Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Danuta Ogrodowczyk została prezesem Klubu HDK!

W sobotę, 18 stycznia 2020r. o godz. 14:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Honorowych Dawców Krwi. Zebranie otworzyła Danuta Ogrodowczyk, która powitała przybyłych członków Klubu HDK w Rybnie, a następnie przeszła do porządku obrad.

Czytaj więcej...

Rybno: Ponad 21 tysięcy zebrano podczas 28 Finału WOŚP!

W niedzielę, 12 stycznia 2020r. o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany przez OSiR Rybno. Tego dnia działo się! Była moc! Była siła! Dopisała świetna atmosfera, zabawa i pozytywna energia.

Czytaj więcej...

Rybno: Odbiór obiektu Senior+

Odbył się odbiór robót budowlanych inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior+” w miejscowości Rybno”, który został zrealizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 Edycja 2019.

Czytaj więcej...

Rybno: Zagrali dla Julki Rówczyńskiej z NML!

W niedzielę, 5 stycznia 2020r. o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Turniej Charytatywny w piłkę nożną halową pn. „Gramy dla Julki Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego” zorganizowany przez klub GKS Vel Dąbrówno we współpracy z OSiR Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: Odbiór monitoringu ścieżki edukacyjnej.

W poniedziałek, 23 grudnia 2019 roku odbył się odbiór prac związanych z monitoringiem ścieżki edukacyjnej wokół jeziora w Rybnie. Roboty budowlane zostały rozpoczęte dnia 04.11.2019 i zakończone zgodnie z umową oraz harmonogramem.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz