Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Świąteczna zbiórka dla osób starszych i samotnych!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie ogłosił świąteczną zbiórkę dla osób starszych i samotnych. Najbardziej potrzebne artykuły to spożywcze i chemiczne. Zbiórka odbywać się będzie do dnia 17 grudnia 2018 roku w siedzibie GOPS w Rybnie.

Gmina Rybno: Bezpłatna infolinia dla bezdomnych.

W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego od dnia 1 listopada 2018 r. działa bezpłatna, całodobowa infolinia dla osób bezdomnych. Pod numerem telefonu 800 165 320 osoby zainteresowane mogą uzyskać informacje na temat schronisk, noclegowisk i ogrzewalni na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Gmina Rybno: Rządowy program 'Dobry Start'.

Uprzejmie informujemy, iż Rada Ministrów w dniu 30 maja 2018r. ustanowiła rządowy program „DOBRY START", który będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie, ul. Zajeziorna 58, 13-220 Rybno, tel. 23 696 63 40.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Terminy wydawania żywności.

Żywność wydawana będzie w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie.

21.11.2018r (środa) od godziny 14:00 do 15:30

Szczupliny, Nowa Wieś, Prusy, Gronowo, Grądy, Wery, Rumian, Naguszewo, Groszki, Dębień, Truszczyny, Rapaty, Grabacz, Gralewo Stacja

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkolenie dla pracowników socjalnych.

W środę 11 kwietnia w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się kolejne szkolenie dla pracowników socjalnych Ośrodków Pomocy Społecznej realizowane, w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Tym razem w spotkaniu wzięli udział pracownicy z placówek z powiatu elbląskiego i działdowskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz