Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

GMINA RYBNO: USŁUGI POGRZEBOWE-KAMIENIARSTWO TADEUSZ WITKOWSKI!

13-220 RYBNO UL.PIĘKNA 7

TEL. 608-445-364 / 514-965-785

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Weź udział w konkursie firmy KIM i wygraj wspaniałą nagrodę!

Już dziś biorąc udział w konkursie, który przygotowała dla was firma KIM możesz wygrać wspaniałą nagrodę! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 10 drużyn wyraziło chęć udziału w turnieju w piłkę nożną na zakończenie wakacji!

W sobotę, 12 września o godz. 9:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Żabinach odbędzie się turniej w piłkę nożną na zakończenie wakacji! Do tej pory chęć udziału w turnieju wyraziło 10 drużyn m.in.: Tytani, Kar-Hand Video, Są Gorski, Royal Koszelewy, MKS Tęcza.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Przyjaciele z Nowego Miasta Lubawskiego zapraszają na „Złom Race”!

- Serdecznie zapraszamy pasjonatów motoryzacji 6 września 2015 r. do spróbowania swoich sił na torze za kierownicą swojego starego, wysłużonego auta. Zanim pozbędziecie się go na dobre, proponujemy wycisnąć z niego ostatnie siły i skatować podczas wyścigu, w trakcie którego znacznie podskoczy poziom adrenaliny w Waszej krwi. Wszystkich sympatyków motoryzacji zapraszamy do gorącego kibicowania podczas tego niezapomnianego widowiska – zapraszają organizatorzy Auto Części – Kozłowscy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz