Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Najlepsza dwunastka awansowała do rundy finałowej!

W niedzielę, 3 lutego 2019 roku o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się ostatnia runda eliminacyjna Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, w której rywalizowało szesnastu zawodników.

Czytaj więcej...

Rybno: Marcin Zieliński prowadzi w lidze tenisa stołowego!

Ruszyła kolejna edycja Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – sezon 2019, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Udział w lidze bierze 16 zawodników, którzy są już po 2 rundach liczących VIII kolejek.

Czytaj więcej...

Płośnica: Samorządowcy z Gminy Rybno mistrzami w tenisie stołowym!

W sobotę, 7 kwietnia 2018 roku w Płośnicy odbył się VI Turniej Tenisa Stołowego Drużyn Samorządowych Powiatu Działdowskiego o Puchar Wójta Gminy Płośnica. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Starostwo Powiatowe w Działdowie, Gmina Płośnica, Gmina Rybno i OREW Działdowo.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Liga Tenisa Stołowego – ruszyły zapisy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego do wzięcia udziału w kolejnej edycji Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Wpisowe to tylko 20 zł. Zapisy do 10 stycznia 2019r.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kolejny etap LZS w Tenisie Stołowym w Działdowie!

W niedziele 22 kwietnia 2018 roku o godz. 10:00 w hali Gimnazjum w Działdowie odbędzie się dalszy etap Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o „Puchar TVP3 Olsztyn”- 2018. Poniżej przedstawiamy listę zakwalifikowanych zawodników którzy będą reprezentować Gminę Rybno:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz