Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Sprostowanie informacji „Zakończono remont drogi Rybno-Prusy".

W podanej informacji błędnie użyto sformułowania „zakończono remont drogi” chodziło o zakończenie podstawowego elementu prac czyli wykonanie nawierzchni asfaltowej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakończono remont drogi Rybno – Prusy!

W dniu 29.11.2019r. zakończono kładzenie asfaltu na trasie Rybno – Prusy. Na odcinku w okolicach przepustu położono siatkę zbrojeniową i wykonano nasyp o wysokości ok. 80cm. W wyniku przebudowy została podniesiona nośność drogi a siatka zapobiegnie jej pękaniu na gruntach słabonośnych- torfach. Droga jest już przejezdna i można z niej korzystać. 

Gmina Rybno: Uwaga! Utrudnienia w ruchu!

Na drodze gminnej nr 185044N na odcinku od drogi powiatowej Prusy/Szczupliny do mostu na rzece Wel wystąpią utrudnienia w ruchu od 30.10.2019r. w związku z przebudową drogi. W dniach 05.11.- 07.11.2019 odcinek zostanie zamknięty w związku z przebudową przepustu. Za utrudnienia przepraszamy!

Gmina Rybno: Trwa remont drogi Rybno – Prusy!

W trakcie ułożenia jest 1 warstwa asfaltu, w którą na odcinku w okolicach przepustu układana jest siatka zbrojeniowa. Celem siatki jest podniesienie nośności drogi i zapobieganie jej pękaniu na gruntach słabonośnych- torfach. W czwartek planowana jest ułożenie 2 warstwy ściernej asfaltu, na weekend ruch na drodze zostanie przywrócony. 

Prusy: Zamontowano tablicę historyczną!

W miejscowości Prusy zamontowana została tablica o tematyce historycznej. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tablicy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz