Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

GMINA RYBNO: NOC PERSEIDÓW W OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNYM W TRUSZCZYNACH!

Jak co roku sierpniowe niebo rozbłyśnie blaskiem „spadających gwiazd” z roju Perseidów. Najlepiej oglądać je z dala od blasku świateł miast i wielkich aglomeracji. Dlatego od kilku lat dla osób pragnących podziwiać nocne rozgwieżdżone niebo niezanieczyszczone światłem miejskim, Obserwatorium w Truszczynach w Gminie Rybno, w województwie warmińsko-mazurskim zapewnia możliwość obserwacji tego niezwykłego spektaklu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Noc Perseidów!

W niedziele, 12 sierpnia 2018r., już od godz. 15:00 w Obserwatorium Astronomicznym w Truszczynach odbędą się wspólne obserwacje "spadających gwiazd" z roju Perseidów.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Spotkanie dot. utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich!

W czwartek, 1 marca o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyło się spotkanie dotyczące utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowane przez Sołtys wsi – Marylę Kozłowską.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Piknik Rodzinny!

We wtorek, 29 maja o godz. 17:00 na boisku przy altanie wiejskiej w Truszczynach odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Sołtys wsi Truszczyny – Marylę Kozłowską oraz Radą Sołecką we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Truszczynach.

Czytaj więcej...

Truszczyny: Czy powstanie pierwsze Koło Gospodyń Wiejskich w gminie?

W czwartek, 8 lutego o godz. 17:30 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach Sołtys wsi – Maryla Kozłowska wraz z mieszkankami przygotowały swojskie wyroby z okazji tłustego czwartku – pączki, rogaliki oraz świeże bułeczki z makiem.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz