Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Okres zimowy – informacje dla mieszkańców!

Gmina Rybno informuje, że odśnieżanie dróg na jej terenie realizuje:

- w przypadku dróg gminnych –

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o.

tel. (23) 696 64 83, 510 265 384

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wybudowano instalację fotowoltaiczną w ZGK w Rybnie!

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020 Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. pozyskał dofinansowanie i wybudował instalację fotowoltaiczną o łącznej mocy 39,68 kWp, która została zainstalowana na budynkach Oczyszczalni Ścieków.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 270 tysięcy na fotowoltaikę w Zakładzie Gospodarki Komunalnej!

Gmina Rybno w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 pozyskała dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą "Zastosowanie odnawialnych źródeł energii przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o.”

Czytaj więcej...

Rybno: Fotowoltaika w Zakładzie Gospodarki Komunalnej!

Rozpoczęto roboty w ramach projektu pn. „Zastosowanie odnawialnych źródeł energii przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o. o.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wyniki badań wody!

Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie informuje o ostatnio wydanych decyzjach Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Działdowie stwierdzających przydatność wody do spożycia w poszczególnych wodociągach, a także o wykonanych badaniach ścieków oczyszczonych w Gminie Rybno.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz