Rybno: Marcin Zieliński wygrywa Ligę Tenisa Stołowego!

W sobotę, 9 marca 2019r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się ostatnia runda Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego TOP 12 i TOP 4, w której łącznie wzięło udział 16 zawodników.

Czytaj więcej...

Rybno: Gminne Eliminacje SP do Wojewódzkiego Turnieju LZS w Tenisie Stołowym.

W poniedziałek, 18 marca 2019 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyły się Eliminacje Gminne Szkół Podstawowych do Wojewódzkiego Turnieju LZS w Tenisie Stołowym, w którym udział wzięły następujące szkoły: SP Hartowiec, SP Koszelewy, SP Rumian i SP Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: Gminne Eliminacje Tenisa Stołowego!

Już jutro (19.03.2019r.) o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędą się Gminne Eliminacje w Tenisie Stołowym roczników:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz