Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Prusy: Zamontowano tablicę historyczną!

W miejscowości Prusy zamontowana została tablica o tematyce historycznej. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tablicy!

Gmina Rybno: Powstanie filia WPK po dawnej szkole podstawowej Prusach?

Podczas VII sesji Rady Gminy Rybno (10.04.2019r.) Rada Gminy Rybno podejmowała uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przekazanie przez Gminę Rybno zabudowanej nieruchomości gruntowej w Prusach na rzecz Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Przebudowa drogi w Prusach.

W czwartek (08.06.2017r.) odbył się odbiór robót związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1255N w Prusach. Przedsięwzięcie zrealizowane przez Powiat Działdowski było współfinansowane z budżetu Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Prusy: Wieś ma nowego sołtysa!

We wtorek, 5 stycznia 2019 roku o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Prusach odbyły się wybory na sołtysa, które wygrał – Ryszard Podowski. Pan Ryszard Podowski był jedynym kandydatem na funkcję sołtysa wsi Prusy. Do rady sołeckiej wybrano trzech członków: Iwona Łopaciuk, Mirosław Łopaciuk i Piotr Czarnecki. Serdecznie gratulujemy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz