Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Dofinansowanie dla Ośrodka Zdrowia!

Z przyjemnością informujemy, iż projekt Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie pod nazwą „Wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej oraz e-usług w Samodzielnym Publicznym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rybnie” znalazł się na pierwszym miejscu listy projektów wybranych do dofinansowania w konkursie RPWM.03.02.00-IZ.00-28-001/18 w ramach Osi priorytetowej 3 Cyfrowy Region, Działanie 3.2 E-zdrowie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Rybno: Trwa modernizacja Ośrodka Zdrowia!

W Rybnie nadal trwa modernizacja energetyczna budynku Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie, na którą gmina Rybno pozyskała dofinansowanie 80% wartości kosztów kwalifikowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Koszt inwestycji to: 309.450,00 zł., a wykonawcą w/w inwestycji jest Firma Ogólnobudowlana Hart-Bud Marek Kowalkowski.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: HPV - szczepienia profilaktyczne!

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie zaprasza do udziału w „Programie polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV na lata 2016-2020 dla Gminy Rybno”. Szczegóły w załączniku.

Gmina Rybno: SPGZOZ w gronie najlepszych przychodni w kraju!

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie jedną z najlepszych przychodni w Polsce. Po prawie dwuletnim okresie przygotowań otrzymaliśmy CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Mammografia – zbadaj się i zyskaj spokój!

Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. To niewielki odsetek w porównaniu do innych państw, gdzie w badaniach mammograficznych uczestniczy ponad 70 % uprawnionych pań.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz