Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Szczupliny: Trzecia wspólna inwestycja gminy i powiatu!

W poniedziałek, 10 września odbył się odbiór „Przebudowy chodnika w m. Szczupliny w ciągu drogi powiatowej nr 1255N”. Powstał ponad 180 metrowy odcinek chodnika z przejściem dla pieszych, który znacznie poprawi bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

Szczupliny: We wrześniu zakończy się budowa Klubu „Senior+”!

W Szczuplinach w ramach inwestycji pn. „ Adaptacja pomieszczeń na utworzenie Klubu „Senior+” w Szczuplinach” trwają obecnie prace budowlane. W części pomieszczeń budynku została instalacja centralnego ogrzewania podłogowego, których zaletą są niewidoczne elementy grzejne– w całości ukryte pod warstwą wykończeniową podłogi.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 'Senior+' w Szczuplinach - trwają prace budowlane!

W Szczuplinach w ramach inwestycji pn. „ Adaptacja pomieszczeń na utworzenie Klubu „Senior+” w Szczuplinach” obecnie trwają prace przy posadzkach.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Spotkanie z Karolem Okrasą!

W piątek, 31 sierpnia o godz. 15:30 w Szczuplinach odbyło się spotkanie z Honorowym Obywatelem Gminy Rybno – Karolem Okrasą oraz jego ekipą filmową. Mieszkańcy Szczuplin przygotowali w ramach tego spotkania smaczne dania, które oceniał m.in. właśnie Karol Okrasa. Każdy kto przygotował posiłek otrzymał od Honorowego Obywatela prezent.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Projekt 'Kultura jest dla wszystkich'!

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Szczupliny, Nowa Wieś otrzymało dotację w trybie pozakonkursowym od Fundacji PZU na realizację projektu ,,Kultura jest dla wszystkich".

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz