Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: 5 drużyn zagra w I Turnieju Old Boys 35+ !

W sobotę, 16 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Wójta Gminy Rybno. Udział w turnieju zadeklarowało sześć pięć: Old Boys Rybno, Sołectwo Dębień, Hainz-Glas Działdowo, Działdowskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej Old Boys „Start Działdowo” oraz Gmina Płośnica.

Czytaj więcej...

Rybno: Ferie, ferie i po feriach. Ferie Zimowe z Parafią i OSIR-em!

W okresie ferii zimowych tj. 21.01.2019r. – 31.02.2019r. Parafia Rzymsko – Katolicka w Rybnie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie zorganizowała w hali sportowej gry i zabawy rekreacyjno – sportowe, turnieje piłki nożnej i siatkowej dla wszystkich chętnych wypoczywających w gminie Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Drugi tydzień Ferii Zimowych z Parafią i OSiR-em w Rybnie!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Ferie Zimowe z Parafią i OSiR-em, które odbędą się w dniach 29.01.2019r. - 31.01.2019r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: III Turniej Crossmintona o Puchar Kierownika OSiR-u!

W sobotę, 26 stycznia 2019 r. o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Turniej Crossmintona o Puchar Kierownika OSiR-u, do którego zgłosiło się 14 sympatyków sportów rakietowych z Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Lidzbarka, Działdowa i Rybna.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Turniej Crossmintona o Puchar Kierownika OSiR-u!

W sobotę, 26 stycznia 2019 roku o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Turniej Crossmintona o Puchar Kierownika OSiR-u – Hanny Bem. Organizator zapewnia potrzebny sprzęt oraz nagrody dla najlepszych zawodników.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz