Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Tuczki: Iwona Cybulska została nowym Sołtysem!

W środę, 24 stycznia o godz. 19:00 w Świetlicy Wiejskiej w Tuczkach odbyło się zebranie wiejskie - sprawozdawcze - Wójta Gminy Rybno z mieszkańcami. Podczas spotkania wybrano także nowego sołtysa.

Czytaj więcej...

Tuczki: WPK wybuduje kolejną wieżę obserwacyjną.

W dniu 09.08.2017r. Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski i Dyrektor Welskiego Parku Krajobrazowego Krzysztof Główczyński podpisali umowę dotyczącą budowy na terenie naszej gminy kolejnej wieży obserwacyjnej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Podpisanie umów na budowę dróg w Koszelewach i Tuczkach.

W dniu 02.08.2017r. podpisano dwie umowy z TRANS-WAP Janusz Nowakowski Gralewo na wykonanie z kostki betonowej ciągów komunikacyjnych na osiedlach w Tuczkach i Koszelewach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Odbiór drogi do 'Rybaczówki' w Tuczkach.

W dniu 02.08.2017 r. w obecności przedstawiciela „WAPNOPOL” Glinojeck odbył się odbiór oczekiwanej od lat drogi do „Rybaczówki”. Komisja w składzie Tomasz Węgrzynowski, Waldemar Reszka i Krystyna Brzezińska w obecności inspektora nadzoru Alfonsa Szymańskiego dokonali odbioru 484 m drogi asfaltowej. Droga dofinansowana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

Tuczki: Trwa przebudowa drogi do „Rybaczówki”.

W lipcu br. rozpoczęły się kolejne inwestycje drogowe. Nowa nawierzchnia asfaltowa powstanie w wyniku realizacji następującej inwestycji: przebudowa drogi transportu rolnego w Tuczkach (do "Rybaczówki").

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz