Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Broszura informacyjna 'Stypendia. Co? Gdzie? Jak?'

Stypendia mogą wyrównywać szanse, promować talenty czy wspierać rozwój nauki. Część stypendiów skierowana jest do uczniów, inne do studentów i naukowców, a jeszcze inne do osób wyróżniających się konkretnym talentem.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: LGD zaprasza na szkolenia z zakresu małych grantów!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska informuje, że w związku z planowanym ogłoszeniem konkursów na nabór wniosków o przyznanie pomocy na wdrażanie operacji przez Podmioty inne niż LGD w ramach LSR 2014-2020 realizowanej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zaplanowano cykl szkoleń, które realizowane będą w poszczególnych gminach z terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy rolników na szkolenie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników na szkolenie, które odbędzie się 3 września 2019 roku o godzinie 1000 w sali OSP w Rybnie przy Urzędzie Gminy Rybno ul. Lubawska 15.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Informacja ws. Pojemników PCK!

Wrzucamy:

- odzież czystą, nieporwaną, suchą

- obuwie czyste, sparowane, związane, (w miarę możliwości każdą parę obuwia wrzucać w osobnej reklamówce)

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz