Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na półmaraton rolkarski!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie zaprasza na półmaraton rolkarski o Puchar Wójta Gminy Rybno. Zawody odbędą się w niedzielę 12 sierpnia 2018r. na trasie Rybno-Gronowo-Rybno (21 km) i zostaną rozegrane w ośmiu kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na wycieczkę rowerową!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie zaprasza wszystkich chętnych na III Wycieczkę Rowerową „W ZGODZIE Z NATURĄ”, która odbędzie się 28 lipca (sobota) 2018 roku o godz. 14:00 na skwerku przy ulicy Praskiej.

Czytaj więcej...

Rybno: Ogólnopolska akcja „Cała Polska Biega” pod hasłem „Rybno Biega i Maszeruje”!

W sobotę, 12 maja 2018r. o godz. 15:00 na stadionie sportowym w Rybnie w przemiłej atmosferze i pięknej pogodzie odbyła się ogólnopolska akcja „Cała Polska Biega” pod hasłem „Rybno Biega i Maszeruje”. W imprezie udział wzięło 62 zawodników oraz rodziny wraz z dziećmi. Łącznie było około 100 uczestników. Zawodnicy mieli do pokonania dystans rodzinny (800m), średni 3km (bieg nordic walking) i długi 8km.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Aktywni seniorzy!

LGD "Ziemia Lubawska" rozpoczyna realizację projektu skierowanego do seniorów. Projekt realizowany będzie w trzech częściach. 4 czerwca rusza z pierwsza z nich.

W programie przewiduje się:

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Ogólnopolską Akcję „Polska Biega” 2018 w Rybnie!

W sobotę, 12 maja 2018 roku o godz. 15:00 przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Ogólnopolska Akcja „Polska Biega” 2018! Patron medialny tej wspaniałej biegowej imprezy objęli: Działdowo Dla Was oraz Serwis informacyjny – Syla.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz