Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Wieczór andrzejkowy!

W piątek, 29 listopada 2019r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury – Bibliotece w Rybnie odbył się wieczór andrzejkowy, który zgromadził dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Atrakcją wieczoru było lanie wosku, a także wróżby ukryte w balonach, magiczne koło, worek pełen niespodzianek i taniec ze szkatułką. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „kto pierwszy zje chrupki na sznurkach”.

Rybno: Zapraszamy na Rozświetlanie Choinki!

Zapraszamy na uroczyste „rozświetlanie choinki”, które odbędzie się w piątek - 6 grudnia o godz. 17:00 w centrum Rybna.

Czytaj więcej...

Rybno: Gala Piosenki 2019!

W piątek, 22 listopada 2019r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbył się Gminny Konkurs Gala Piosenki 2019. Galę otworzyli dyrektor GBP Jarosław Rolkowski oraz Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, którzy powitali uczestników oraz przybyłą publiczność.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na wieczór andrzejkowy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zapraszana na wieczór andrzejkowy dla dzieci i młodzieży.

W programie:

• wróżby andrzejkowe,

Czytaj więcej...

Rybno: Koncert Patriotyczny w Centrum Kultury!

W niedzielę, 10 listopada 2019r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbył się koncert patriotyczny z okazji Dnia Niepodległości pt. „Z piosenką do wolności”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz