Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Elżbieta Rozentalska ponownie sołtysem wsi!

We wtorek, 12 marca 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Rumianie odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką, w których udział wzięło około 30 mieszkańców wsi.

Czytaj więcej...

Rumian: Tydzień pełen atrakcji w ferie zimowe!

W świetlicy wiejskiej w Rumianie w dniach od 21 do 25 stycznia odbyło się zimowisko dla dzieci zorganizowane przez Sołtys wsi Rumian oraz Radną Gminy Rybno – Elżbietę Rozentalską, Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rumianie oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rumian: IV Mikołajki Zapaśników!

W piątek, 7 listopada 2018 roku o godz. 17:00 w sali OSP w Rumianie odbyło się przedświąteczne spotkanie sekcji zapaśniczej klubu GSZS Delfin Rybno zorganizowane przez Gminę Rybno, Szkołę Podstawową im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie oraz lokalny klub GSZS Delfin Rybno.

Czytaj więcej...

Rumian: Ferie zimowe dla dzieci!

W świetlicy wiejskiej w Rumianie trwa zimowisko dla dzieci zorganizowane przez Sołtys wsi Rumian oraz Radną Gminy Rybno – Elżbietę Rozentalską, Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rumianie oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rumian: Elżbieta Rozentalska – Kandydatka do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 1: Rumian, Naguszewo, Groszki.

Elżbieta Rozentalska – Kandydatka do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 1: Rumian, Naguszewo, Groszki.

(zam. w Rumianie, 34 lat, mężatka, 3 dzieci, obecnie Sołtys wsi Rumian)

Kandydatka do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz