Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Podpisanie umowy na Lokalne Centrum Aktywności Społecznej!

W dniu 19.10.2018 r. w Urzędzie Gminy Rybno odbyło się spotkanie w celu podpisania umowy na wykonanie robót budowanych w ramach inwestycji pn. Adaptacja pomieszczeń na Lokalne Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach z wykonawcą - Firma Ogólnobudowlana HART-BUD Marek Kowalkowski z Hartowca.

Czytaj więcej...

Żabiny: „Żabianka” zorganizowała bezpłatne badania cytologiczne!

W piątek, 5 października 2018r. o godz. 15:00 przy altanie wiejskiej w Żabinach odbyło się bezpłatne badanie cytologiczne dla Pań w wielu 25-59 lat zorganizowane przez Stowarzyszenie „Żabianka”.

Czytaj więcej...

Żabiny: Drugi odcinek drogi wewnętrznej dofinansowany z KOWR OT Olsztyn!

W dniu 09.10.2018 r. w Żabinach dokonano odbioru odcinka drogi o dł.78m sfinansowanej w całości z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Oddział Olsztyński KOWR sukcesywnie poprawia warunki życia byłym pracownikom PGR-rów. Droga prowadzi do tzw. „Haliczówki” byłej posiadłości rodziny Tony'go Halika, podróżnika znanego z serii reportaży.

Grzegorz Rozentalski – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 5: Żabiny.

Grzegorz Rozentalski – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 5: Żabiny.

(zam. w Żabinach, 47 lat, żonaty, dwójka dzieci, obecnie Radny Gminy Rybno)

Kandydat do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Żabiny: Podpisanie umowy na budowę podjazdu przy szkole.

We wtorek, 9 października 2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy Rybno została podpisana umowa z Firmą Remontowo - Budowlaną Wiesław Zdzisław Dawid z Działdowa na budowę podjazdu z poręczami na zewnątrz budynku, wyposażenie schodów wewnętrznych w platformę składana z poręczami oraz dostosowanie pomieszczenia higieniczno-sanitarnego do potrzeb osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach.

Całkowita wartość zadania wynosi 14.800,00 zł.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz