Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno/Szczupliny: Odbiór końcowy inwestycji drogowej.

Dnia 17.12.2019 r. dokonano odbioru końcowego inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 185044N i przepustu oraz wykonanie miejsc postojowych”. Wykonawcą robót była firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Inżynieryjnych „PRDI” S. A. z Mławy.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Teren przy świetlicy pięknieje!

Mieszkańcy sołectwa Szczupliny upiększają teren przy świetlicy wiejskiej. Powstaje ogrodzenie wokół świetlicy, została położona kostka oraz skalniaki. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Szczupliny, Nowa Wieś zakupiło także drewniane stoły i ławki. Posadzone zostały także tuje i inne ozdobne rośliny.

Gmina Rybno: Obiekty 'Senior+' wyposażone w sprzęt komputerowy!

W ramach projektu „Gmina Rybno – Nam nie jest wszystko jedno!” realizowanego na podstawie Nr Umowy RPWM.11.02.03-28-0020/18-00, Dzienny Dom Senior+ w Jeglii oraz Klub Senior+ w Szczuplinach zostały wyposażone w 8 komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem i myszkami.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Konkurs kulinarny „Żyj zdrowo i ekologicznie - smaki dzieciństwa”!

W sobotę, 13 lipca 2019 roku o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Szczupliny, Nowa Wieś w ramach projektu Fundacji Santander „Tu mieszkam, tu zmieniam” zorganizowało konkurs kulinarny pod hasłem „Żyj zdrowo i ekologicznie - smaki dzieciństwa”.

Czytaj więcej...

Szczupliny/Nowa Wieś: Odbiór chodnika i zadania inwestycyjnego!

W czwartek, 16 maja 2019r. odbył się odbiór chodnika przy budynku świetlicy wiejskiej w Szczuplinach w ramach funduszu sołeckiego sołectwa Szczupliny. Koszt zadania to 8 000,00 zł.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz