Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Płośnica wygrała turniej powiatowy w piłce ręcznej.

W środę, 8 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział cztery szkoły: Gimnazjum Rybno,. Szkoła Podstawowa w Rybnie, Szkoła Podstawowa w Płośnicy i Szkoła Podstawowa nr 1 w Działdowie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek w Zapasach w stylu Klasycznym!

To już dziś (18 marca), w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III Rzut Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach - styl klasyczny oraz mini zapasy. Organizatorami mistrzostw są: Urząd Gminy Rybno, Warmińsko – Mazurski Związek Zapaśniczy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Gminny Szkolny Związek Sportowy „Delfin” Rybno oraz Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rybno: Igor Napiórkowski i Mateusz Wantowski z medalami MP!

W niedziele, 9 kwietnia w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji taekwondo, w których udział wzięło ponad 600 zawodników i zawodniczek (w tym 4 osoby z Rybna).

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek w Zapasach w stylu Klasycznym!

W sobotę, 18 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III Rzut Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach - styl klasyczny oraz mini zapasy. Organizatorami mistrzostw są: Urząd Gminy Rybno, Warmińsko – Mazurski Związek Zapaśniczy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Gminny Szkolny Związek Sportowy „Delfin” Rybno oraz Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz