Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Trwa wielka modernizacja Stacji Uzdatniania Wody!

Uwadze mieszkańców Rybna nie uszedł nowo zamontowany zbiornik retencyjny na terenie rybieńskiej Stacji Uzdatniania Wody. Jest to kolejny etap wielkiej modernizacji mającej na celu polepszenie jakości wody oraz zabezpieczenie jej zapasów.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Prawie półtora miliona dofinansowania na E-usługi w ZGK!

W dniu 30.09.2019 r. Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. – Marek Wilbrandt podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie na dofinansowanie projektu „Wdrożenie e-usług dla klientów sieci wodociągowej Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie ’’.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: ZGK w Rybnie Sp. z o.o. pozyskuje energię z odnawialnych źródeł.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. pozyskuje energię niezbędną do pracy oczyszczalni ścieków w Rybnie z odnawialnych źródeł energii — zamontowanej instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ogłoszenie Prezesa ZGK o stawkach za wodę i ścieki!

Ogłoszenie Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. w sprawie taryf za dostarczoną wodę i odprowadzanie ścieków:

Czytaj więcej...

Rybno: ZGK zakupił zamiatarkę.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. zakupił zamiatarkę przeznaczoną do utrzymania czystości dróg, placów, parkingów oraz utwardzonych powierzchni drogowych i chodnikowych.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz