Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Truszczyny: Ostatni dzień warsztatów kulinarnych dla dzieci!

W środę, 21 sierpnia 2019r. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyły się ostatnie warsztaty kulinarne promujące spożywanie produktów nabiałowych połączone z kreatywnymi zabawami zorganizowane przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: W Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach obserwowaliśmy Perseidy!

W poniedziałek, 12 sierpnia 2019r. w Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach odbyła się Noc Perseidów, czyli nocna obserwacja roju meteorów, którego droga wokół Słońca każdego roku w lipcu i sierpniu przecina się z orbitą Ziemi.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Przerwa w dostawie wody od godz. 13:00!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie informuje, że w dniu 1 sierpnia 2019r. (czwartek) w godz. 13:00 – 17:30 z związku z awarią nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości: Truszczyny, Rumian, Dębień i Hartowiec (zabudowania przed torami od strony Rybna w kierunku budynku PKP oraz w kierunku Zwiniarza).

Truszczyny: Zapraszamy na Noc Perseidów!

W poniedziałek, 12 sierpnia 2019r. w Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach odbędzie się Noc Perseidów, na którą już dziś zaprasza Prezes Fundacji Nicolaus Copernicus – Pan Robert Szaj.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Noc Księżyca - 50 rocznica lądowania człowieka na Księżycu!

W sobotę, 20 lipca 2019r. przypada 50. rocznica pierwszego załogowego lądowania na Księżycu. Kiedy amerykański astronauta Neil Armstrong zszedł po drabince z lądownika Apollo 11 i postawił stopę na Srebrnym Globie wypowiedział słynne słowa: „To jest mały krok człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz