Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: III Mikołajkowy Turniej Szachowo – Warcabowy!

W niedziele, 9 grudnia 2018 roku o godz. 11:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III Mikołajkowy Turniej Szachowo – Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Rybno, na który już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tych gier!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na akcję "Żyj Bezpieczniej" do OSiR-u!

W niedziele, 18 listopada 2018 roku o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się impreza pn. „Żyj Bezpieczniej”! Zadanie realizowane w ramach projektu " Akademia Lokalnych Liderów Gminy Rybno" dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich ( FIO).

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: II Spotkanie Integracyjne Stowarzyszeń!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno organizuje II spotkanie integracyjne stowarzyszeń z Powiatu Działdowskiego pod hasłem „Łączymy Pokolenia”. Spotkanie odbędzie się 28.10.2018r. o godz.15.00 w hali OSiR przy ulicy Sportowej w Rybnie.

Rybno: II Europejski Dzień Seniora – Łączymy Pokolenia!

W niedziele, 28 października 2018r. o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Europejski Dzień Seniora pn. „Łączymy Pokolenia” zorganizowany przez OSiR w Rybnie we współpracy z Gminą Rybno i Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Zumba Fintness!

Od poniedziałku (22.10.2018r.) o godz. 19:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbywać się będzie Zumba Fitness – czyli połączenie latynoskich rytmów i aerobiku! Zapisy pod numerem telefonu: 609-441-991. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz