Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na XII Przegląd Kabaretów!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Rybno w dniach 16-17 listopada 2019 r. od godziny 17:00 do Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku na XII Przegląd Kabaretów „Hi Hi Ha Ha”! Dawka śmiechu dla każdego!

Gmina Rybno: Lokalna Grupa Działania ogłasza konkurs ,,Odkrywamy Ziemię Lubawską”!

Ogłaszamy Konkurs Wiedzy ,,Odkrywamy Ziemię Lubawską”, który kierowany jest do uczniów klas VI – VIII Szkół Podstawowych z terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Konkurs rękodzielniczy na świąteczny box pełen ozdób!

W poniedziałek, 28 października wystartował konkurs rękodzielniczy na świąteczny box pełen ozdób, który kierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Budujemy szpital dla kobiet na Madagaskarze!

Daj piąteczkę za siateczkę!

Kto jeszcze nie ma tych pięknych siateczek❓

Produkcja nie zwalnia!

Organizatorzy akcji ciągle mają zapał i chęci!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Będzie przerwa w dostawie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. informuje, ze w dniu 29-10-2019 r.(wtorek) w godz. 10:00— 14:30, nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Truszczyny, Rumian, Dębień oraz Hartowiec (zabudowania przed torami od strony Rybna w kierunku budynku PKP oraz w kierunku Zwiniarza). Za utrudnienia przepraszamy.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz