Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Walentynkowe spotkanie w Centrum Kultury!

W czwartek, 14 lutego o godzinie 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie z okazji walentynek odbył się Teatr przy stoliku pt. „Uwaga! Rozwód”. Na spektakl zaprosił wszystkich mieszkańców gminy Rybno – Dyrektor GBP w Rybnie Jarosław Rolkowski.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na walentynki do Centrum Kultury!

W czwartek, 14 lutego 2019 roku o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbędzie się spotkanie z cyklu – teatr przy stoliku pt. „Uwaga! Rozwód!”. Serdecznie zapraszamy – Dyrektor GBP w Rybnie Jarosław Rolkowski.

Rybno: Konrad Zalewski wygrał II Nocny Turniej Fifa 2019!

W sobotę, 2 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbył się II Nocny Turniej Fifa 2019 „Pyszczek i Syla” organizowany przez Dawida Zelmę (koordynator), Pawła Filipa, Krystiana Labickiego i Sylwestra Kasprowicza we współpracy z GBP w Rybnie oraz Przedsiębiorstwem Społecznym „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Rybno: Ptaki w naszym otoczeniu!

W piątek, 1 lutego 2019 roku o godz. 10:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbyło się spotkanie z Panem Mariuszem Sękowskim pn. „Ptaki w naszym otoczeniu”. Dzieci poznały ptaki występujące w naszej okolicy oraz sposoby ich dokarmiania. Pan Mariusz Sękowski przekazał budki dla ptaków, które zostały zamontowane przed biblioteką.

Rybno: Fifa 2019 - II Nocny Turniej – pozostało 7 wolnych miejsc!

W sobotę, 2 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się II Nocny Turniej „Pyszczek i Syla” Fifa 2019 organizowany przez Dawida Zelmę, Krystiana Labickiego, Pawła Filipa, Sylwestra Kasprowicza we współpracy z Gminą Rybno, CKB w Rybnie oraz PS „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. Dla dzieci do lat 16-stu turniej w Fifa 2019 odbędzie się w piątek – 1 lutego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz