Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Tydzień pełen atrakcji w ferie zimowe!

W świetlicy wiejskiej w Rumianie w dniach od 21 do 25 stycznia odbyło się zimowisko dla dzieci zorganizowane przez Sołtys wsi Rumian oraz Radną Gminy Rybno – Elżbietę Rozentalską, Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rumianie oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Rumianie.

Dzieci w godzinach między 10:00 - 14:00 przez cały tydzień mogły korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów – gry i zabawy, oglądanie bajek, zajęcia plastyczne, pogadanka z dzielnicowym czy pieczenie pączków i faworków. Na ostatnie dwa dni zimowiska organizatorzy przygotowali spotkanie z opiekunami medycznymi oraz ognisko z kiełbaskami. – Sołtys wsi Rumian Elżbieta Rozentalska dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się oraz pomogli zorganizować ferie zimowe dla dzieci.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz