Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Tyl-Bud na pozycji lidera!

W sobotę, 18 stycznia 2020r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się VI kolejka AGG Ligi OSiR Rybno organizowana przez OSiR Rybno. Tyl-Bud Rybno rozgromił kolejnego rywala i z 19 punktami na koncie utrzymuje pozycje lidera.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na VI kolejkę AGG Ligi OSIR Rybno!

W sobotę, 18 stycznia 2020r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się VI kolejka AGG Ligi OSiR Rybno organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Przedstawiamy terminarz rozgrywek:

Czytaj więcej...

Rybno: Tyl-Bud Rybno samodzielnym liderem rozgrywek!

W sobotę, 28 grudnia 2019r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się IV kolejka AGG Ligi OSiR Rybno organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Tyl-Bud Rybno dzięki dwóm zwycięstwom podwyższył swoją przewagę na pozycji lidera do trzech punktów nad drugą Librą.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na V kolejkę AGG Ligi OSIR Rybno!

W sobotę, 4 stycznia 2020r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się V kolejka AGG Ligi OSiR Rybno organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Przedstawiamy terminarz rozgrywek:

Czytaj więcej...

Rybno: Tyl-Bud nowym liderem AGG Ligi!

W sobotę, 21 grudnia 2019r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się III kolejka AGG Ligi OSiR Rybno organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz