Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rapaty: Dzieci odwiedził św. Mikołaj!

W sobotę, 8 grudnia 2018 roku o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Sołtysa sołectwa Rapaty – Bogusława Janeczko, Radną Gminy Rybno – Marzannę Borkowską oraz mieszkańców wsi.

Czytaj więcej...

Rapaty: Otwarcie wiaty i świetlicy wiejskiej!

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18:00 przy świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyło się oficjalne otwarcie wiaty oraz świetlicy wiejskiej. Uroczystość zorganizował Sołtys wsi Rapaty – Bogusław Janeczko wraz z mieszkańcami.

Czytaj więcej...

Rapaty: Zakup sprzętu do siłowni zewnętrznej!

W tegoroczne wakacje zostały dostarczone do sołectwa Rapaty urządzenia do siłowni wewnętrznej. Dostarczony sprzęt, atlas treningowy oraz orbitrek magnetyczny dostarczone zostały w paczkach i wymagały złożenia. Mieszkańcy Rapat wspólnymi siłami poskładali wszystkie elementy urządzeń i w ten sposób uzupełnili zaplecze sprzętowe siłowni w świetlicy wiejskiej.

Czytaj więcej...

Rapaty: Mieszkańcy budują altanę wiejską!

W sołectwie Rapaty, przy świetlicy wiejskiej mieszkańcy w ramach środków funduszu sołeckiego budują altanę. Sołtys - Bogusław Janeczko składa serdeczne podziękowania na ręce Piotra Truszczyńskiego (firma TRUX-BUD) za ufundowanie kostki pod zabudowę altany oraz mieszkańcom, którzy angażują się w rozwój wsi.

Rapaty: Zakup sprzętu siłowni wewnętrznych.

Dnia 29 czerwca 2017 roku zostały dostarczone do sołectwa Rapaty urządzenia do siłowni wewnętrznej. Dostarczony sprzęt, atlas treningowy oraz orbitrek magnetyczny dostarczone zostały w paczkach i wymagały złożenia.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz