Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Trwa budowa kortu tenisowego.

Odbył się odbiór robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji pn. „Budowa kortu tenisowego z monitoringiem i wyposażeniem” w Żabinach. Inwestycja realizowana z funduszu sołeckiego.

Czytaj więcej...

Żabiny: Końcowy odbiór Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej!

Odbył się końcowy odbiór robót budowlanych i dostawy wyposażenia inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na Lokalne Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach”. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 1.066.699,34 zł. Inwestycja została dofinansowana w wysokości 82,99% kosztów kwalifikowalnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Będzie przerwa w dostawie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. informuje, że w dniu 05.11.2019 r.(wtorek) w godz. 10:00-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Czytaj więcej...

Żabiny: Prace na drodze wojewódzkiej nr 538!

W miejscowości Żabiny położono nawierzchnię asfaltową i zbliża się zakończenie prac w ramach rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 538. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z prowadzonymi pracami.

Gmina Rybno: Strażacy z Żabin w KSRG!

W piątek, 20 września 2019 roku w Urzędzie Gminy Rybno miało miejsce podpisanie trójstronnego porozumienia w sprawie włączenia OSP Żabiny do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG).

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz