Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Turniej Siatkówki Plażowej z okazji Dni Rybna!

W sobotę, 3 sierpnia 2019r. z okazji trwających Dni Rybna odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Do udziału zgłosiło się aż 13 par. Zawodnicy grali systemem brazylijskim, na bardzo wysokim poziomie.

Czytaj więcej...

Malbork: Puchar Świata w siatkówce plażowej z cyklu Beach Volleyball World Tour Malbork 2019!

W dniach 01-04.08.2019r. w Malborku, po raz pierwszy w historii byłej stolicy Wielkich Mistrzów Krzyżackich, odbył się turniej Pucharu Świata w siatkówce plażowej z cyklu Beach Volleyball World Tour Malbork 2019.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na turniej siatkówki plażowej!

W niedzielę, 30 czerwca 2019r. o godz. 16:00 na boisku do piłki plażowej nad jeziorem Zarybinek w Rybnie odbędzie się turniej siatkówki plażowej organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Turniej Piłki Plażowej!

W sobotę, 3 sierpnia o godz. 11:00 nad jeziorem Zarybinek przy restauracji Świtezianka odbędzie się Turniej Piłki Plażowej. Przedstawiamy regulamin turnieju:

Czytaj więcej...

Olsztynek: Paweł Kopaczel i Wiktor Pleta ze złotem!

W sobotę 1.09.2018r. w Olsztynku rozegrano turniej siatkówki plażowej. Organizatorem głównym był Paweł Papke, wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, gracz m.in. Mostostalu Azoty Kędzierzyn - Koźle, PZU AZS Olsztyn i Asseco Resovii Rzeszów.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz