Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Rozpoczynamy rywalizację „1200 km rowerem po Gminie Rybno w 2018 roku!”

Pragniemy poinformować i serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej rywalizacji „1200 km rowerem po Gminie Rybno w 2018 roku” organizowanej przez Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Serwis informacyjny – Syla. Zapisz się do wydarzenia na endomondo i rywalizuj o udział w Gali Sportu Rybno 2019!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 9 rowerzystów zobaczymy na wielkiej Gali Sportu Rybno 2018!

Z dniem 31 grudnia 2017 roku (godz. 23:00) zakończyła się rywalizacja „1200 km rowerem po Gminie Rybno w 2017” organizowana przez Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Serwis informacyjny – Syla.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na jesienny maraton MTB!

"Malowniczy maraton MTB w sam raz na zakończenie sezonu " – takim hasłem organizator I Maratonu MTB o Puchar Wójta Rybna zachęca nas do udziału w zawodach, które odbędą się 22 października 2017r.

Czytaj więcej...

Rybno: I Jesienny Maraton MTB o puchar Wójta Gminy Rybno!

W niedzielę, 22 października o godz. 11:00 przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się I Jesienny Maraton MTB o puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz