Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zagrali w plażówkę na zakończenie wakacji!

W sobotę, 31 sierpnia 2019r. na plaży w Rybnie, z okazji zakończenia wakacji odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Do zawodów zgłosiło się 5 par. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na turniej piłki plażowej!

Na zakończenie wakacji w sobotę tj. 31.08.2019r. o godz.11:00 na plaży „Zarybinek” w Rybnie odbędzie się turniej piłki siatkowej plażowej. Serdecznie zapraszamy! Regulamin poniżej!

Czytaj więcej...

Malbork: Puchar Świata w siatkówce plażowej z cyklu Beach Volleyball World Tour Malbork 2019!

W dniach 01-04.08.2019r. w Malborku, po raz pierwszy w historii byłej stolicy Wielkich Mistrzów Krzyżackich, odbył się turniej Pucharu Świata w siatkówce plażowej z cyklu Beach Volleyball World Tour Malbork 2019.

Czytaj więcej...

Rybno: Turniej Siatkówki Plażowej z okazji Dni Rybna!

W sobotę, 3 sierpnia 2019r. z okazji trwających Dni Rybna odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Do udziału zgłosiło się aż 13 par. Zawodnicy grali systemem brazylijskim, na bardzo wysokim poziomie.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Turniej Piłki Plażowej!

W sobotę, 3 sierpnia o godz. 11:00 nad jeziorem Zarybinek przy restauracji Świtezianka odbędzie się Turniej Piłki Plażowej. Przedstawiamy regulamin turnieju:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz