Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Drużyna Henryka Wiśniewskiego po raz trzeci z tytułem mistrza!

W niedziele, 11 marca o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Sołecki Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Rybno z okazji Dnia Sołtysa. W zawodach udział wzięło 5 sołectw: Truszczyny, Rybno, Koszelewy, Dębień oraz Hartowiec.

Czytaj więcej...

Rybno: Dzień Kobiet!

W czwartek, 8 marca o godz. 18:00 w restauracji „Świtezianka” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno, w której udział wzięło 80 kobiet!

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na Galę Sportu Rybno 2018!

Już w najbliższą niedzielę, 25 lutego o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się uroczysta Gala Sportu Rybno 2018, na którą już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Rybno!

Czytaj więcej...

Rybno: Umowa na zagospodarowanie plaży podpisana!

We wtorek, 27 lutego 2018r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie projektu „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych w rejonie jezior Grądy i Zarybinek w gminie Rybno”.

Czytaj więcej...

Rybno: Zapraszamy na XLIX Sesję Rady Gminy Rybno!

Informujemy, że dnia 2 marca 2018r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie, (ul. Lubawska 15) odbędzie się XLIX sesja Rady Gminy Rybno. Przedstawiamy proponowany porządek obrad:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz