Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zapraszamy na III turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rybno!

W sobotę, 13 stycznia o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III edycja turnieju siatkarskiego o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Zawody przygotuje organizacja sportowa Time2Play. Zapisy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 727-908-613.

W turnieju wystąpi 6 drużyn, które zostaną podzielone w pierwszej fazie na dwie grupy. Zwycięzca oraz zespół z drugiego miejsca awansuje do półfinałów. Gra będzie toczyła się do dwóch wygranych setów. Regulamin i harmonogram imprezy zostanie przedstawiony na stronie Time2Play oraz przesłany opiekunom drużyn na maila. W zeszłym roku zwyciężyła drużyna z Ostródy. Organizator liczy, iż zbliżające się za dwa tygodnie zmagania będą również na wysokim poziomie, a także iż turniej zgromadzi fanów siatkarskich na boisku jak i również na trybunach.

Partnerzy:

- Gmina Rybno

- Eurostyl Rybno

- Serwis informacyjny – Syla

- Działdowo dla Was

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz