Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Ogłoszenie Prezesa ZGK o stawkach za wodę i ścieki!

Ogłoszenie Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. w sprawie taryf za dostarczoną wodę i odprowadzanie ścieków:

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: ZGK w Rybnie Sp. z o.o. pozyskuje energię z odnawialnych źródeł.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. pozyskuje energię niezbędną do pracy oczyszczalni ścieków w Rybnie z odnawialnych źródeł energii — zamontowanej instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Komunikat ZGK w Rybnie Sp. z o.o.!

Szanowni Państwo! W związku z często występującymi niedrożnościami na głównych liniach kanalizacji sanitarnej, Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Rybno o prawidłowe korzystnie z kanalizacji i nie traktowanie jej jako pojemnika na odpady.

Czytaj więcej...

Rybno: ZGK zakupił zamiatarkę.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. zakupił zamiatarkę przeznaczoną do utrzymania czystości dróg, placów, parkingów oraz utwardzonych powierzchni drogowych i chodnikowych.

Gmina Rybno: Okres zimowy – informacje dla mieszkańców!

Gmina Rybno informuje, że odśnieżanie dróg na jej terenie realizuje:

- w przypadku dróg gminnych –

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o.

tel. (23) 696 64 83, 510 265 384

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz