Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Certyfikaty 'Piłka nożna w szkole'!

29 października 2018 r. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach i Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach otrzymały Certyfikaty Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej "Piłka Nożna w Szkole", o które zabiegał nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Cioch.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Delfin zagra z Olsztynkiem – zapraszamy na mecz!

W sobotę, 14 kwietnia o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbędzie się mecz o mistrzostwo ligi okręgowej! Podopieczni Radosława Wasielewskiego tym razem podejmą Olimpię Olsztynek – wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz!

Rybno: I Runda WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej!

Dnia 13.03.2018r. w hali OSiR w Rybnie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Gminnych w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2002- 2004.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 4 wolne miejsca w Turnieju Charytatywnym – Gramy dla Mariusza!

W niedziele, 15 kwietnia 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Turniej Charytatywny w Piłkę Nożną pn. – „Gramy dla Mariusza”,! 16 drużyn do dnia 5 kwietnia uregulowało wpisowe:

Czytaj więcej...

Barciany: Mocny Full zagrał na Mistrzostwach Województwa!

W sobotę, 3 marca w hali widowiskowej w Barcianach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w Futsalu zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz