Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Winners Ostróda z pucharem Wójta Gminy Rybno!

W niedziele, 8 stycznia o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II turniej w piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. W zawodach udział wzięło 6 zespołów: Constract Lubawa, Kurier Express Kozłowo, Time2Spike Działdowo, Team Spirit Dębień, Vel Dąbrówno i Winners Ostróda.

 

Turniej otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanną Bem życząc zawodnikom gry w duchu fair play. Dryżyny zostały podzielone na dwie grupy, w których zagrały systemem „każdy z każdym”. Sędziami głównymi byli: Dariusz Grochowski i Marek Wiśniewski. Z grup awansowały dwie najlepsze drużyny, które następnie rozegrały półfinały.

- Już po pierwszych spotkaniach wymieniani do zwycięstwa gracze Time2Spike pokonali nie bez trudu silną drużynę Winners Ostródę 2:1. Ostatecznie obie drużyny spotkały się raz jeszcze w finale, lecz tym razem to gracze prowadzeni przez Jakuba Rosołowskiego pokazali silny charakter i pokonali w ostatniej partii 16:14 Time2Spike. Winners Ostróda oficjalnie zostali zwycięzcami II turnieju o Puchar Wójta Gminy Rybno. Najwartościowszym zawodnikiem został uznany gracz ekipy Winners Ostróda, Paweł Gołębiewski, który za swoje dokonania otrzymał od organizatorów voucher na przelot motolotnią nad Starówką Toruńską. Panie Pawle, oczekujemy na zdjęcia. Zwycięska drużyna oprócz pucharu oraz medali otrzymała voucher na kwotę 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Państwa Retkowskich – podsumowuje organizator turnieju – Karol Zabłotny z organizacji Time2Play.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz