Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Tuczki: Nowe wiaty przystankowe.

W dniu 15.03.2019r. w ramach „Programu naprawczego drogi 538” firma SOPEL z Lipinek zamontowała w miejscowości Tuczki 2 wiaty przystankowe przeszklone o konstrukcji stalowej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: W Tuczkach powstanie wieża obserwacyjna!

W dniu 27 lutego 2019r. Welski Park Krajobrazowy ogłosił przetarg na budowę ścieżki przyrodniczej nad jeziorem Lidzbarskim wraz z wieżą obserwacyjną oraz budowę wieży obserwacyjnej w Tuczkach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rondo w Tuczkach zostało odebrane.

Zakończono długo wyczekiwaną przez mieszkańców Gminy Rybno i nie tylko inwestycję w miejscowości Tuczki polegającą na przebudowie skrzyżowania prostopadłego na skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

Czytaj więcej...

Tuczki: Iwona Cybulska została sołtysem wsi!

W poniedziałek, 18 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Tuczkach odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką. Iwona Cybulska jednogłośnie została ponownie sołtysem wsi Tuczki. Do rady sołeckiej wybrano: Karolinę Banaszek, Agnieszkę Szulc, Barbarę Grabicką, Małgorzatę Kosińską i Kamila Reszkę. Serdecznie gratulujemy i życzmy owocnej współpracy!

Tuczki: UWAGA! Utrudnienia w ruchu!

W związku z przebudową ronda w miejscowości Tuczki będą wprowadzone objazdy alternatywne w dniach 05-06.12.2018r. w godz. 8:00-16:00. Kierowanie ruchem w tych dniach będzie odbywało się przez pracowników PDB Brodnica i w związku z tym należy im się podporządkować.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz