Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Turniej Piłki Plażowej kobiet rozstrzygnięty!

W sobotę, 6 sierpnia o godz. 16:00 w ramach „DNI RYBNA” na boisku piłki siatkowej plażowej nad jeziorem Zarybinek w Rybnie odbył się „TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ KOBIET”. Do turnieju zgłosiło się 7- drużyn (dwuosobowych) . Drużyny grały systemem „ Brazylijskim”.

WYNIKI KOŃCOWE:

1. DZIAŁDOWO ( WIOLETTA I SYLWIA SADOWSKIE)

2. BLONDI TEAM ( AGATA RUDOL, ZUZANNA IWANKOWSKA)

3. CHOWDERY ( JULIA JANUSZEWSKA, PAULA ZIĘBA)

4. ARIELKI ( JULIA PIÓRKOWSKA, PAULINA DZIURA)

5. W&K ( WIKTORIA BEM, KATARZYNA WIERGOWSKA)

6. SŁOWIANKI ( PAULINA MUSZYŃSKA, PAULINA OGRODNIK)

7. NERONKI ( KAROLINA OLBA, OLA SZULWIC)

- Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe gadżety, a zwycięzcy medale. Zwycięzcom i uczestnikom turnieju gratuluję i dziękuję za udział oraz fantastyczną grę, a wszystkim kibicom i rodzicom za wspaniałe kulturalne kibicowanie. Dziękuję sędziom za pomoc w przeprowadzeniu turnieju: Krzysztofowi Anisiewicz, Mariuszowi Dudzińskiemu oraz opiece medycznej: Michałowi Kłosowskiemu. Dziękuję za miłą współpracę państwu Małgorzacie i Mieczysławowi Pietroczuk z MKS ZRYW – VOLLEY IŁAWA. Mam nadzieję, że przy współpracy z tak wspaniałymi ludźmi piłka siatkowa plażowa w Rybnie stanie się wakacyjnym priorytetem. Ze sportowym pozdrowieniem HANNA BEM- KIEROWNIK OSiR RYBNO. 

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz