Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: W czwartek będzie przerwa w dostawie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. informuje, że w dniach 13-14.06.2019 r. (noc z czwartku na piątek) w godz. 22:30 - 6:00 w związku z awarią nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Rybna (z wyłączeniem ulic: Zarybińskiej i Leśnej).

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uwaga - praca!

W dniu 17.06.2019r. od godz. 9:00 w Sali OSP w Rybnie odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do pracy w ramach stażu na stanowisku administracyjno - gospodarczym. Staż będzie organizowany w ramach środków przeznaczonych na realizację programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na integracyjny spływ kajakowy Klubu HDK w Rybnie!

Klub Honorowych Dawców Krwi w Rybnie zaprasza członków i osoby towarzyszące na spływ kajakowy rzeką Wel, który odbędzie się w sobotę – 22 czerwca 2019r.

*długość trasy to około 2 km (Szczupliny – Wery)

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Konkursy na stanowisko Dyrektorów Szkół Podstawowych w Rybnie, Rumianie i Żabinach!

Ogłoszone zostały konkursy w celu wyłonienia kandydatów na stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie oraz dyrektora Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kolejni ratownicy w Ochotniczych Strażach Pożarnych!

Zakończył się kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, w którym uczestniczyło pięciu strażaków ochotników z terenu Gminy Rybno. Kurs zorganizowany został przez Gminę Rybno we współpracy z Gminą Płośnica oraz Gminą Działdowo.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz