Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Truszczyny: Piknik Rodzinny!

We wtorek, 29 maja o godz. 17:00 na boisku przy altanie wiejskiej w Truszczynach odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Sołtys wsi Truszczyny – Marylę Kozłowską oraz Radą Sołecką we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Truszczynach.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Spotkanie dot. utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich!

W czwartek, 1 marca o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyło się spotkanie dotyczące utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowane przez Sołtys wsi – Marylę Kozłowską.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Parafialny Dzień Seniora!

W sobotę, 27 stycznia o godz. 13:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbył się Parafialny Dzień Seniora mieszkańców trzech gmin należących do parafii w Zwiniarzu – takie spotkania to już tradycja.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Czy powstanie pierwsze Koło Gospodyń Wiejskich w gminie?

W czwartek, 8 lutego o godz. 17:30 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach Sołtys wsi – Maryla Kozłowska wraz z mieszkankami przygotowały swojskie wyroby z okazji tłustego czwartku – pączki, rogaliki oraz świeże bułeczki z makiem.

Czytaj więcej...

Gmina Grodziczno: Trwa modernizacja drogi Truszczyny-Zwiniarz.

Trwa modernizacja odcinka drogi pomiędzy wsią Truszczyny, a Zwiniarzem. Na chwilę obecną położone zostały dwie warstwy asfaltu, a do czwartku Zarząd Dróg Powiatowych w Nowym Mieście Lubawskim wykona pobocza. Wcześniej zostało usuniętych 15 drzew.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz