Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Bezpłatny transport na wybory do Europarlamentu!

Urząd Gminy Rybno informuje, iż na potrzeby wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019r. zapewniony zostanie bezpłatny transport do lokali wyborczych oraz powrotny.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dofinansowanie do utylizacji i odbioru azbestu!

Osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania do utylizacji i odbioru azbestu w 2019r. proszone są o zgłoszenie do czwartku (23 maja 2019) do godziny 12:00 do pokoju nr 16 w budynku Urzędu Gminy Rybno bądź pod numer Tel. 502 056 943 lub 23 696 60 55 (wew. 35) z informacją o szacunkowej ilości wyrobów zawierających azbest, które chcą unieszkodliwić.

Gmina Rybno: Zrzutka na budowę szpitala!

Daniel Kasprowicz razem z Fundacja Boże Atelier podejmuje się nowego przedsięwzięcia, którym jest budowa wielofunkcjonalnego szpitala w regionie Antsiranana na Madagaskarze spełniającego trzy zasadnicze funkcje: leczniczą - oferując pomoc medyczną najbiedniejszym i najbardziej poszkodowanym, edukacyjna - ucząc i zapobiegając chorobom, i misyjna - przyjmując wszystkich chętnych wolontariuszy misyjnych do pomocy na rzecz chorych i potrzebujących.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szkolenie dla hodowców trzody chlewnej.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Działdowie zaprasza wszystkich hodowców trzody chlewnej z gminy Rybno na szkolenie z zakresu zasad bioasekuracji przed wirusem Afrykańskiego Pomoru Świń. Szkolenie odbędzie się 17.05.2019 r. o godz.10:00 w Urzędzie Gminy Rybno przy ulicy Lubawskiej 15. Serdecznie zapraszam, Wojciech Kościński Powiatowy - Lekarz Weterynarii w Działdowie.

5 Urodziny Serwis informacyjnego - Syla!

Dokładnie 5 lat temu - 8 maja 2014 roku powstał portal pn. Serwis informacyjny - Syla! Portal na facebooku ma na koncie - 3 700 obserwujących, 4 000 udostępnionych informacji na stronie, ponad 20 tyś zasięgu do użytkowników facebooka tygodniowo i ponad 80 tysięcy wstawionych zdjęć! - Dziękuję, że jesteście razem ze mną już 5 lat! Z poważaniem - administrator strony Sylwester Kasprowicz!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz