Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy chętnych na Kurs Sędziego Siatkówki Plażowej Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej.

Wydział Siatkówki Plażowej Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej organizuje w dniu 25.05.2018(piątek) kurs na sędziów siatkówki plażowej na sezon 2018.

Czytaj więcej...

Rybno: „Nocożercy” Olsztyn wygrali III Turniej w siatkówkę o Puchar Wójta!

W sobotę, 13 stycznia o godz. 9:30 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Turniej w piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego, w którym udział wzięło – sześć drużyn: CSiR Pałac Kamieniec, Nocożercy Olsztyn, Kurier Express Kozłowo, UKS Działdowo, Andrew Pub Gródki oraz UWM Olsztyn. Organizatorem turnieju była organizacja Time2Play – Karola Zabłotnego.

Czytaj więcej...

Rybno: Winners Ostróda z pucharem Wójta Gminy Rybno!

W niedziele, 8 stycznia o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II turniej w piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. W zawodach udział wzięło 6 zespołów: Constract Lubawa, Kurier Express Kozłowo, Time2Spike Działdowo, Team Spirit Dębień, Vel Dąbrówno i Winners Ostróda.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na III turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rybno!

W sobotę, 13 stycznia o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III edycja turnieju siatkarskiego o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Zawody przygotuje organizacja sportowa Time2Play. Zapisy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 727-908-613.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rybno!

W niedziele, 8 stycznia o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się II edycja Turnieju w Piłkę Siatkową o Puchar Wójta Gminy Rybno. W zawodach weźmie udział 6 ekip: Winners Ostróda, Vel Dąbrówno, Time2Spike Działdowo, Kurier Express Kozłowo, Team Spirit Dębień i Constract Lubawa. Serdecznie zapraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz