Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Powiat Działdowski: 60% poparcia dla PiS w gminie Rybno!

Mieszkańcy gminy Rybno w wyborach do Sejmu poparli w 60% Prawo i Sprawiedliwość. Wszystko na to wskazuje, że powiat działdowski będzie miał swojego przedstawiciela w Sejmie. Zostanie nim Robert Gontarz z Tuczek, który zajął 4. miejsce na liście PiS z liczbą 7702 głosów.

Czytaj więcej...

Rybno: Zakończenie prac gwarancyjnych na ścieżce edukacyjnej!

Wykonawca ścieżki edukacyjnej wokół jeziora Rybno w ramach podpisanej umowy dokonał napraw gwarancyjnych dużego tarasu znajdującego się na ścieżce. Całość prac trwała 2 dni i nie wymagała wyłączenia z użytkowania fragmentów ścieżki.

Gmina Rybno: Targowisko w Rybnie uroczyście otwarte!

Dzięki nowoczesnemu projektowi, energooszczędnemu oświetleniu, spójnym charakterze całego obiektu, handel na targowisku w Rybnie wkroczył w nowy, lepszy wymiar.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dla rolników!

Zapraszamy na spotkanie szkoleniowe „Zalecenia zawarte w zbiorze zaleceń dobrej praktyki rolniczej, o której mowa w art.103 ust.1 ustawy Prawo wodne", które odbędzie się w Sali OSP w Rybnie przy ul. Lubawskiej 15.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Deptak wokół jeziora w Rybnie uroczyście otwarty!

Najdłuższe, bo mające 880 metrów molo w Polsce zostało uroczyście otwarte. Deptak wokół jeziora w Rybnie – bo o nim mowa – jest już dostępny dla mieszkańców! Ścieżka została odpowiednio zabezpieczona przed warunkami pogodowymi, zamontowano na niej tablice edukacyjne, ławki, kosze na śmieci i energooszczędne oświetlenie reagujące na ruch.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz