Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Turniej Fifa 2018 - czekamy na ostatnich 5 zawodników!

W piątek, 28 września o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbędzie się I Nocny Turniej w Fifa 2018 „Pyszczek i Syla”, organizowany przez Dawida Zelmę, Krystiana Labickiego, Sylwestra Kasprowicza, we współpracy z Gminą Rybno, CKiB w Rybnie oraz firmą „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Rybno: W Krainie Bajek dla najmłodszych!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na spotkania z cyklu "W krainie bajek" w każdy wtorek o godz. 10:00 do Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie. Serdecznie zapraszamy!

Rybno: Narodowe Czytanie „Przedwiośnia”.

W sobotę, 8 września 2018r. o godz. 10:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbyło się Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które Honorowym Patronatem objęła Para Prezydencka.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Teatr przy stoliku!

W niedziele, 23 września 2018r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Teatr przy stoliku”. Tym razem zgromadzona publiczność będzie mogła wysłuchać spektakl pt. „Serenada pod bramą”. Serdecznie zapraszamy!

Rybno: Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na spotkanie!

Już w czwartek, 13 września o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawiana będzie książka „Tulipanowa Gorączka” autorstwa Deboraha Moggacha. Serdecznie zapraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz