Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na XXII Bieg Niepodległości!

W poniedziałek, 11 listopada 2019rr. na stadionie sportowym OSiR w Rybnie odbędzie się XXII Bieg Niepodległości, na który już dziś zaprasza Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanna Bem.

Czytaj więcej...

Rybno: Kraina Pieczonego Ziemniaka Przedszkolaków!

Na sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie z okazji Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka odbył się trzeci Gminny Turniej Sprawnościowy Przedszkolaka w Krainie Pieczonego Ziemniaka. Jak sama nazwa wskazuje konkurencje sprawnościowe były ściśle związane z jednym z najpopularniejszych w Polsce warzyw.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na III Turniej Sprawnościowy Przedszkolaka!

Kierownik OSiR Rybno Hanna Bem zaprasza PRZEDSZKOLAKI do aktywnego udziału w "III GMINNYM TURNIEJU SPRAWNOŚCIOWYM PRZEDSZKOLAKA W KRAINIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA". Turniej odbędzie się 20 września 2019r. o godz. 10:00 w hali OSiR Rybno.

Gmina Rybno: Zapraszamy na III Maraton MTB o Puchar Wójta Gminy Rybno!

Zapraszamy do udziału w III Maratonie MTB o Puchar Wójta Gminy Rybno, który odbędzie się w niedzielę – 20 października 2019r. o godz. 11:00 przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie. Poniżej przedstawiamy regulamin.

Czytaj więcej...

Rybno: II Półmaraton Rolkarski za nami!

W niedzielę, 1 września 2019r. po raz drugi w naszej Gminie odbył się Półmaraton Rolkarski o Puchar Wójta Gminy Rybno. Jak zwykle pogoda nam dopisała, toteż frekwencja była duża. W zawodach wzięło udział ok. 50 uczestników z całej Polski.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz