Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Szczupliny/Nowa Wieś: Odbiór chodnika i zadania inwestycyjnego!

W czwartek, 16 maja 2019r. odbył się odbiór chodnika przy budynku świetlicy wiejskiej w Szczuplinach w ramach funduszu sołeckiego sołectwa Szczupliny. Koszt zadania to 8 000,00 zł.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem!

W sobotę, 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach odbyło się spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem zorganizowane przez Sołtysa wsi Szczupliny – Adama Bochno.

Czytaj więcej...

Szczupliny: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem, które odbędzie się 27 kwietnia 2019 o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach!

Czytaj więcej...

Szczupliny: Już jutro odbędzie się spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem, które odbędzie się już jutro - 27 kwietnia 2019 o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej w Szczuplinach!

Czytaj więcej...

Olsztyn: Adam Bochno „Super Sołtys” 2019!

W piątek, 22 marca 2019 r. w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród „Super Sołtys 2019”, podczas której wyróżnionych zostało trzech sołtysów, którzy cieszyli się największym poparciem w powiecie działdowskim. Plebiscyt został zorganizowany przez Grupę WM, a laureatów wybrali w głosowaniu czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz