Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Działdowo: Zapraszamy na I urodziny PARKRUN!

W sobotę, 18 sierpnia 2018 roku o godz. 9:00 odbędzie się pierwsza rocznica parkrun Działdowo – czyli cotygodniowego treningu na 5 km w Malinowie. - To już rok jak się spotykamy, to będzie 54 edycja parkrun Działdowo. Jeśli nie miałeś/miałaś jeszcze okazji uczestniczyć w tej wspaniałej inicjatywie, może to właśnie jest dobra okazja.

Czytaj więcej...

Grudziądz: Pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedziele, 14 stycznia o godz. 8:00 członkowie klubów biegacza – „Crazy Runners Team Rybno”, „Biegam U KOLESI” z Ostaszewa oraz „Lubawa Kocha Biegać” pojechali do Grudziądza, by tam wziąć udział w kolejnym biegu na 5 km dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 12 biegaczy zobaczymy na wielkiej Gali Sportu Rybno 2018!

Z dniem 31 grudnia 2017 roku (godz. 23:00) zakończyła się rywalizacja „600 km po Gminie Rybno” organizowana przez Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Serwis informacyjny – Syla. 12 biegaczy, którzy przekroczyli magiczną barierę – 600 km oraz spełnili warunki regulaminu zobaczymy na wielkiej Gali Sportu Rybno 2018, która odbędzie się 25 lutego o godz. 17:00 w hali OSiR w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rozpoczynamy rywalizację „600 km po Gminie Rybno w 2018 roku!”

Pragniemy poinformować i serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej rywalizacji „600 km po Gminie Rybno w 2018 roku” organizowanej przez Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Serwis informacyjny – Syla. Zapisz się do wydarzenia na endomondo i rywalizuj o udział w Gali Sportu Rybno 2019!

Czytaj więcej...

Rybno: Mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w LA!

We wtorek, 3 października na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców klas siódmych i młodszych ze szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz