Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Zapraszamy na Recital Arlety Lemańskiej!

W sobotę, 12 października 2019r. o godz. 16:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie z okazji uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego odbędzie się Recital Arlety Lemańskiej pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”! Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Biblioteka zaprasza na Kółko Plastyczne!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza w każdy wtorek o godz. 16:00 do Centrum Kultury-Biblioteki w Rybnie na Kółko Plastyczne. Na każde zajęcia przynosimy klej i nożyczki! Ilość miejsc ograniczona.

Gmina Rybno: Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK!

Już w najbliższy czwartek (12.09.2019r.) o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem omawiana będzie książka Williama Dalrymple’a pt. „Dziewięć żywotów. Na tropie świętości we współczesnych Indiach”. Serdecznie zapraszamy!

Rybno: Narodowe Czytanie w Centrum Kultury!

W sobotę, 7 września 2019r. o godz. 10:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbyła się ogólnopolska akcja „Narodowego Czytania”. W tym roku czytaliśmy Nowele polskie. Akcję otworzyli: Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej - Jarosław Rolkowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Rybno - Piotr Kornatowski. Następnie uczniowie, nauczyciele oraz zgromadzeni goście przystąpili do czytania fragmentów nowel.

Rybno: Noc Muzeów w Centrum Kultury!

Serdecznie zapraszamy w dniu 18 maja 2019r. (sobota) o godzinie 19:00 do Centrum Kultury-Biblioteki w Rybnie na żywą lekcję historii w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej! – Chcesz zobaczyć i dotknąć broni, umundurowania, wyposażenia żołnierzy walczących w II wojnie światowej? Odwiedź Centrum Kultury w Noc Muzeów! Zapraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz