Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Boccia dla Krainy Srebrnych Łąk!

W niedzielę, 19 stycznia 2020r. o godz. 11:00 w gali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się I Integracyjny Turniej Bocci pod Patronatem Starosty Powiatu Działdowskiego zorganizowany przez OSiR Rybno i Stowarzyszenie IKS-Integracja-Conan w Giżycku.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: II Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową!

W niedzielę, 23 lutego 2020 roku o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się II Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Kierownik OSiR-u w Rybnie. Zachęcamy do wzięcia udział w zawodach oraz przedstawiamy regulamin turnieju.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na 28 Finał WOŚP!

28. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Przygotowaliśmy dla was szereg wspaniałych atrakcji. Dnia 12 stycznia 2020r., punktualnie o 17:00 zapraszamy do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie na wspólne świętowanie. Jednocześnie zachęcamy do współpracy i wsparcia akcji.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w OSiR!

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany zostanie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie w dniu 12 stycznia 2020r. o godz. 17:00 w hali OSiR w Rybnie! Przegotowujemy wiele wspaniałych atrakcji! Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Zapraszamy na Turniej Charytatywny „Gramy dla Julki”!

W niedzielę, 5 stycznia 2020r. o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Turniej Charytatywny w piłkę nożną halową pn. Gramy dla Julki Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz