Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Tuczki: Do końca wakacji powstanie rondo!

W dniu 12.04.2018 r. w Urzędzie Gminy Rybno odbyło się spotkanie w celu podpisania umowy na współfinansowanie inwestycji na „Budowę ronda w miejscowości Tuczki na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 538 z drogą powiatową nr 1255N Etap -I” pomiędzy Województwem Warmińsko - Mazurskim , Powiatem Działdowskim i Gminą Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rondo w Tuczkach!

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie w tegorocznym planie inwestycyjnym uwzględnił budowę ronda w miejscowości Tuczki. Ogłoszono już przetarg na pierwszy etap wykonania inwestycji. Zakończenie robót planowane jest na wrzesień tego roku. Informacja o przetargu została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Tuczki: WPK wybuduje kolejną wieżę obserwacyjną.

W dniu 09.08.2017r. Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski i Dyrektor Welskiego Parku Krajobrazowego Krzysztof Główczyński podpisali umowę dotyczącą budowy na terenie naszej gminy kolejnej wieży obserwacyjnej.

Czytaj więcej...

Tuczki: Iwona Cybulska została nowym Sołtysem!

W środę, 24 stycznia o godz. 19:00 w Świetlicy Wiejskiej w Tuczkach odbyło się zebranie wiejskie - sprawozdawcze - Wójta Gminy Rybno z mieszkańcami. Podczas spotkania wybrano także nowego sołtysa.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Odbiór drogi do 'Rybaczówki' w Tuczkach.

W dniu 02.08.2017 r. w obecności przedstawiciela „WAPNOPOL” Glinojeck odbył się odbiór oczekiwanej od lat drogi do „Rybaczówki”. Komisja w składzie Tomasz Węgrzynowski, Waldemar Reszka i Krystyna Brzezińska w obecności inspektora nadzoru Alfonsa Szymańskiego dokonali odbioru 484 m drogi asfaltowej. Droga dofinansowana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz