Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Tuczki: Rondo ma nazwę!

W dniu 24.07.2019 r. uprawomocniła się Uchwała Rady Gminy Rybno w sprawie nadania imienia ronda w Tuczkach. Dlatego Sołtys Sołectwa Tuczki – Pani Iwona Cybulska wzięła sprawy w swoje ręce i umieściła tablicę z nazwą ronda.

Czytaj więcej...

Tuczki: Radni podjęli uchwałę w sprawie nazwy ronda.

W środę, 26 czerwca 2019r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie podczas IX Sesji Rady Gminy Rybno, Radni podjęli uchwałę w sprawie nadania nazwy rondu w Tuczkach. Radni podjęli uchwałę o nadaniu rondu w miejscowości Tuczki nazwę „Rondo im. Mikołaja Kopernika”.

Tuczki: Na rondzie stanął 12-metrowy maszt!

W dniu 11.06.2019r. na rondzie w Tuczkach ustawiono maszt flagowy o wysokości 12 m, montaż był poprzedzony uzyskaniem decyzji na lokalizację i wykonanie robót z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie oraz Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy. O zgodę na wykonanie masztu gmina wystąpiła już 22.03.2019.

Tuczki: Festyn Rodzinny!

W sobotę, 22 czerwca 2019r. o godz. 15:00 na boisku wiejskim w Tuczkach odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Sołtys wsi Tuczki – Iwonę Cybulską, Radę Sołecką oraz Radnego Gminy Rybno – Waldemara Reszkę.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uroczyste otwarcie ronda w Tuczkach!

W poniedziałek, 20 maja 2019 roku o godz. 12:00 w sali OSP Rybno odbyło się uroczyste podpisanie umów na realizację inwestycji pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 538 na odcinku Dębień-Rybno w zakresie ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszych” oraz „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Żabiny”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz