Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Sołtys Truszczyn – Maria Kozłowska nagrodzona!

W piątek, 29 marca 2019r. o godz. 12:00 w Ostródzie odbył się Wojewódzki Samorządowy Dzień Sołtysa na Warmii i Mazurach pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina.

Czytaj więcej...

Rybno: Państwo Jadwiga i Henryk Kuczyńscy otrzymali medal „Za Zasługi dla Obronności Kraju”!

W środę, 20 marca 2019r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie podczas uroczystej sesji Rady Gminy Rybno, Państwo Jadwiga i Henryk Kuczyńscy z Truszczyn otrzymali srebrny medal „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Bioróżnorodność - uprawa winorośli”!

Chcesz założyć własna winnice? Poznać tajniki produkcji wina z winogron? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Bioróżnorodność - uprawa winorośli” organizowanym przez Fundacje Winnice Północy, Fundację Nicolaus Copernicus i Winnice Copernicus i Anaga.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Maryla Kozłowska ponownie została sołtysem wsi!

W piątek, 1 marca 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką. Mieszkańcy na stanowisko sołtysa wsi Truszczyny wybrali ponownie Marylę Kozłowską.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Świniarc wygrał turniej parafialny!

W niedziele, 2 września o godz. 15:00 na boisku trawiastym w Truszczynach odbył się Parafialny Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły cztery drużyny: Truszczyny, Zwiniarz, Łążyn i Świniarc.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz