Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Tuczki: Waldemar Reszka – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 14: Tuczki.

Waldemar Reszka – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 14: Tuczki.

(zam. w Tuczkach, 43 lata, żonaty, dwójka dzieci, obecnie Radny Gminy Rybno)

Kandydat do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Pierwsze tony asfaltu na rondzie w Tuczkach!

Na rondzie już wykonano infrastrukturę podziemną w obejmującą odprowadzenie wody opadowej, doprowadzenie prądu, umożliwienie przebiegu telekomunikacji oraz dokonano wymiany gruntu na części ronda.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Budowa ronda w Tuczkach - rozpoczęto kolejny etap!

Wykonawca robót Przedsiębiorstwo Drogowo – Budowlane Sp. z o.o. z Brodnicy wykonał zakres robót instalacyjnych. Rozpoczęto nowy etap budowy, polegający na wykonaniu podbudowy pod właściwą nawierzchnię asfaltową. Grubość podbudowy wynosi do 90 cm. Realizacja prac odbędzie się bez wyłączenia ruchu. Osoby korzystające z drogi proszone są proszone są o rozwagę i ostrożność.

Tuczki: Trwa budowa ronda!

Trwa budowa inwestycji pn. „Budowa ronda w miejscowości Tuczki na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 538 z drogą powiatową nr 1255N Etap -I”. Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Drogowo – Budowlane z Brodnicy. Zadanie to Zarząd Dróg Wojewódzkich planuje ukończyć do 30.10.2018r. Wartość zadania wynosi 2 300 000 zł przy wsparciu ze strony gminy 402 500 zł.

Czytaj więcej...

Tuczki: Będzie przerwa w dostawie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. informuje, że w dniu 22-08-2018 r.(środa) w godz. 13:30 — 16:00 w związku z awarią nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Tuczki. Informacja dotyczy mieszkańców osiedla przylegającego do drogi powiatowej w kierunku Szczuplin od skrzyżowania z drogą wojewódzką. Za utrudnienia przepraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz