Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Elżbieta Rozentalska – Kandydatka do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 1: Rumian, Naguszewo, Groszki.

Elżbieta Rozentalska – Kandydatka do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 1: Rumian, Naguszewo, Groszki.

(zam. w Rumianie, 34 lat, mężatka, 3 dzieci, obecnie Sołtys wsi Rumian)

Kandydatka do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: OSP Rumian wygrała zawody sportowo-pożarnicze!

W sobotę, 7 lipca 2018r. o godz. 14:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział w rywalizacji wzięło 8 jednostek męskich oraz jedna drużyna żeńska. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym.

Czytaj więcej...

Rumian: Zainstalowano ogrzewanie w świetlicy!

Dnia, 17.04.2018r. zostało odebrane wykonanie instalacji centralnego ogrzewania w remizie OSP (świetlicy wiejskiej) w Rumianie. Pracę przy inwestycji wykonała firma Usługowo-Handlowa „Hydromat” Artur Korszon.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Parafia w Rumianie ma nowego proboszcza!

Ks. Sławomir Sporczyk, który do tej pory pełnił posługę wikariusza w Rybnie został nowym proboszczem Parafii pw. Świętej Barbary w Rumianie. Uroczystego wprowadzenia nowego proboszcza dokonał ks. kanonik Mirosław Owczarek w niedzielę, 6 maja podczas Mszy św. o godz. 11:00.

Czytaj więcej...

Rumian: Zmarł ks. kan. Marek Klugiewicz.

Kuria Diecezjalna Toruńska uprzejmie informuje, że dnia 17 kwietnia 2018 r. zmarł w 63 roku życia i 37 roku kapłaństwa śp. ks. kan. Marek Klugiewicz, proboszcz parafii pw. Św. Barbary w Rumianie, w dekanacie rybnieńskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się eksportą w piątek, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w kościele parafialnym w Rumianie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz