Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji technicznej drogi w Truszczynach.

W dniu 22.10.2019 r. została podpisana umowa na wykonanie dokumentacji projektowej na Przebudowę drogi gminnej nr 185072N w Truszczynach od drogi gminnej nr 185016N.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Aktor Zbigniew Zamachowski odwiedzi Rybno!

W dniach 16-17 października 2019 r. Fundacja Winnice Północy w Truszczynach, Rybnie i Lubawie organizuje Obserwatorium FILM FESTIVAL. Celem festiwalu jest zorganizowanie przeglądu produkcji filmowych realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Noc Planet w Obserwatorium Astronomicznym!

W czwartek, 5 września 2019 r. zapraszamy na NOC PLANET w Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach. Tego dnia od rana obserwatorium odwiedzać będą zapowiedziane wcześniej grupy uczniów ze szkół w regionie.

Czytaj więcej...

Rybno: Wizyta w Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach!

W czwartek, 05.09.2019 r., uczniowie klasy VIIa Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie wzięli udział w wyciecze edukacyjnej do Obserwatorium Astronomicznego w Truszczynach.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Ostatni dzień warsztatów kulinarnych dla dzieci!

W środę, 21 sierpnia 2019r. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyły się ostatnie warsztaty kulinarne promujące spożywanie produktów nabiałowych połączone z kreatywnymi zabawami zorganizowane przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz