Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Liga crossmintona zakończona!

W niedzielę, 2 czerwca 2019 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyło się podsumowanie Ligi Crossmintona, w której udział wzięło 9 uczestników. Wyniki końcowe plasowały się następująco:

Czytaj więcej...

Rybno: OSiR zakupił kosiarkę samojezdną.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie zakupił kosiarkę samojezdną – Traktor TC 342T ze środków własnych. Koszt traktorka to 19.998,99 zł. Kosiarka posłuży w znacznym stopniu do koszenia stadionu, terenu zielonego wokół OSiR-u i plaży.

Gmina Rybno: Zapraszamy na Bieg Kopernika!

Zapraszamy na Ogólnopolską Akcję „Polska Biega” 2019 w Rybnie pod hasłem „Bieg Kopernika”, który odbędzie się w sobotę - 18 maja 2019 roku o godz. 14:00. Start ze stadionu sportowego przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zostań ratownikiem WOPR!

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział Miejsko-Powiatowy w Działdowie z/s w Lidzbarku organizuje szkolenie ratowników wodnych w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Poszukiwane dwie osoby grające w brydża sportowego!

Kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem poszukuje dwóch osób – mieszkańców zameldowanych na terenie gminy Rybno, grających w brydża sportowego, którzy chcieliby wziąć udział w Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Gmin przewidzianych na dzień 30 marca 2019r. w Olecku. Wyjazd na zawody z całą reprezentacją około 7 rano. Kontakt: 514 126 101.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz