Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zakład Gospodarki Komunalnej poszukuje pracowników!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie zatrudni w ramach robót publicznych bądź stażu dwóch pracowników (bezrobotnych):

- 1 pracownik biurowy (kobieta)

- 1 pracownik fizyczny (mężczyzna)

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakupiono wał drogowy.

W dniu 09.05.2018r. został dostarczony wał drogowy firmy METAL-TECHNIK, który zakupiła Gmina Rybno. Będzie on służył do utwardzania nawiezionego kruszywa i wyrównania drogi po równiarce, dzięki czemu użytkownicy będą mieli większy komfort poruszania się po drogach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie pozyskał dofinansowanie na montaż paneli fotowoltaicznych.

Prezes Zarządu ZGK Sp. z o.o. w Rybnie informuje, iż Zakład znalazł się na liście projektów wybranych do dofinansowania w ramach konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 z zakresu Osi Priorytetowej 4 Efektywność Energetyczna Działania 4.1. wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Nowe pojazdy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej.

W dniu 11.04.2018 r. Prezes ZGK w Rybnie Sp. z o.o. zakupił samochód marki Opel Combo. Kolejny zakup ZGK w Rybnie Sp. z o.o. to nowy ciągnik marki Kubota o mocy 105 KM. Dzięki nowym pojazdom Spółka zaoszczędzi zarówno na paliwie, kosztach napraw, a także na obsłudze.

Czytaj więcej...

Rybno: Informacja dla użytkowników sieci wodociągowej.

W związku z ograniczeniem możliwości wystąpienia przypadków mikrobiologicznego zanieczyszczenia wody Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie informuje o zaleceniach dla wszystkich odbiorców korzystających z sieci wodociągowej:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz