Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Kopaniarze: Podsumowanie Grand Prix Granicy Warmii i Mazur!

2 lipca w Kopaniarzach odbył się II Eurostyl bieg z Nadleśnictwem Lidzbark, w którym udział wzięło około 100 biegaczy. Po prawie czterech miesiącach przyszedł czas na podsumowanie całego cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur w Nidzicy.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Altana wiejska gotowa!

W okresie czerwiec-lipiec w Kopaniarzach firma stolarska Rafała Zdrojewskiego z Rumiana postawiła altanę wiejską. Mieszkańcy sołectwa Kopaniarze/Wery środki na ten cel zabezpieczyli w 2016 roku na zebraniu wiejskim, kiedy omawiany był temat funduszu sołeckiego.

Czytaj więcej...

Wery/Kopaniarze: Dzień Kobiet!

W sobotę, 11 marca o godz. 15:00 w siedzibie Koła Łowieckiego „Hubertus” w Kopaniarzach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez sołtysa wsi – Czesława Mederskiego, radę sołecką oraz mieszkańców sołectwa.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark!

W niedziele, 2 lipca o godz. 12:00 w Kopaniarzach odbył się Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark – bieg górski – 5 km cross. Głównym organizatorem był – Wojciech Kopeć, który jest pomysłodawcą biegów z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Czytaj więcej...

Kopaniarze: Mieszkańcy wybrali nowego sołtysa!

Czesław Mederski został gospodarzem sołectwa Kopaniarze. Tak zdecydowali mieszkańcy podczas zebrania wiejskiego, które odbyło się w dniu 1.02.2017r. Wybory uzupełniające w Kopaniarzach przeprowadzone zostały w związku ze złożoną rezygnacją dotychczasowego sołtysa Józefa Szragi.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz