Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Aktywni seniorzy!

LGD "Ziemia Lubawska" rozpoczyna realizację projektu skierowanego do seniorów. Projekt realizowany będzie w trzech częściach. 4 czerwca rusza z pierwsza z nich.

W programie przewiduje się:

Czytaj więcej...

Rybno: Ogólnopolska akcja „Cała Polska Biega” pod hasłem „Rybno Biega i Maszeruje”!

W sobotę, 12 maja 2018r. o godz. 15:00 na stadionie sportowym w Rybnie w przemiłej atmosferze i pięknej pogodzie odbyła się ogólnopolska akcja „Cała Polska Biega” pod hasłem „Rybno Biega i Maszeruje”. W imprezie udział wzięło 62 zawodników oraz rodziny wraz z dziećmi. Łącznie było około 100 uczestników. Zawodnicy mieli do pokonania dystans rodzinny (800m), średni 3km (bieg nordic walking) i długi 8km.

Czytaj więcej...

Rybno: Gminne Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne „O Puchar Wójta Gminy Rybno” !

W niedziele, 18 marca 2018 roku o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędą się Gminne Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne „O Puchar Wójta Gminy Rybno”! Celem imprezy jest popularyzacja kultury fizycznej na wsiach, integracja sołectw oraz umiejętność współpracy w zespole! Tydzień później – 24 marca w Orzyszu odbędą się mistrzostwa wojewódzkie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Ogólnopolską Akcję „Polska Biega” 2018 w Rybnie!

W sobotę, 12 maja 2018 roku o godz. 15:00 przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Ogólnopolska Akcja „Polska Biega” 2018! Patron medialny tej wspaniałej biegowej imprezy objęli: Działdowo Dla Was oraz Serwis informacyjny – Syla.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Sołtysa”!

W niedziele, 11 marca o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Sołtysa”. Organizatorem zawodów jest OSiR w Rybnie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz