Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Informacja Zakładu Gospodarki Komunalnej dot. wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie informuje wszystkich odbiorców wody korzystających z sieci wodociągowej wodociągu publicznego Rybno, iż od dnia dzisiejszego, tj. od 20.12.2019 do sieci wprowadzana jest woda uzdatniona.

Czytaj więcej...

Rybno: Ważny Komunikat Zakładu Gospodarki Komunalnej!

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi w obiekcie Stacji Uzdatniania Wody w Rybnie, informuję, iż od dnia 18.11.2019 planuje się dokonać przełączenia — co związane jest z wprowadzeniem wody surowej do sieci wodociągowej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Prawie półtora miliona dofinansowania na E-usługi w ZGK!

W dniu 30.09.2019 r. Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. – Marek Wilbrandt podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie na dofinansowanie projektu „Wdrożenie e-usług dla klientów sieci wodociągowej Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie ’’.

Czytaj więcej...

Rybno: Trwa wielka modernizacja Stacji Uzdatniania Wody!

Uwadze mieszkańców Rybna nie uszedł nowo zamontowany zbiornik retencyjny na terenie rybieńskiej Stacji Uzdatniania Wody. Jest to kolejny etap wielkiej modernizacji mającej na celu polepszenie jakości wody oraz zabezpieczenie jej zapasów.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ogłoszenie Prezesa ZGK o stawkach za wodę i ścieki!

Ogłoszenie Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. w sprawie taryf za dostarczoną wodę i odprowadzanie ścieków:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz