Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno: Trwa budowa deptaka wokół jeziora w Rybnie!

Ruszyły prace budowlane związane z wybudowaniem ścieżki edukacyjnej wokół jeziora w Rybnie. Prace nad budową ścieżki wokół jeziora ruszyły z dużym impetem. Powstał już pierwszy drewniany odcinek ścieżki od strony ulicy Praskiej, każdego dnia można obserwować duży postęp prac.

Czytaj więcej...

Rybno: Dokonano kradzieży kabla!

Na terenie przebudowywanego targowiska w Rybnie dokonana została kradzież kabla. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące się przyczynić do ustalenia sprawcy kradzieży proszone są o kontakt z Policją.

Rybno: Poszukiwana opiekunka do dziecka!

- Poszukuję osoby do opieki nad dzieckiem w wieku 1.5 roku, od zaraz. Tel. Kontaktowy: 695 306 218. Lokalizacji – Rybno.

Rybno: Śmieci w rowach!

W lasach czy przydrożnych rowach co rusz pojawiają się kolejne sterty śmieci. Dziś pojawiły się one na drodze z Rybna w kierunku Kostkowa i Kopaniarzy. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wyrzucanie śmieci poza wyznaczonymi do tego miejscami jest karalne.

Czytaj więcej...

Rybno: Odbiór prac I etapu budowy targowiska.

W piątek, 12 kwietnia 2019r. o godz. 8:30 odbył się obiór prac I etapu budowy targowiska w Rybnie, w którym uczestniczyli: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik Referatu UG w Rybnie – Artur Żyłka, Inspektor UG w Rybnie – Jarosław Świniarski, Sołtys wsi Rybno – Henryk Wiśniewski, Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz oraz wykonawca – Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „TRANS-WAP” Gralewo – Janusz Nowakowski.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz