Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Zespół Szkół w Rybnie zwycięża w zawodach wędkarskich!

W piątek, 24 maja 2019 roku na zbiorniku wodnym w Żabinach odbyły się Gminne Międzyszkolne Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego zorganizowane przez koordynatorów zawodów – Piotra Kornatowskiego i Daniela Kroplewskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem „Żabianka”.

Czytaj więcej...

Żabiny: Uwaga wędkarze!

W dniach 24.05.2019 oraz 02.06.2019 zbiornik wodny w Żabinach będzie częściowo wyłączony dla wędkarzy. W tych dniach odbędą się Szkolne Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rybno oraz Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Fotowoltaika w Szkole Podstawowej w Żabinach!

30 kwietnia 2019 r. dokonano odbioru wykonanej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach. W ramach inwestycji zainstalowano 56 paneli fotowoltaicznych 285 W o łącznej mocy 15,96 kWp.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Droga w Żabinach zostanie przebudowana za ponad 3 miliony złotych!

W poniedziałek, 20 maja 2019 roku o godz. 12:00 w sali OSP Rybno odbyło się uroczyste podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Żabiny”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka!

W niedzielę, 2 czerwca 2019 roku na zbiorniku wodnym w Żabinach odbędą się I Zawody Wędkarskie - Spławikowe dla dzieci z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Koło PZW Rybno, we współpracy z Stowarzyszeniem „Żabianka”. Honorowy patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. Patronem medialnym jest Serwis informacyjny – Syla.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz