Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Bioróżnorodność - uprawa winorośli”!

Chcesz założyć własna winnice? Poznać tajniki produkcji wina z winogron? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Bioróżnorodność - uprawa winorośli” organizowanym przez Fundacje Winnice Północy, Fundację Nicolaus Copernicus i Winnice Copernicus i Anaga.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Świniarc wygrał turniej parafialny!

W niedziele, 2 września o godz. 15:00 na boisku trawiastym w Truszczynach odbył się Parafialny Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły cztery drużyny: Truszczyny, Zwiniarz, Łążyn i Świniarc.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Spotkanie z Honorowym Obywatelem – Karolem Okrasą!

W czwartek, 30 sierpnia o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyło się spotkanie z Honorowym Obywatelem Gminy Rybno – Karolem Okrasą, który przez dwa dni nagrywa kolejne kulinarne odcinki na terenie Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 79 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej.

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 79 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, w dniu 1 września 2018 r. o godz. 12:00 zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Truszczyny: Artystyczne zakończenie lata!

Rozpoczął się projekt pn. „Odkryj w sobie liderską moc” finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018, który w pierwszym etapie odbył się w Truszczynach, zaś w drugim odbędzie się w Dębieniu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz