Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Rodzinny Konkurs Bożonarodzeniowy!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym Rodzinnym Konkursie Bożonarodzeniowym na ozdobę stołu wigilijnego z wykorzystaniem świerku, organizowanym przez Centrum Kultury-Bibliotekę w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: Andrzejki w Centrum Kultury!

Zapraszamy na Andrzejki w balladowych klimatach. Sobota, 1 grudnia 2018 roku o godzinie 18:00 w Centrum Kultury - Bibliotece. Wystąpi – Jan Król!

Rybno: Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK!

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w poniedziałek, 19 listopada o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie. Tym razem porozmawiamy o książce Dominiki Stec pt. „Mniejsza polowa”. Przepraszamy za zmianę daty, gdyż w czwartek 15 listopada odbędzie się Gala piosenki Rybno 2018.

Rybno: Gala Piosenki 2018!

W czwartek, 15 listopada 2018 roku o godz. 16:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbyła się Gala Piosenki 2018. Galę otworzył dyrektor GBP Jarosław Rolkowski, który powitał uczestników oraz przybyłą publiczność.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Wieczór z Piosenką Patriotyczną!

W poniedziałek, 12 listopada 2018r. o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbędzie się Wieczór z Piosenką Patriotyczną z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Serdecznie zapraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz