Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Parafia w Rumianie ma nowego proboszcza!

Ks. Sławomir Sporczyk, który do tej pory pełnił posługę wikariusza w Rybnie został nowym proboszczem Parafii pw. Świętej Barbary w Rumianie. Uroczystego wprowadzenia nowego proboszcza dokonał ks. kanonik Mirosław Owczarek w niedzielę, 6 maja podczas Mszy św. o godz. 11:00.

Czytaj więcej...

Rumian: Zainstalowano ogrzewanie w świetlicy!

Dnia, 17.04.2018r. zostało odebrane wykonanie instalacji centralnego ogrzewania w remizie OSP (świetlicy wiejskiej) w Rumianie. Pracę przy inwestycji wykonała firma Usługowo-Handlowa „Hydromat” Artur Korszon.

Czytaj więcej...

Rumian: Dotacja na remont pokrycia dachowego kościoła.

W piątek, 19 stycznia o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie odbyła się XLVIII sesja Rady Gminy Rybno, podczas której radni jednogłośnie przegłosowali uchwałę dotyczącą udzielenia dotacji celowej na remont pokrycia dachowego kościoła p.w. św. Barbary w Rumianie.

Czytaj więcej...

Rumian: Zmarł ks. kan. Marek Klugiewicz.

Kuria Diecezjalna Toruńska uprzejmie informuje, że dnia 17 kwietnia 2018 r. zmarł w 63 roku życia i 37 roku kapłaństwa śp. ks. kan. Marek Klugiewicz, proboszcz parafii pw. Św. Barbary w Rumianie, w dekanacie rybnieńskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się eksportą w piątek, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w kościele parafialnym w Rumianie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rumian i okolice w obiektywie!

W czwartek, 2 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rumianie odbyło sie podsumowanie Rodzinnego konkursu fotograficznego "Rumian i okolice w obiektywie".

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz