Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Jazomost został wyremontowany.

W dniu 12.07.2019r. zakończono remont jazomostu w Rumianie. W ramach prac wymieniona została część jezdna, szandory utrzymujące poziom wody oraz metalowe balustrady. Można już korzystać z wyremontowanego obiektu, który dzięki remontowi poprawi komfort użytkowania.

Gmina Rybno: OSP w Rumianie ponownie najlepsza w zawodach sportowo-pożarniczych!

W sobotę, 29 czerwca 2019 roku o godz. 14:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział w rywalizacji wzięło 8 jednostek męskich oraz jedna drużyna żeńska.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dotacje dla Parafii w Rumianie oraz Domu Rekolekcyjnego w Hartowcu.

Podczas IX Sesji Rady Gminy Rybno, która odbyła się 26 czerwca 2019r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie - Rada Gminy Rybno podjęła stosowne uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej Parafii p.w. św. Barbary w Rumianie oraz Diecezjalnemu Domowi Rekolekcyjnemu Diecezji Toruńskiej w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Rumian: Remont jazomostu dobiega końca!

Kończą się roboty na jazomoście w Rumianie. W ramach prac wymieniona została część jezdna i szandory utrzymujące poziom wody. Trwa wykonywanie metalowych balustrad.

Rumian: Zakaz ruchu na jazomoście!

Od 24 czerwca trwa wymiana nawierzchni i remont barier na jazomoście w Rumianie. Zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu na czas robót odcinek drogi i jazomost są całkowicie wyłączone z ruchu. Podczas okresowego wyłączenia z użytkowania części jezdni objazd od strony drogi powiatowej 1256N koło tartaku. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz