Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Truszczyny: Druhowie zaprezentowali pierwszą pomoc!

W sobotę, 22 maja 2019 roku o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego projektu „Kolorowe Soboty” odbyło się kolejne integracyjne spotkanie mieszkańców zorganizowane przez Sołtys wsi – Marię Kozłowską i Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Truszczyny: II spotkanie z cyklu „Kolorowych Sobót”!

W sobotę, 18 maja 2019 roku o godz. 18:00 przy altanie wiejskiej w Truszczynach w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego projektu „Kolorowe Soboty” odbyło się integracyjne spotkanie mieszkańców przy ognisku zorganizowane przez Sołtys wsi – Marię Kozłowską i Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Rybno: Państwo Jadwiga i Henryk Kuczyńscy otrzymali medal „Za Zasługi dla Obronności Kraju”!

W środę, 20 marca 2019r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie podczas uroczystej sesji Rady Gminy Rybno, Państwo Jadwiga i Henryk Kuczyńscy z Truszczyn otrzymali srebrny medal „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Sołtys Truszczyn – Maria Kozłowska nagrodzona!

W piątek, 29 marca 2019r. o godz. 12:00 w Ostródzie odbył się Wojewódzki Samorządowy Dzień Sołtysa na Warmii i Mazurach pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Maryla Kozłowska ponownie została sołtysem wsi!

W piątek, 1 marca 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką. Mieszkańcy na stanowisko sołtysa wsi Truszczyny wybrali ponownie Marylę Kozłowską.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz