Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: 270 tysięcy na fotowoltaikę w Zakładzie Gospodarki Komunalnej!

Gmina Rybno w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 pozyskała dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą "Zastosowanie odnawialnych źródeł energii przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o.”

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wyniki badań wody!

Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie informuje o ostatnio wydanych decyzjach Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Działdowie stwierdzających przydatność wody do spożycia w poszczególnych wodociągach, a także o wykonanych badaniach ścieków oczyszczonych w Gminie Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakupiono wał drogowy.

W dniu 09.05.2018r. został dostarczony wał drogowy firmy METAL-TECHNIK, który zakupiła Gmina Rybno. Będzie on służył do utwardzania nawiezionego kruszywa i wyrównania drogi po równiarce, dzięki czemu użytkownicy będą mieli większy komfort poruszania się po drogach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakład Gospodarki Komunalnej poszukuje pracowników!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie zatrudni w ramach robót publicznych bądź stażu dwóch pracowników (bezrobotnych):

- 1 pracownik biurowy (kobieta)

- 1 pracownik fizyczny (mężczyzna)

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Nowe pojazdy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej.

W dniu 11.04.2018 r. Prezes ZGK w Rybnie Sp. z o.o. zakupił samochód marki Opel Combo. Kolejny zakup ZGK w Rybnie Sp. z o.o. to nowy ciągnik marki Kubota o mocy 105 KM. Dzięki nowym pojazdom Spółka zaoszczędzi zarówno na paliwie, kosztach napraw, a także na obsłudze.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz