Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Gminne Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne „O Puchar Wójta Gminy Rybno” !

W niedziele, 18 marca 2018 roku o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędą się Gminne Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne „O Puchar Wójta Gminy Rybno”! Celem imprezy jest popularyzacja kultury fizycznej na wsiach, integracja sołectw oraz umiejętność współpracy w zespole! Tydzień później – 24 marca w Orzyszu odbędą się mistrzostwa wojewódzkie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Sołtysa”!

W niedziele, 11 marca o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Sołtysa”. Organizatorem zawodów jest OSiR w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ferie Zimowe z Parafią i OSiR-em w Rybnie!

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych i w związku z tym Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie wraz z parafią w Rybnie zorganizował dla młodzieży turnieje piłki nożnej i siatkowej. W turniejach uczestniczyli zawodnicy nie tylko z gminy Rybno, ale z sąsiednich gmin.

Czytaj więcej...

Rybno: Ferie Zimowe z Parafią i OSiR-em!

W okresie ferii zimowych tj. 22.01.2018r. – 02.02.2018r. Parafia Rzymsko-Katolicka w Rybnie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie zorganizowała w hali sportowej turnieje piłki nożnej, siatkowej oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe dla wszystkich chętnych wypoczywających w Gminie Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: I Maraton Fitdance za nami!

W niedziele, 21 stycznia o godz. 18:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się I Maraton Fitdance, który poprowadziła – Joanna Kolk ze Szkoły Tańca - Fresh Flow Dance Academy w Działdowie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz