Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze!

Uwaga! Od 19 września rusza bardzo ciekawy program dla właścicieli domków jednorodzinnych, którzy mogą uzyskać dotację i/lub pożyczkę w wysokości od 10 do nawet 90 proc. kosztów na wymianę i demontaż pieców, kolektory słoneczne, fotowoltaikę, czy termomodernizację swoich budynków.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Spotkanie informacyjne - czyste powietrze!

W dniu 20 września 2018r. (czwartek) o godzinie 19.00 w Sali OSP Rybno przy ulicy Lubawskiej 15, 13-220 Rybno odbędzie się spotkanie informacyjne z udziałem Pana Jarosława Bogusza - Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie oraz Pana Grzegorza Kierozalskiego – Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Już dziś Transtime z utworem „W Rękach Młodych” w Teleekspresie!

Już dziś (29 sierpnia - środa) o godz. 17:00 gośćmi Marka Sierockiego w Teleekspresie będą członkowie działdowskiego zespołu Transtime. Muzycy powiedzą kilka słów na temat najbliższej przyszłości zespołu. Zachęcamy do oglądania!

Truszczyny/Dębień: Artystyczne zakończenie lata – 5 dni warsztatów!

Zakończył się projekt pn. „Odkryj w sobie liderską moc” finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018, który w pierwszym etapie odbył się w Truszczynach, zaś w drugim w Dębieniu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Już dziś zapraszamy na koncert Basi Kawy!

Już dziś, 26 sierpnia o godz. 17:00 w Hartowcu przy Starym Spichlerzu odbędzie się koncert Basi Kawy! Wstęp – wolny. Serdecznie zapraszamy – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz