Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Podpisanie umowy na budowę Dziennego Domu Senior +!

W środę, 21 sierpnia 2019r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie odbyło się podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu Senior + w miejscowości Rybno część I i II”.

Czytaj więcej...

Rybno: Dożynki Gminno-Parafialne!

W czwartek, 15 sierpnia 2019r. na godz. 16:30 na parking przy kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie na dalszą część dożynek gminno-parafialnych zaprosili mieszkańców: Ks. Dziekan - Mirosław Owczarek, Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosław Rolkowski.

Czytaj więcej...

Rybno: Dlaczego ścieżka edukacyjna wokół jeziora jest wciąż zamknięta?

- W związku z tym, że dostaję coraz więcej zapytań od mieszkańców gminy Rybno dotyczących ścieżki edukacyjnej wokół jeziora w Rybnie chciałbym poinformować , że w tej sprawie skontaktowałem się z pracownikiem Urzędu Gminy w Rybnie.

Czytaj więcej...

Rybno: Dożynki Gminno-Parafialne rozpoczęte!

W czwartek, 15 sierpnia 2019r. o godz. 11:00 w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie msza św. Dożynkowa, dziękczynna za tegoroczne zbiory, którą przewodniczył Ks. Proboszcz Paweł Figurski.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne!

W czwartek, 15 sierpnia 2019r. na parkingu przy kościele w Rybnie odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne, na które zapraszają: Ks. Dziekan Mirosław Owczarek oraz Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz