Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Barciany: Mocny Full zagrał na Mistrzostwach Województwa!

W sobotę, 3 marca w hali widowiskowej w Barcianach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w Futsalu zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Mampikony: raDRUK bierze udział w rozgrywkach piłki nożnej!

Firma Radosława Wasielewskiego F-H-U „radruk” ufundowała komplet stroi piłkarskich dla drużyny z dalekiej Mampikony, którą opiekuje się mieszkaniec Rybna – Daniel Kasprowicz.

Czytaj więcej...

Rybno: MKS Tęcza Z.U.L. wygrała Nocny Turniej!

W sobotę, 4 listopada o godz. 20:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się IV edycja Nocnego Turnieju w piłkę nożną organizowana przez organizację Time2Play – Karola Zabłotnego.

Czytaj więcej...

Rybno: III Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną do lat 18-stu – mamy 10 drużyn!

10 drużyn weźmie udział w III Mikołajkowym Turnieju w Piłkę Nożną do lat 18 w ramach „Jubileuszowych Rozgrywek Sportowych – 60 lat Szynaka Meble”, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 13:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na IV Nocny Turniej w piłkę nożną!

W sobotę, 4 listopada o godz. 20:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się IV edycja Nocnego Turnieju w piłkę nożną organizowanego przez organizację Time2Play. Szczegóły na plakacie oraz na stronie facebook Time2Play!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz