Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Weź udział w XXII Biegu Niepodległości!

XXII Bieg Niepodległości w Rybnie odbędzie się już 11 listopada 2019r. na stadionie sportowym w Rybnie. Nie czekaj i już dziś zapisz się elektronicznie na zawody! Pierwszy raz w historii bieg dla dorosłych odbędzie się na dystansach 3 i 8 km. Zapisy na www.chiptiming.pl

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Weź udział w XXII Biegu Niepodległości!

XXII Bieg Niepodległości w Rybnie odbędzie się już 11 listopada 2019r. na stadionie sportowym w Rybnie. Nie czekaj i już dziś zapisz się elektronicznie na zawody! Pierwszy raz w historii bieg dla dorosłych odbędzie się na dystansach 3 i 8 km. Zapisy na www.chiptiming.pl Bieg objął Patronatem Honorowym Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin!

Działdowo: Zapraszamy na I urodziny PARKRUN!

W sobotę, 18 sierpnia 2018 roku o godz. 9:00 odbędzie się pierwsza rocznica parkrun Działdowo – czyli cotygodniowego treningu na 5 km w Malinowie. - To już rok jak się spotykamy, to będzie 54 edycja parkrun Działdowo. Jeśli nie miałeś/miałaś jeszcze okazji uczestniczyć w tej wspaniałej inicjatywie, może to właśnie jest dobra okazja.

Czytaj więcej...

Gmina Dywity: III Międzygminne Zawody Atletyczne!

W środę, 9 maja 2019 r. na stadionie sportowym w Dywitach po raz trzeci odbyły się Międzygminne Zawody Lekkoatletyczne, w których udział wzięło prawie 200 młodych sportowców. Do rywalizacji zgłosiły się 3 gminy: Dobre Miasto, Dywity oraz Rybno.

Czytaj więcej...

Grudziądz: Pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedziele, 14 stycznia o godz. 8:00 członkowie klubów biegacza – „Crazy Runners Team Rybno”, „Biegam U KOLESI” z Ostaszewa oraz „Lubawa Kocha Biegać” pojechali do Grudziądza, by tam wziąć udział w kolejnym biegu na 5 km dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz