Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Poszukiwane dwie osoby grające w brydża sportowego!

Kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem poszukuje dwóch osób – mieszkańców zameldowanych na terenie gminy Rybno, grających w brydża sportowego, którzy chcieliby wziąć udział w Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Gmin przewidzianych na dzień 30 marca 2019r. w Olecku. Wyjazd na zawody z całą reprezentacją około 7 rano. Kontakt: 514 126 101.

Rybno: Zapraszamy na Gminne Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne!

Już jutro (24 marca 2019r.) o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędą się Gminne Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne „O Puchar Wójta Gminy Rybno” , na które już dziś serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Rybno: Zapisz się na Ligę Crossmintona!

Ruszyły zapisy do Ligi Crossmintona, która jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Zapisy przyjmowane będą do dnia 01.03.2019r. drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 23 696 60 50 bądź osobiście w pokoju obsługi.

Czytaj więcej...

Rybno: Spotkanie dotyczące WOPR-u!

Zapraszamy na kolejne spotkanie organizacyjne dotyczące Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR) w Rybnie. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 7 marca 2019r. o godzinie 18:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Rybno: 5 drużyn zagra w I Turnieju Old Boys 35+ !

W sobotę, 16 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Wójta Gminy Rybno. Udział w turnieju zadeklarowało sześć pięć: Old Boys Rybno, Sołectwo Dębień, Hainz-Glas Działdowo, Działdowskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej Old Boys „Start Działdowo” oraz Gmina Płośnica.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz