Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na Koncert Filharmonii z okazji Dnia Kobiet!

W niedziele, 18 marca 2018 roku o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się Koncert Filharmonii „Artu’S Kwartet” z Poznania. Wystąpią: Natalia Majewska Marszałek – Solistka, Magdalena Olech – I Skrzypce, Magdalena Mateja – II Skrzypce, Agnieszka Wiśniewska – Altówka, Stanisława Dziedziniewicz – Wiolonczela. Serdecznie zapraszamy na Koncert z okazji Dnia Kobiet – Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie!

Rybno: XIX Rodzinny Konkurs Wielkanocny!

Zachęcamy do wzięcia udziału w XIX Rodzinnym Konkursie Wielkanocnym na Ozdobę Wielkanocną organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie. Prace można składać do 27 marca 2018 r. w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czwartek, 29 marca o godz. 16:30. Szczegóły w regulaminie!

Rybno: Zapraszamy na koncert ostatkowy!

W niedziele, 11 lutego o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się koncert ostatkowy, na który już dziś zaprasza Dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski. Wystąpi – Arleta Rusiecka!

Rybno: Biblioteka zakupiła pianino cyfrowe!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie wzbogaciła się o nowy instrument, jakim jest pianino cyfrowe marki YAMAHA. Pianino charakteryzuje się doskonałym brzmieniem, którego można było posłuchać podczas zorganizowanego w minioną niedzielę koncertu ostatkowego.

Rybno: TEATR przy stoliku! Zapraszamy!

W niedziele, 28 stycznia o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu – TEATR przy stoliku pt. „Boże mój”. Serdecznie zapraszamy! Organizatorem spotkania jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz