Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Przedstawiamy terminy wydawania żywności!

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie o terminach wydawania żywności.

TERMINY WYDAWANIA ŻYWNOŚCI

ŻYWNOŚĆ BĘDZIE WYDAWANA W SALI OSP RYBNO

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na spotkanie animacyjne dla mieszkańców!

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Nidzicy we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rybnie serdecznie zaprasza mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie animacyjne, które odbędzie się 9 stycznia 2018 w godz. 10:00-14:00, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Lubawska 15, Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Żadnego sygnału o chęci odebrania sobie życia nie wolno bagatelizować!

Rocznie około miliona osób na całym świecie ponosi śmierć w wyniku samobójstwa. W ostatnich latach liczba samobójstw w Polsce wzrosła aż o 60%. Część z tych osób żyłaby nadal, gdyby sygnały przez nie wysyłane były dobrze odczytane.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zbiórka dla osób starszych i samotnych!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie ogłasza świąteczną zbiórkę dla osób starszych oraz samotnych artykułów spożywczych i chemicznych. Sprawmy aby i oni poczuli magię oraz ciepło zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Artykuły prosimy składać do dnia 15.12.2017 w siedzibie GOPS w Rybnie.

Gmina Rybno: Nabór na stanowisko urzędnicze!

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze: referent do spraw realizacji świadczeń wychowawczych i świadczeń rodzinnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rybnie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz