Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Sołtys zaprasza na Festyn Rodzinny!

W sobotę, 16 czerwca o godz. 15:00 przy altanie wiejskiej w Żabinach odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Sołtys wsi Żabiny – Edmunda Gajka oraz Radę Sołecką. Przedstawiamy program:

Czytaj więcej...

Żabiny: Zapraszamy na Festyn Rodzinny!

Dziś (31.05.2018) o godz. 15:00 przy Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbędzie się Festyn Rodzinny w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły! Na festyn zaprasza Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz uczniowie!

Gmina Rybno: Wiosenne porządki Żabianki!

W sobotę, 7 kwietnia członkowie Stowarzyszenia „Żabianka” oraz mieszkańcy wsi Żabiny wspólnymi siłami zrobili wiosenne porządku nad zbiornikiem wodnym w Żabinach. Później odbyło się ognisko z kiełbaskami.

Czytaj więcej...

Żabiny: Umowa na dostawę wyposażenia LCAS podpisana!

W dniu 09.05.2018 r. odbyło się spotkanie celem podpisania umowy z firmą AZDATA Cezary Leszczyński z Lidzbarka na dostawę wyposażenia, na potrzeby inwestycji „Adaptacja pomieszczeń na Lokalne Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach”.

Czytaj więcej...

Żabiny: Teatr przy stoliku z okazji Dnia Kobiet!

W piątek, 16 marca 2018 roku o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyło się spotkanie dla wszystkich Pań z cyklu – Teatr przy stoliku pt. „Za dawno, za dobrze się znamy” z okazji Dnia Kobiet. Sztukę zagrali: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz