Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Cudze chwalcie, swoje poznajcie!

W niedzielę 24 marca w Centrum Kultury – Bibliotece odbyło się spotkanie z cyklu ,,Cudze chwalcie, swoje poznajcie!’’. Swoje występy zaprezentowali młodzi artyści z Rybna. Młodzieżowa Orkiestra Dęta zagrała walce oraz muzykę filmową i musicalową, zaś grupa teatralna ,,Poza schematem” pokazała krótkie scenki komediowe. Źródło: GBP w Rybnie

Rybno: Cudze chwalcie, swoje poznajcie!

Już jutro w niedzielę, 24 marca 2019r. o godz. 17:00 Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na spotkanie z cyklu "Cudze chwalcie, swoje poznajcie". W programie spotkania przewidziano koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz występ grupy teatralnej "Poza schematem" z Rybna.

Rybno: XX Rodzinny Konkurs Wielkanocny!

Zachęcamy do wzięcia udziału w XX Rodzinnym Konkursie Wielkanocnym na „pisankę” organizowanym przez Centrum Kultury-Bibliotekę w Rybnie. Zapoznaj się szczegółowo z regulaminem konkursu.

Czytaj więcej...

Rybno: Konkurs Recytatorski „Spotkania z Poezją”!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza do wzięcia udziału w XXXVII edycji Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Regulamin Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją”:

Czytaj więcej...

Rybno: Dzień Kobiet w Centrum Kultury!

Zapraszamy serdecznie na koncert kwartetu smyczkowego Baltic String Quartet z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę 10 marca o godzinie 17:00 w Centrum Kultury - Bibliotece w Rybnie.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz