Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Eliminacje Gminne do Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP 3 Olsztyn!

W poniedziałek, 12 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędą się Gminne Eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP 3 Olsztyn! W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu Gminy Rybno, kobiety i mężczyźni w następujących kategoriach:

Czytaj więcej...

Rybno: Marcin Grosz został mistrzem Ligi Tenisa Stołowego!

W sobotę, 3 marca 2018 r. o godz. 13:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się ostatnia runda Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Po rozegraniu wszystkich spotkań w przemiłej atmosferze dokonano uroczystego podsumowania.

Czytaj więcej...

Rybno: Janusz Kwaśniewski liderem IALTS!

W niedziele, 28 stycznia o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się III runda Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, w której udział bierze 19 zawodników.

Czytaj więcej...

Rybno: 12 zawodników zagra w rundzie finałowej IALTS!

W niedziele, 4 lutego o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie została rozegrana 4 runda eliminacyjna Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. 12 zawodników awansowało do rundy finałowej, która zostanie rozegrana w trzech kolejkach: 11, 16 i 24 lutego.

Czytaj więcej...

Rybno: Wielka forma! Jakub Anzel liderem Ligi Tenisa Stołowego po II rundzie!

W niedziele, 14 stycznia o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się II runda Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, podczas której zostało rozegranych kolejnych V kolejek. Udział w rozgrywkach bierze 19 zawodników, którzy rozegrają zawody systemem „każdy z każdym”. Organizatorem rozgrywek jest OSiR w Rybnie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz