Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Rządowy program 'Dobry Start'.

Uprzejmie informujemy, iż Rada Ministrów w dniu 30 maja 2018r. ustanowiła rządowy program „DOBRY START", który będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie, ul. Zajeziorna 58, 13-220 Rybno, tel. 23 696 63 40.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkolenie dla pracowników socjalnych.

W środę 11 kwietnia w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się kolejne szkolenie dla pracowników socjalnych Ośrodków Pomocy Społecznej realizowane, w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Tym razem w spotkaniu wzięli udział pracownicy z placówek z powiatu elbląskiego i działdowskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na spotkanie animacyjne dla mieszkańców!

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Nidzicy we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rybnie serdecznie zaprasza mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie animacyjne, które odbędzie się 9 stycznia 2018 w godz. 10:00-14:00, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Lubawska 15, Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Przedstawiamy terminy wydawania żywności!

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie o terminach wydawania żywności.

TERMINY WYDAWANIA ŻYWNOŚCI

ŻYWNOŚĆ BĘDZIE WYDAWANA W SALI OSP RYBNO

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zbiórka dla osób starszych i samotnych!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie ogłasza świąteczną zbiórkę dla osób starszych oraz samotnych artykułów spożywczych i chemicznych. Sprawmy aby i oni poczuli magię oraz ciepło zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Artykuły prosimy składać do dnia 15.12.2017 w siedzibie GOPS w Rybnie.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz