Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Bezpłatne badania i spotkania profilaktyczne dla Pań!

Spotkanie dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy odbędzie się w Gronowie, 5 marca 2018 r. o godz. 16:00. W wyborze miejscowości kierowaliśmy się faktem, iż jest ona położona na granicy gminy Rybno oraz Grodziczno, czyli gmin, których mieszkanek ono dotyczy.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Profilaktyka raka szyjki macicy!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z Fundacją Instytutu Badań i Edukacji Społecznej w Olsztynie serdecznie zaprasza wszystkie Panie w wieku od 25 do 59 roku życia na bezpłatne spotkanie dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy połączone z możliwością wykonania bezpłatnego badania cytologicznego na miejscu.

Czytaj więcej...

Rybno: Dokonano dostawy i montażu pieca CO do budynku Ośrodka Zdrowia w Rybnie.

We wtorek, 26 września dokonano odbioru kotła CO na ekogroszek o mocy 75 kW z podajnikiem w budynku komunalnym przy ulicy Zajeziornej 58 w Rybnie (SPGZOZ i GOPS).

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakupiono sprzęt medyczny do Ośrodka Zdrowia w Rybnie.

Zakupiono sprzęt medyczny w ramach projektu: „NOWOCZESNA I KOMPLEKSOWA OPIEKA ZDROWOTNA W GMINIE RYBNO” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Dni spirometrii 2017!

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie zaprasza na bezpłatne badania płuc. Szczegóły w załączniku!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz