Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: II Spotkanie Integracyjne Stowarzyszeń!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno organizuje II spotkanie integracyjne stowarzyszeń z Powiatu Działdowskiego pod hasłem „Łączymy Pokolenia”. Spotkanie odbędzie się 28.10.2018r. o godz.15.00 w hali OSiR przy ulicy Sportowej w Rybnie.

Rybno: Zapraszamy na Zumba Fintness!

Od poniedziałku (22.10.2018r.) o godz. 19:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbywać się będzie Zumba Fitness – czyli połączenie latynoskich rytmów i aerobiku! Zapisy pod numerem telefonu: 609-441-991. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Rybno: Zapraszamy na Dzień Przedszkolaka!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie, 20 września 2018r. o godz. 10:00 odbędzie się II Gminny Turniej Sprawnościowy Przedszkolaka w Krainie Pieczonego Ziemniaka!

Czytaj więcej...

Rybno: Gminny Turniej Sprawnościowy Przedszkolaków!

W czwartek, 20 września 2018r. o godz. 10:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Gminny Turniej Sprawnościowy Przedszkolaka w Krainie Pieczonego Ziemniaka. W zabawie udział wzięło 6 oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Rybno: Koszelewy, Żabiny, Hartowiec, Rybno, Rumian i oddział przedszkolny przy Urzędzie Gminy w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: I półmaraton rolkarski za nami!

W niedzielę, 16 września 2018r. o godz. 11:00 na trasie Rybno – Gronowo – Rybno odbył się I PÓŁMARATON ROLKARSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY RYBNO. W zawodach uczestniczyło ok.40 zawodników. Uczestnicy byli nie tylko z powiatu działdowskiego, ale z różnych stron Polski.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz