Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: SPGZOZ w gronie najlepszych przychodni w kraju!

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie jedną z najlepszych przychodni w Polsce. Po prawie dwuletnim okresie przygotowań otrzymaliśmy CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: HPV - szczepienia profilaktyczne!

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie zaprasza do udziału w „Programie polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV na lata 2016-2020 dla Gminy Rybno”. Szczegóły w załączniku.

Gmina Rybno: Bezpłatne badania i spotkania profilaktyczne dla Pań!

Spotkanie dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy odbędzie się w Gronowie, 5 marca 2018 r. o godz. 16:00. W wyborze miejscowości kierowaliśmy się faktem, iż jest ona położona na granicy gminy Rybno oraz Grodziczno, czyli gmin, których mieszkanek ono dotyczy.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Mammografia – zbadaj się i zyskaj spokój!

Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. To niewielki odsetek w porównaniu do innych państw, gdzie w badaniach mammograficznych uczestniczy ponad 70 % uprawnionych pań.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Profilaktyka raka szyjki macicy!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z Fundacją Instytutu Badań i Edukacji Społecznej w Olsztynie serdecznie zaprasza wszystkie Panie w wieku od 25 do 59 roku życia na bezpłatne spotkanie dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy połączone z możliwością wykonania bezpłatnego badania cytologicznego na miejscu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz