Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Mocny Full Mistrzem AGG Ligi OSiR!

W sobotę, 17 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się ostatnia kolejka wraz z podsumowaniem AGG Ligi OSiR Rybno 2017/18! Mocny Full przypieczętował mistrzostwo w ostatnim spotkaniu – wygrywając 3:1 z MKS Tęczą.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na zakończenie AGG Ligi OSiR Rybno!

W sobotę, 17 lutego o godz. 18:40 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się XI kolejka AGG Ligi OSiR Rybno 2017/18! Serdecznie zapraszamy! Przedstawiamy terminarz XI kolejki:

Czytaj więcej...

AGG Liga: Mocny Full dzieli ostatni krok od mistrzostwa!

W sobotę, 10 lutego o godz. 18:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie w ramach X kolejki AGG Ligi OSiR Rybno odbył się ostatni mecz na szczycie pomiędzy drużynami – Lidera Złotowo oraz Mocnego Fulla.

Czytaj więcej...

Rybno: Mocny Full czy Lider Złotowo? Ostatnia kolejka wyłoni mistrza!

W sobotę, 10 lutego o godz. 15:30 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się X kolejka AGG Ligi OSiR Rybno, podczas której rozegranych zostało 5 spotkań - kibice zobaczyli 29 bramek!

Czytaj więcej...

Rybno: Ostatnie dwie kolejki wyłonią mistrza AGG Ligi OSiR Rybno!

O mistrzostwo ligi powalczą już tylko trzy zespoły – Lider Złotowo, DigooArti i Mocny Full. W X kolejce w hicie zmierzą się ekipy Lidera Złotowo i Mocnego Fulla – ten mecz najprawdopodobniej wyłoni mistrza tegorocznej AGG Ligi OSiR Rybno. Także drużyna Radosława Wasielewskiego – raDRUK może jeszcze wskoczyć na podium najlepszych drużyn ligi – wystarczy wygrać tylko ostatnie dwa spotkania – z DigooArti i Zakładem Szklarskim „Weinar”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz