Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: LGD Ziemia Lubawska zaprasza na Charytatywny Turniej!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami - Fundacją im. Działyńskich oraz Nowomiejskim Stowarzyszeniem Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Błękitna Mila" zachęca sympatyków piłki nożnej do udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej dla Firm i Klubów Sportowych, z którego dochody przeznaczone będą na rzecz organizacji sportowych wakacji dla dzieci i młodzieży zamieszkujących Dom Dziecka w Pacółtowie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Poszukiwani sędziowie na turniej charytatywny!

- Poszukujemy dwóch sędziów piłkarskich, którzy charytatywnie lub za drobną opłatą posędziowaliby zaplanowany na dzień 31.03.2019r. – Turniej Charytatywny pn. „Gramy dla Łukasza z Jeglii”, który odbędzie się w hali OSiR w Rybnie. Kontakt z organizatorem: 506 231 242.

Rybno: Mistrzostwa WMZ LZS w piłce nożnej!

W poniedziałek, 4 marca 2019r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyły się Eliminacje Gminne do Mistrzostw Województwa WMZ LZS szkół z terenu gminy Rybno w halowej piłce nożnej, w których udział wzięły następujące szkoły podstawowe - Rybno, Koszelewy, Hartowiec oraz szkoła gimnazjalna z Rybna.

Czytaj więcej...

Rybno: Ważne informacje dot. Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Łukasza z Jeglii”!

W turnieju charytatywnym „Gramy dla Łukasza z Jeglii” zadeklarowały udział aż 22 zespoły. Ustaliliśmy, że drużyny które najszybciej uiszczą wpisowe (150 zł) zagrają w turnieju. Zapisy potrwają do środy (27.03.2019r.) do godz. 18:00. Informujemy, że powiększamy ilość miejsc do 20 drużyn. Tak więc czekamy jeszcze na wpłaty od 6 drużyn. Turniej odbędzie się 31 marca 2019r.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Sołtysa”!

W niedzielę, 10 marca 2019r. o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się sołecki turniej halowej piłki nożnej z okazji „Dnia Sołtysa”. Poniżej przedstawiamy warunki uczestnictwa w turnieju:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz