Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Przekazanie dwóch rowerów rehabilitacyjnych!

W środę, 27 listopada 2019 roku na uroczystej sesji Rady Gminy Rybno przedstawiciel Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża przekazał 2 rowery rehabilitacyjne do wypożyczalni działającej przy Urzędzie Gminy.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dzień Dawcy Szpiku dla Joanny i innych!

Serdecznie zapraszamy w niedzielę (15.12.2019r.) od godz. 8:30 do 17:00 do Sali OSP w Rybnie i zachęcamy do zarejestrowania się do bazy potencjalnych dawców szpiku. Pomóż Joannie i innym chorym na białaczkę!

Gmina Rybno: Współpraca transgraniczna!

Rozpoczął się cykl spotkań, które będą się odbywały w związku ze wspólną realizacją projektu transgranicznego Polska-Rosja 2014-2020.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe!

Na terenie Rybna będą organizowane bezpłatne szkolenia komputerowe, które mają na celu wzrost wiedzy oraz umiejętności mieszkańców województwa warmińsko- mazurskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kampania 'Biała wstążka'

"Biała wstążka" jest symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować i milczeć na temat przemocy wobec kobiet.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz