Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Szczupliny: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem, które odbędzie się 27 kwietnia 2019 o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach!

Czytaj więcej...

Olsztyn: Adam Bochno „Super Sołtys” 2019!

W piątek, 22 marca 2019 r. w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród „Super Sołtys 2019”, podczas której wyróżnionych zostało trzech sołtysów, którzy cieszyli się największym poparciem w powiecie działdowskim. Plebiscyt został zorganizowany przez Grupę WM, a laureatów wybrali w głosowaniu czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dzień Kobiet w Szczuplinach!

W sobotę, 2 marca 2019r. o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Mężczyźni z sołtysem wsi – Adamem Bochno na czele przygotowali dla Pan poczęstunek oraz wręczyli kwiaty z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Adam Bochno ponownie sołtysem wsi!

W sobotę, 9 marca 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką, w których uczestniczyło ponad 35 mieszkańców wsi.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Seniorzy zaprosili policjantów na pogadankę!

O zdarzeniach drogowych z udziałem kierujących i pieszych, bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego, zagrożeniu czadem i wciąż aktualnym temacie oszustw „na wnuczka” i „policjanta” z uczęszczającymi do Domu Seniora w Szczuplinach rozmawiali działdowscy policjanci.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz