Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Stowarzyszenie „Żabianka” zakupiło fontannę!

W sobotę, 10 sierpnia 2019r. o godz. 19:00 na zbiorniku wodnym w Żabinach odbyło się uroczyste uruchomienie fontanny zakupionej przez Stowarzyszenie „Żabianka”.

Czytaj więcej...

Żabiny: Pozyskali dofinansowanie na budowę pomostu i fontanny!

Działające na terenie Gminy Rybno Stowarzyszenie Żabianka pozyskało dofinansowanie od Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska. Środki te posłużą do upiększenia jeziora w Żabinach. O szczegółach mówi prezes Żabianki.

Czytaj więcej...

Żabiny: Leżaki przy „suchej rzece”!

Członkowie Stowarzyszenia „Żabianka” zakupili materiał, skonstruowali, a następnie zamontowali dwa drewniane leżaki, które można zlokalizować przy „suchej rzece” nad deptakiem wokół zbiornika wodnego w Żabinach! Zachęcamy do korzystania!

Żabiny: „Żabianka” otrzymała grant w wysokości 30 tysięcy!

W poniedziałek, 8 lipca 2019 roku o godz. 10:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Wielkich Bałówkach odbyło się oficjalnie podpisanie umów o powierzenie grantu w ramach poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność’’ objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Konkursy na stanowisko Dyrektorów Szkół Podstawowych w Rybnie, Rumianie i Żabinach!

Ogłoszone zostały konkursy w celu wyłonienia kandydatów na stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie oraz dyrektora Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz