Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Tuczki i Żabiny połączy ścieżka pieszo-rowerowa.

Trwają prace związane z "Rozbudową drogi wojewódzkiej nr 538 w zakresie ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszym na odcinku Tuczki – Żabiny". Obecnie przedstawiono do zaopiniowania projekt ścieżki pieszo – rowerowej za pomocą procedury ZRID. Ścieżka zostanie wykonana z nawierzchni asfaltowej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wkrótce w Żabinach powstanie Lokalne Centrum Aktywizacji Społecznej!

Trwają prace związane z przebudową remizy strażackiej w miejscowości Żabiny. Wkrótce powstanie tam Lokalne Centrum Aktywizacji Społecznej. Zgodnie z założeniami takie centrum pozwoli na wsparcie osób z terenów zagrożonych wykluczeniem społecznym w gminie Rybno oraz świadczenie usług społecznych poprzez specjalnie dopasowane plany aktywności w zależności od charakteru grupy odbywającej zajęcia.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Przekaż 1% podatku dla Jakuba z Żabin!

Jakub ma 9 lat i choruje od urodzenia na Zanik Mięśni Ducheena. Jest to postępująca choroba, która stopniowo prowadzi do zaniku wszystkich mięśni, w tym również serca. Choroba szybko postępuje i wyniszcza jego organizm.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: W Żabinach powstaje Centrum Aktywności!

Trwają prace budowlane związane z utworzeniem Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach. W chwili obecnej trwa murowanie ścian działowych oraz wzmacnianie stropów poprzez montaż stalowych hebów. Wykonawca prac w okresie zimowym planuje wymienić konstrukcję dachu oraz jego pokrycie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ruszyła budowa LCAS w Żabinach!

Ruszyły prace budowlane związane z utworzeniem Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach. Wykonawcą robót budowlanych jest Firma Ogólnobudowlana Hart-Bud Marek Kowalkowski z Hartowca, wyposażeniem zajmie się firma AZDATA Cezary Leszczyński z Lidzbarka.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz