Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na turniej charytatywny – Gramy dla Julki!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Turnieju Charytatywnym „Gramy dla Julki” w piłkę nożną halową, który odbędzie się w niedzielę – 1 grudnia 2019r. o godz. 10:00 w hali MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na turniej piłki nożnej do Dąbrówna!

Informujemy o przyspieszonych zapisach na turniej piłki nożnej z okazji reaktywowania drużyny GKS Vel Dąbrówno! Turniej odbędzie się 15.08.2019r. (czwartek) o godzinie 11:00 na orliku w Dąbrównie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Poszukiwani sędziowie na turniej charytatywny!

- Poszukujemy dwóch sędziów piłkarskich, którzy charytatywnie lub za drobną opłatą posędziowaliby zaplanowany na dzień 31.03.2019r. – Turniej Charytatywny pn. „Gramy dla Łukasza z Jeglii”, który odbędzie się w hali OSiR w Rybnie. Kontakt z organizatorem: 506 231 242.

Gmina Rybno: LGD Ziemia Lubawska zaprasza na Charytatywny Turniej!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami - Fundacją im. Działyńskich oraz Nowomiejskim Stowarzyszeniem Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Błękitna Mila" zachęca sympatyków piłki nożnej do udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej dla Firm i Klubów Sportowych, z którego dochody przeznaczone będą na rzecz organizacji sportowych wakacji dla dzieci i młodzieży zamieszkujących Dom Dziecka w Pacółtowie.

Czytaj więcej...

Rybno: Ważne informacje dot. Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Łukasza z Jeglii”!

W turnieju charytatywnym „Gramy dla Łukasza z Jeglii” zadeklarowały udział aż 22 zespoły. Ustaliliśmy, że drużyny które najszybciej uiszczą wpisowe (150 zł) zagrają w turnieju. Zapisy potrwają do środy (27.03.2019r.) do godz. 18:00. Informujemy, że powiększamy ilość miejsc do 20 drużyn. Tak więc czekamy jeszcze na wpłaty od 6 drużyn. Turniej odbędzie się 31 marca 2019r.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz