Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Żabiny: Teatr przy stoliku z okazji Dnia Kobiet!

W piątek, 16 marca 2018 roku o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyło się spotkanie dla wszystkich Pań z cyklu – Teatr przy stoliku pt. „Za dawno, za dobrze się znamy” z okazji Dnia Kobiet. Sztukę zagrali: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski.

Czytaj więcej...

Żabiny: Zapraszamy na Teatr przy stoliku z okazji Dnia Kobiet!

W piątek, 16 marca 2018 roku o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbędzie się spotkanie dla wszystkich Pań z cyklu – Teatr przy stoliku pt. „Za dawno, za dobrze się znamy” z okazji Dnia Kobiet.

Czytaj więcej...

Żabiny: Roczek kółka plastycznego!

W piątek, 16 lutego o godz. 15:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyło się uroczyste spotkanie kółka plastycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie „Żabianka”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Sołtys Żabin - Edmund Gajek nagrodzony!

W piątek, 9 marca o godz. 12:00 w Ostródzie odbył się Wojewódzki Samorządowy Dzień Sołtysa na Warmii i Mazurach pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina.

Czytaj więcej...

Działdowo: Maja Osmańska wyróżniona podczas warsztatów tanecznych!

Uczennica Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach – Maja Osmańska zajęła I miejsce w konkursie na najlepszą prezentację taneczną podczas III Zimowych Warsztatów Tanecznych w działdowskiej Fresh Flow Dance Academy.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz