Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zapraszamy na wspólne kolędowanie!

W sobotę, 21 grudnia 2019r. na godz. 18:00 do Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Wójt Gminy Rybno oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie na wspólne kolędowanie!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rodzinny konkurs bożonarodzeniowy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza do udziału w Rodzinnym Konkursie Bożonarodzeniowym! Termin składania prac – 18.12.2019 r. (środa). Rozstrzygnięcie konkursu – 20.12. 2019 r. (piątek), godz. 16:00.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Rozświetlanie Choinki!

Zapraszamy na uroczyste „rozświetlanie choinki”, które odbędzie się w piątek - 6 grudnia o godz. 17:00 w centrum Rybna.

Czytaj więcej...

Rybno: Wieczór andrzejkowy!

W piątek, 29 listopada 2019r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury – Bibliotece w Rybnie odbył się wieczór andrzejkowy, który zgromadził dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Atrakcją wieczoru było lanie wosku, a także wróżby ukryte w balonach, magiczne koło, worek pełen niespodzianek i taniec ze szkatułką. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „kto pierwszy zje chrupki na sznurkach”.

Gmina Rybno: Zapraszamy na wieczór andrzejkowy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zapraszana na wieczór andrzejkowy dla dzieci i młodzieży.

W programie:

• wróżby andrzejkowe,

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz