Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Rozświetlanie choinki i mikołajki!

W czwartek, 6 grudnia 2018 roku w Rybnie odbyło się symboliczne rozświetlanie choinki oraz mikołajki dla dzieci zorganizowane przez Centrum Kultury-Bibliotekę w Rybnie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: Kolejne odznaczenia dla członków klubu HDK!

W piątek, 30 listopada 2018 roku o godz. 18:00 w restauracji „Świtezianka” odbyło się spotkanie integracyjne członków i sympatyków Klubu Honorowych Dawców Krwi w Rybnie z okazji Dni HDK. Podczas spotkania

Czytaj więcej...

Rybno: Będzie przerwa w dostawie wody.

Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. w nocy z 6 na 7 grudnia 2018r. od godziny 22:00 do godziny 7:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Rybno. Przerwa spowodowana będzie koniecznością usunięcia awarii. Informacja nie dotyczy mieszkańców ulic: Leśnej i Zarybińskiej.

Gmina Rybno: Daniel Kasprowicz gościem Łukasza Jakóbiaka twórcy ‘20 m² Łukasza’!

Gościem trzysta dwudziestego dziewiątego odcinka ‘20m2’ będzie Daniel Kasprowicz - świecki misjonarz przez 4 lata posługujący na Madagaskarze. Premiera odcinka odbędzie się 9 grudnia 2018 roku o godz. 18:00! Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Olsztyn: Wójt laureatem nagrody Amicus Bonus.

Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski został wyróżniony nagrodą Amicus Bonus. Nagroda ta ustanowiona została w roku 2007 przez ówczesnego wojewodę warmińsko – mazurskiego, Panią Annę Szyszkę.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz