Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Uwaga Rolnicy!

W związku z rozpoczynającym się sezonem prac polowych prosimy o uszanowanie i pozostawienie w dobrym stanie dróg publicznych które służą Nam wszystkim.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uwaga mieszkańcy!

Rozpoczynają się prace porządkowe na drogach gminnych zakupioną przez ZGK zamiatarką w związku z czym prosimy o nie pozostawianie samochodów na ulicy aby nie utrudniać przejazdu sprzętu porządkującego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Biznes przy kawie – zapraszanie dla przedsiębiorców!

Lokalna Grupa Działania – Ziemia Lubawska rozpoczyna cykliczne konferencje dla strefy biznesu. Pierwsza z nich odbędzie się 2 kwietnia 2019 r. o godzinie 10:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Wielkich Bałówkach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Oglądaj program kulinarny zrealizowany z naszymi Kołami Gospodyń Wiejskich!

Trwa realizacja programu kulinarnego Rybno Od Kuchni, w którym bohaterkami są panie z Kół Gospodyń Wiejskich. W pierwszym sezonie powstanie 12 odcinków.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Informacja dotycząca przyjmowania korespondencji.

Informujemy, iż wszelką korespondencję kierowaną do urzędu należy składać w sekretariacie, który znajduje się na pierwszym piętrze Urzędu Gminy Rybno. Sekretariat czynny jest w godzinach pracy urzędu - tj. od 8:00 do 16:00

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz