Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rapaty: Mikołajki 2019!

W piątek, 6 grudnia 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyły się coroczne „Mikołajki” zorganizowane przez Sołtysa wsi Rapaty – Bogumiła Janeczkę, Radną Gminy Rybno – Marzannę Borkowską oraz mieszkańców sołectwa Rapaty.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Odbiór inwestycji w Rapatach!

Dnia 20.08.2019 r. dokonano odbioru inwestycji pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych zlokalizowanych w granicach działek nr 540, 543, oraz 547 obrębu 19 Żabiny, w miejscowości Rapaty”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Piknik Charytatywny dla Ksawerego i Łukasza!

W sobotę, 27 lipca 2019 roku o godz. 15:00 na placu przy Świetlicy Wiejskiej w Rapatach odbędzie się Piknik Charytatywny dla Ksawerego i Łukasza organizowany przez Sołtysa wsi Rapaty – Bogumiła Janeczkę, Radę Sołecką oraz mieszkańców wsi we współpracy z przyjaciółmi!

Czytaj więcej...

Rapaty: „Mała wieś, wielkie serca” – Piknik Charytatywny!

W sobotę, 27 lipca 2019 roku o godz. 15:00 na placu przy Świetlicy Wiejskiej w Rapatach odbył się Piknik Charytatywny dla Ksawerego i Łukasza zorganizowany przez Sołtysa wsi Rapaty – Bogumiła Janeczkę, Radę Sołecką oraz mieszkańców wsi we współpracy z przyjaciółmi! Podczas całej akcji udało się zebrać prawie 8 tyś złotych dla chorych chłopców!

Czytaj więcej...

Rapaty: Podpisanie umów na inwestycje drogowe!

W dniu 04.06.2019 r. w Sali OSP w Rybnie odbyło się podpisanie umów na wykonanie robót oraz na pełnienie funkcji inspektora nadzoru w ramach inwestycji pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych zlokalizowanych w granicach działek nr 540, 543 oraz 547 obrębu 19 Żabiny, w miejscowości Rapaty”.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz