Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rumian: Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich!

W poniedziałek, 9 września 2019r. w świetlicy wiejskiej w Rumianie odbyło się pierwsze gminne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ruszyła budowa Otwartych Stref Aktywności!

Trwają prace związane z montażem urządzeń siłowni plenerowych w ramach Otwartych Stref Aktywności na terenie wsi Rumian i Naguszewo. Większość urządzeń została już zamontowana, podobnie jak elementy małej architektury, takie jak: stojak na rowery, kosze, czy ławki.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego zorganizowało warsztaty kulinarne!

W dniach 19-21 sierpnia 2019 r. w świetlicach wiejskich w Rumianie, Dębieniu i Truszczynach odbyły się warsztaty kulinarne promujące spożywanie produktów nabiałowych połączone z kreatywnymi zabawami, które zorganizowało Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Podpisanie umowy na drogę Rumian-Naguszewo!

W dniu 29 sierpnia 2019 r. została podpisana umowa na Przebudowę drogi nr 185039N Rumian – Naguszewo z wykonawcą robót PRDI S.A. Mława i Inspektorem Nadzoru.

Czytaj więcej...

Rumian: Ruszyły warsztaty kulinarne dla dzieci!

Dziś (19.08.2019r.) o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Rumianie ruszyły warsztaty kulinarne promujące spożywanie produktów nabiałowych połączone z kreatywnymi zabawami organizowane przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz