Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: „Debata” i po „Debacie”.

Wczoraj (18.10.2018r.) o godz. 18:00 w sali OSP w Rybnie odbyła się „Debata” 5 kandydatów na stanowisko Wójta Gminy Rybno. Szósty kandydat – czyli Pan Tomasz Węgrzynowski także dostał zaproszenie, jednakże jego terminarz spotkań wyborczych z mieszkańcami był opublikowany dużo wcześniej i w tym samym dniu spotkał się z mieszkańcami Nowej Wsi. W Rybnie Pan Tomasz Węgrzynowski organizował zebranie wyborcze z mieszkańcami 17 października 2018r. o godz. 19:00 w sali OSP.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wyroki sądowe ich nie obowiązują!

Kandydaci na stanowisko Wójta Gminy Rybno – Edmund Ligman oraz Mirosław Mężykowski za nic mają wyroki sądowe w trybie wyborczym.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na ostatnie spotkania wyborcze Komitetu Wyborczego Wyborców – Tomasza Węgrzynowskiego!

Już dziś o godz. 19:00 w sali OSP w Rybnie odbędzie się spotkanie wyborcze z kandydatem na Wójta Gminy Rybno – Tomaszem Węgrzynowskim oraz kandydatami do Rady Gminy Rybno. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Rybno: Prosimy o zachowanie ostrożności podczas II Maratonu MTB!

Informujemy, że dnia 20.10.2018r. (sobota) w godz. od 11.00 – do 13.30 przy hali OSiR w Rybnie odbywać się będzie II JESIENNY MARATON MTB O „PUCHAR WÓJTA GMINY RYBNO”. W związku z wyścigiem droga w kierunku Dąbrówna tj. Szczupliny, Nowa Wieś będzie wykorzystana w sposób szczególny.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Czesław Jan Mederski – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 12: Grabacz, Gronowo, Kopaniarze, Wery, Rybno ulice: Kostkowo, Leśna, Praska, Zarybińska oraz Stary Młyn.

Czesław Jan Mederski – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 12: Grabacz, Gronowo, Kopaniarze, Wery, Rybno ulice: Kostkowo, Leśna, Praska, Zarybińska oraz Stary Młyn.

(zam. w Kopaniarzach, 58 lat, obecnie Radny Gminy Rybno i Sołtys wsi Kopaniarze)

Kandydat do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz