Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Noc Świętojańska na Rozpoczęcie Wakacji!

W piątek, 22 czerwca o godz. 19:00 przy skwerze nad jeziorem Rybno przy ulicy Praskiej odbędzie się Noc Świętojańska na Rozpoczęcie Wakacji. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: puszczanie wianków, występy artystyczne, zabawa taneczna, ognisko. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem, które odbędzie się 24 czerwca 2018 roku o godzinie 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie. Spotkanie połączone zostanie z premierą książki “HAZO MENA.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!

W czwartek, 7 czerwca o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się kolejne spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Majówka w Rybnie!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Rybno na organizowaną przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie – Majówkę w Rybnie, która zaplanowana jest na 3 maja 2018 roku!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz