Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rapaty: Dzień Kobiet!

W piątek, 8 marca 2019r. o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyła się uroczystość z okazji dnia kobiet zorganizowana przez Sołtysa wsi Rapaty – Bogusława Janeczko, radę sołecką oraz mieszkańców.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakupy z Funduszu Sołeckiego.

W dniu 01.03.2019r. w ramach funduszu sołeckiego sołectwo Koszelewy odebrało kosę spalinową której koszt wyniósł 3200,00 zł natomiast sołectwo Rapaty odebrało traktor ogrodowy za kwotę 7919,12 zł.

Rapaty: Dzieci odwiedził św. Mikołaj!

W sobotę, 8 grudnia 2018 roku o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Sołtysa sołectwa Rapaty – Bogusława Janeczko, Radną Gminy Rybno – Marzannę Borkowską oraz mieszkańców wsi.

Czytaj więcej...

Rapaty: Bogusław Janeczko został ponownie sołtysem wsi!

W czwartek, 21 lutego 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką, na które przybyło 21 mieszkańców.

Czytaj więcej...

Rapaty: Otwarcie wiaty i świetlicy wiejskiej!

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18:00 przy świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyło się oficjalne otwarcie wiaty oraz świetlicy wiejskiej. Uroczystość zorganizował Sołtys wsi Rapaty – Bogusław Janeczko wraz z mieszkańcami.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz