Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Kopaniarze: Dzień Dziecka!

W sobotę, 1 czerwca 2019r. o godz. 14:00 na placu przy altanie wiejskiej w Kopaniarzach odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Sołtysa Sołectwa Kopaniarze-Wery – Czesława Mederskiego, Radę Sołecką i mieszkańców.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Siłownia zewnętrzna z funduszu sołeckiego.

W grudniu 2018r. na placu zabaw w sołectwie Kopaniarze w ramach funduszu sołeckiego zamontowane zostały cztery urządzenia siłowni zewnętrznej za kwotę 9 518,09 zł.

Kopaniarze: Sołectwo zakupiło kosiarkę.

W dniu 15.03.2019r. sołectwo Kopaniarze odebrało kosiarkę Husqvarna LC 347V za kwotę 2500,00 zł zakupioną w ramach funduszu sołeckiego.

Kopaniarze: Dzień Kobiet!

W sobotę, 9 marca 2019r. o godz. 15:00 w siedzibie Koła Łowieckiego „Hubertus” w Kopaniarzach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez sołtysa wsi – Czesława Mederskiego, radę sołecką oraz mieszkańców sołectwa.

Czytaj więcej...

Kopaniarze/Wery: Czesław Mederski został ponownie sołtysem!

We wtorek, 19 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w budynku koła łowieckiego „Hubertus” w Kopaniarzach odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką w sołectwie Kopaniarze-Wery.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz