Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Informacja o dokumentacji w ramach ZRID.

Firma PROJEKT M przedstawiła koncepcję końcową przebiegu sieci drogowej oraz zaproponowała lokalizację zjazdów. Przedstawiono koncepcję dróg osiedlowych do realizacji w późniejszym terminie.

Właściciele gruntów objętych projektem proszeni są o zapoznanie się z lokalizacją zjazdów na swoje nieruchomości. Na tym etapie mogą wnosić uwagi do zjazdów na piśmie do Urzędu Gminy Rybno lub na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20.09.2019 r. Uwagi zostaną przekazane projektantowi.

Przebieg dróg głównych jest uzgadniany z ZDW Olsztyn, PZD Działdowo, gestorami sieci (elektrycznej, teletechnicznej, wodociągowej i kanalizacyjnej), konserwatorem zabytków i przyrody, Wodami Polskimi, itp. Po uzgodnieniu z w/w jednostkami rozpocznie się opracowywanie Decyzji Środowiskowej i zmiany nie będą możliwe.

Bardzo proszę o zapoznanie się zainteresowanych z załączoną koncepcją zagospodarowania terenu.

ZAŁĄCZNIKI ZNAJDZIESZ NA STRONIE: www.gminarybno.pl/aktualnosci/informacja-o-dokumentacji-w-ramach-zrid-w-rybnie,4532.html

Źródło: UG Rybno

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz