Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Noc Muzeów w Centrum Kultury!

Serdecznie zapraszamy w dniu 18 maja 2019r. (sobota) o godzinie 19:00 do Centrum Kultury-Biblioteki w Rybnie na żywą lekcję historii w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej! – Chcesz zobaczyć i dotknąć broni, umundurowania, wyposażenia żołnierzy walczących w II wojnie światowej? Odwiedź Centrum Kultury w Noc Muzeów! Zapraszamy!

Gmina Rybno: Spotkanie autorskie z Michałem Kowalkowskim!

W poniedziałek, 20 maja 2019r. o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Kowalkowskim z Hartowca, autorem książki pt. „Chłopak bez pamięci”. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich na to wydarzenie!

Rybno: Vivat Maj, 3 Maj!

W piątek, 3 maja 2019 roku o godz. 15:00 Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na występy artystyczne do centrum Rybna. W razie złych warunków pogodowych występy odbędą się w Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Zapraszamy na Teatr przy Stoliku!

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie z cyklu – Teatr przy Stoliku pt. „Banalna historia”, które odbędzie się 12 maja 2019r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie. Serdecznie zapraszamy!

Rybno: Cudze chwalcie, swoje poznajcie!

W niedzielę 24 marca w Centrum Kultury – Bibliotece odbyło się spotkanie z cyklu ,,Cudze chwalcie, swoje poznajcie!’’. Swoje występy zaprezentowali młodzi artyści z Rybna. Młodzieżowa Orkiestra Dęta zagrała walce oraz muzykę filmową i musicalową, zaś grupa teatralna ,,Poza schematem” pokazała krótkie scenki komediowe. Źródło: GBP w Rybnie

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz