Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Prace na drodze wojewódzkiej nr 538!

W miejscowości Żabiny położono nawierzchnię asfaltową i zbliża się zakończenie prac w ramach rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 538. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z prowadzonymi pracami.

Gmina Rybno: Będzie przerwa w dostawie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. informuje, że w dniu 05.11.2019 r.(wtorek) w godz. 10:00-13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Czytaj więcej...

Żabiny: Zamontowano pomost pływający!

W dniu 4.10.2019 r. nastąpiła dostawa i montaż pomostu pływającego na zbiorniku wodnym w Żabinach. Jest to drugi etap realizacji zamierzenia pn.: „Rozbudowa infrastruktury na jeziorze w Żabinach” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Strażacy z Żabin w KSRG!

W piątek, 20 września 2019 roku w Urzędzie Gminy Rybno miało miejsce podpisanie trójstronnego porozumienia w sprawie włączenia OSP Żabiny do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG).

Czytaj więcej...

Żabiny: Trwa naprawa szkolnego dachu.

Trwają prace naprawcze pokrycia dachu z blachy trapezowej powlekanej na budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach. Prace przeprowadza wykonawca inwestycji pn. „Modernizacja energetyczna budynków publicznych: Szkoły Podstawowej w Żabinach" w ramach gwarancji jakości. 

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz