Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Olsztynek: Paweł Kopaczel i Wiktor Pleta ze złotem!

W sobotę 1.09.2018r. w Olsztynku rozegrano turniej siatkówki plażowej. Organizatorem głównym był Paweł Papke, wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, gracz m.in. Mostostalu Azoty Kędzierzyn - Koźle, PZU AZS Olsztyn i Asseco Resovii Rzeszów.

Czytaj więcej...

Lidzbark: Brąz dla Rybna w siatkówce plażowej!

W sobotę w Lidzbarku odbył się już trzeci tego lata turniej siatkówki plażowej, lecz tym razem po raz pierwszy w historii był to turniej par mieszanych (w żargonie sportowym tzw. Miksty). Nie zabrakło na nim mieszkańców Gminy Rybno, którymi byli Julia Piórkowska i Paweł Kopaczel.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Turniej Piłki Plażowej w Dni Rybna 2018!

Z okazji "Dni Rybna 2018" zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju piłki plażowej mężczyzn i kobiet, który odbędzie się w dniach 4-5 sierpnia 2018r. o godz. 10:00 na boisku do piłki plażowej nad jeziorem Zarybinek w Rybnie. Jeżeli w turnieju weźmie udział bardzo dużo drużyn turniej będzie rozgrywany w sobotę i niedzielę.

Czytaj więcej...

Rybno: Turniej piłki plażowej z okazji Dni Rybna 2018!

W sobotę 4.08.2018r. podczas IV Dni Rybna na plaży obok Restauracji Świtezianka odbył się turniej siatkówki plażowej. Wzięło w nim udział 8 par, z czego tym razem większość zawodników to mieszkańcy Gminy Rybno i okolic.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Złoto dla naszych siatkarzy!

W dniu 21.07.2018r. w Starym Dłutowie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Lidzbarka. W zawodach wzięło udział 12 par, wśród nich także para reprezentująca Gminę Rybno Paweł Kopaczel / Wiktor Pleta.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz