Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Bobi zakończył trzeci dzień!

Trzydniowy festiwal dobrej zabawy, muzyki, kolorów i emocji – czyli Dni Rybna 2018 dobiegł końca. Zanim jednak ostatni roztańczeni mieszkańcy rozeszli się do domów organizatorzy raz jeszcze zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dożynki Gminno Parafialne w Rybnie!

Ks. Dziekan - Mirosław Owczarek oraz Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski zapraszają na Dożynki Gminno Parafalne w Rybnie, które odbędą się w środę, 15 sierpnia 2018r. na parkingu przy kościele w Rybnie!

Czytaj więcej...

Rybno: Zbiornik na deszczówkę.

Deszczówkę wykorzystujemy głownie do nawadniania ogrodów, dzięki temu oszczędzamy wodę wodociągową. Woda deszczowa jest darmowa, wystarczy zbiornik na wodę pod rynną, aby ograniczyć miesięczne rachunki związane z wodą.

Czytaj więcej...

Rybno: Antek Smykiewicz, CamaSutra i Defis – czyli dzień drugi!

W sobotę, 4 sierpnia 2018r. o godz. 16:00 na placu przy stadionie OSiR w Rybnie rozpoczął się kolejny Dzień Rybna 2018 zorganizowany przez Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego oraz Dyrektora Centrum Kultury w Rybnie – Jarosława Rolkowskiego we współpracy z Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanną Bem.

Czytaj więcej...

Rybno: Podpisanie umowy na przebudowę ulicy Strumykowej!

W dniu 06.08.2018r. została podpisana umowa na wykonanie inwestycji pn. Przebudowa drogi gminnej nr 185061N Rybno, ul. Strumykowa. Prace będą polegać na wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz