Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zaginął cielak!

W czwartek, 12 lipca w miejscowości Kopaniarze z jednego z gospodarstw uciekł cielak. Byczek jest koloru czarnego i waży około 200 kg. Wszystkie osoby, które zauważą zwierzę proszone są o kontakt z jego właścicielem – nr tel. (23) 676 69 54.

Kopaniarze: Dzień Dziecka!

W niedziele, 3 czerwca o godz. 14:00 w Kopaniarzach odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Sołtysa wsi Kopaniarze – Czesława Mederskiego, Rade Sołecką oraz mieszkańców.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Altana wiejska gotowa!

W okresie czerwiec-lipiec w Kopaniarzach firma stolarska Rafała Zdrojewskiego z Rumiana postawiła altanę wiejską. Mieszkańcy sołectwa Kopaniarze/Wery środki na ten cel zabezpieczyli w 2016 roku na zebraniu wiejskim, kiedy omawiany był temat funduszu sołeckiego.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Podsumowanie Grand Prix Granicy Warmii i Mazur!

2 lipca w Kopaniarzach odbył się II Eurostyl bieg z Nadleśnictwem Lidzbark, w którym udział wzięło około 100 biegaczy. Po prawie czterech miesiącach przyszedł czas na podsumowanie całego cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur w Nidzicy.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark!

W niedziele, 2 lipca o godz. 12:00 w Kopaniarzach odbył się Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark – bieg górski – 5 km cross. Głównym organizatorem był – Wojciech Kopeć, który jest pomysłodawcą biegów z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz